Liga: | PLPU |
Místo: | Batelov |
Okres: | Jihlava |
Kraj: | Vysočina |
Kdy: | 09. 07. 2022 21:00 |
Kontakt: | TACLÍK Drahomír |
Telefon: | 733547475 |
Začátek rezervace: | 25. 06. 2022 21:00 |
Konec rezervace: | 09. 07. 2022 21:00 |
Začátek tipování: | 25. 06. 2022 20:00 |
Konec hlasování: | 09. 07. 2022 00:00 |
Zadal: | František Janů |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-batelov-12240.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Batelov | JI | Michal Procházka | ||
2 | 2 | Markvarec | JH | Martin Pecha | ||
3 | 3 | Heřmaneč | JH | Ondřej Pecha | ||
4 | 4 | Strachoňovice | JI | Jiří Líčka ml. | ||
5 | 5 | Sedlatice | JI | Luboš Šťastný | ||
6 | 6 | Nová Ves | JI | Vojtěch Houdek | ||
7 | 7 | Telč | A | JI | Zdeněk Kubát | |
8 | 8 | Dešná | B | JH | Aleš Coufal | |
9 | 9 | Sedlatice | EX | JI | Luboš Šťastný | |
10 | 10 | Žirovnice | PE | Adam Hamerník | ||
11 | 11 | Dolní Němčice | JH | Martin Pecha | ||
12 | 12 | Staré Město (Telč) | B | JI | Matěj Plunder | |
13 | 13 | Milíčov | JI | Filip Pech | ||
14 | 14 | Kamenice nad Lipou | PE | Tomáš Bulant | ||
15 | 15 | Urbanov | JI | Lukáš Trkola | ||
16 | 17 | Rynárec | PE | Tomáš Bulant | ||
17 | 18 | Boršov | JI | Petra Nečadová | ||
18 | 19 | Libkova Voda | PE | Vena Drahný | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Batelov | JI | Pavla Kaňkovská | ||
2 | 2 | Strachoňovice | JI | Jiří Líčka ml. | ||
3 | 3 | Budeč | JH | Michaela Černá | ||
4 | 4 | Žirovnice | PE | Eliška Švadlenová | ||
5 | 5 | Nová Včelnice | JH | Nela Kupková | ||
6 | 6 | Dolní Cerekev | JI | Veronika Jelínková | ||
7 | 7 | Boršov | B | JI | Petra Nečadová | |
8 | 8 | Kamenice nad Lipou | PE | Marketa Chalupova |
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mysletice | JI | - | - | 17,92 | 2018/07/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
2. | Krasonice | JI | 17,65 | 17,93 | 17,93 | 2017/07/08 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
3. | Markvarec | JH | 17,67 | 18,05 | 18,05 | 2017/07/08 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
4. | Drunče | JH | - | - | 18,10 | 2018/07/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
5. | Střížov | JI | - | - | 18,17 | 2018/07/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
6. | Dolní Němčice | JH | - | - | 18,21 | 2018/07/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
7. | Markvarec | JH | - | - | 18,32 | 2018/07/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
8. | Žirovnice | PE | - | - | 18,40 | 2018/07/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
9. | Kamenice nad Lipou | PE | 18,28 | 18,47 | 18,47 | 2017/07/08 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
10. | Mysletice | JI | 18,17 | 18,50 | 18,50 | 2017/07/08 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
11. | Strmilov | JH | 18,65 | 18,37 | 18,65 | 2017/07/08 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
12. | Sedlejov | JI | 18,73 | 18,22 | 18,73 | 2017/07/08 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
13. | Strmilov | JH | - | - | 18,95 | 2018/07/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
14. | Batelov | JI | 18,39 | 19,02 | 19,02 | 2017/07/08 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
15. | Libkova Voda | PE | 18,88 | 19,33 | 19,33 | 2017/07/08 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
16. | Kamenice | JI | - | - | 19,36 | 2018/07/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
17. | Milíčov | JI | - | - | 20,36 | 2018/07/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
18. | Kaliště | JI | 19,74 | 20,46 | 20,46 | 2017/07/08 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
19. | Heřmaneč | JH | - | - | 20,46 | 2018/07/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
20. | Střížov | JI | 20,94 | 20,60 | 20,94 | 2017/07/08 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
21. | Rynárec | PE | 21,01 | 20,79 | 21,01 | 2017/07/08 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
22. | Choustník | TA | - | - | 21,56 | 2018/07/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
23. | Strachoňovice | JI | 21,61 | 21,36 | 21,61 | 2017/07/08 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
24. | Rynárec | PE | - | - | 21,61 | 2018/07/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
