Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 15. 05. 2024 2024/07/14 Grešlové Mýto fotbalové hřiště, Noční závody M+Ž+D - O pohár starosty obce ZN -
2 30. 06. 2024 2024/07/12 Nedašova Lhota, O pohár SDH Nedašova Lhota ZL JLNS
3 30. 06. 2024 2024/07/14 Maršovice, Maršovice ZR EXČR
4 01. 07. 2024 2024/07/13 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Broumy BE BL
5 07. 07. 2024 2024/07/14 Štíty, 4.kolo VC OSH ŠUMPERK - Muži(3B), Ženy SU VCOS
6 01. 07. 2024 2024/07/13 Žďár, O putovní pohár starosty obce BK VCBL
7 09. 07. 2024 2024/07/13 Velký Ořechov, O pohár SDH Ořechov ZL ZLPS
8 01. 07. 2024 2024/07/13 Prlov, areál "U Smrku", Memoriál obětí Prlova, 2B VS -
9 01. 07. 2024 2024/07/13 areál hz SDH Služovice, 8.kolo MSP 2024 na 2B OP -
10 06. 07. 2024 2024/07/19 hřiště SK Bohuslavice, 7. kolo NHHL Bohuslavice OP -
11 01. 07. 2024 2024/07/18 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž TR -
12 01. 07. 2024 2024/07/19 Vidče,hřišté TJ Sahara, Noční pohárová soutéž,PU 2B VS -
13 20. 06. 2024 2024/07/20 Široký Brod-za sokolovnou, Pohárová soutěz na 2B JE -
14 03. 07. 2024 2024/07/19 Březovice,hasičské hřiště, Memorial Jaroslava Husičky, 2B MB -
15 06. 07. 2024 2024/07/20 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
16 14. 07. 2024 2024/07/20 Šumvald, Šumvald OL BIOMAC HE
17 06. 07. 2024 2024/07/20 Neuměř, Memoriál Miroslava Becka DO ZČHL
18 13. 07. 2024 2024/07/20 Fotbalové hřiště Krchleby, Patnáctá Krchlebská káď DO -
19 08. 07. 2024 2024/07/19 Nevšová, O pohár SDH Nevšová ZL ZLPS
20 05. 07. 2024 2024/07/18 Velká Lhota, O pohár starosty SDH VS VHL
21 09. 07. 2024 2024/07/20 Hasičská zbrojnice Všelibice, 23.Všelibický pohár, 2B, el. nástřikový terč. LI -
22 20. 07. 2024 2024/07/20 Niva, Pohárová soutěž PV VCPV
23 14. 06. 2024 2024/07/20 Cvičiště Kojatín, Noční hasičské závody v Kojatíně TR -
24 07. 07. 2024 2024/07/20 Strmilov, 7.kolo PLPÚ / O pohár starosty města Strmilov (noč JH PLPU
25 07. 07. 2024 2024/07/19 Nevšová, O pohár SDH Nevšová ZL JLNS
26 06. 07. 2024 2024/07/