25. | Nová Ves | JI | 21,22 | 22,07 | 22,07 | 2017/07/08 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
26. | Strachoňovice | JI | - | - | 23,12 | 2018/07/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
27. | Dolní Cerekev | JI | - | - | 23,30 | 2018/07/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
28. | Počátky | PE | - | - | 23,34 | 2018/07/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
29. | Heřmaneč | JH | 23,80 | 23,84 | 23,84 | 2017/07/08 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
30. | Božejovice | TA | 23,96 | 22,99 | 23,96 | 2017/07/08 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
31. | Cizkrajov | JH | - | - | 24,05 | 2018/07/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
32. | Milíčov | JI | 23,26 | 25,86 | 25,83 | 2017/07/08 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
33. | Rohovka | PE | 27,21 | 20,23 | 27,21 | 2017/07/08 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
34. | Kaliště | JI | - | - | 29,71 | 2018/07/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
35. | Rohovka | PE | - | - | 29,76 | 2018/07/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
36. | Kamenice | JI | 22,49 | 29,90 | 29,90 | 2017/07/08 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
37. | Nová Ves | JI | - | - | 31,43 | 2018/07/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
38. | Rácov | JI | - | - | 31,59 | 2018/07/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
39. | Dolní Cerekev | JI | 20,89 | 37,51 | 37,51 | 2017/07/08 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
40. | Telč | JI | - | - | 38,29 | 2018/07/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
41. | Panské Dubenky | JI | 52,92 | 21,96 | 52,92 | 2017/07/08 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
42. | Český Rudolec | JH | NP | NP | NP | 2017/07/08 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
43. | Žirovnice | PE | NP | NP | NP | 2017/07/08 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
44. | Panské Dubenky | JI | - | - | NP | 2018/07/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
45. | Libkova Voda | PE | - | - | NP | 2018/07/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
46. | Batelov | JI | - | - | NP | 2018/07/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
47. | Kamenice nad Lipou A | PE | - | - | NP | 2018/07/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
48. | Kamenice nad Lipou B | PE | - | - | NP | 2018/07/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
49. | Rybova Lhota | TA | - | - | DSQ | 2018/07/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
50. | Lomnice nad Lužnicí | JH | - | - | DSQ | 2018/07/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2014/07/05 | Batelov, před hasičárnou, Noční soutěž O pohár SDH Batelov | |
2016/07/09 | Hasičská zbrojnice Batelov, Noční soutěž o pohár SDH Batelov | |
2017/07/08 | Batelov, O pohár SDH, 3B úzké, noční soutěž | |
2018/07/07 | Batelov, O pohár SDH Batelov, noční soutěž | |
2019/07/06 | Batelov, O pohár SDH Batelov, noční soutěž, 2B | |
2022/07/09 | Batelov, 4.kolo PLPÚ O pohár SDH Batelov 2B | |
2023/07/08 | Batelov, 5. kolo PLPÚ / O pohár SDH Batelov (2B) | |
2024/07/06 | Batelov, 5.kolo PLPÚ / O pohár SDH Batelov (noční) | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/05/25 | Heřmaneč, 1.kolo PLPÚ / O pohár starosty obce Heřmaneč | |
2024/05/26 | Krasonice, 2.kolo PLPÚ / O pohár SDH Krasonice | |
2024/06/08 | Dešná, 3.kolo PLPÚ / Memoriál Jaroslava Mrkvy (noční) | |
2024/06/16 | Dolní Němčice, 4.kolo PLPÚ / O pohár SDH Dolní Němčice | |
2024/07/06 | Batelov, 5.kolo PLPÚ / O pohár SDH Batelov (noční) | |
2024/07/13 | Třebětice, 6.kol PLPÚ / O pohár starosty obce Třebětice | |
2024/07/20 | Strmilov, 7.kolo PLPÚ / O pohár starosty města Strmilov (noč | |
2024/07/28 | Kamenice nad Lipou, 8.kolo PLPÚ / O putovní pohár města Kam.nad Lipou | |
2024/08/03 | Budeč, 9.kolo PLPÚ / O pohár SDH Budeč | |
2024/08/17 | Žirovnice, 10.kolo PLPÚ /O perleťovou plaketu města Žirovnice | |
2024/09/07 | Nová Včelnice, 11.kolo PLPÚ /O pohár starosty města Nová Včelnice | |
2024/09/21 | Český Rudolec, 12.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce | |
2024/09/28 | Markvarec, 13.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce | |
Kdy | Kde | Liga |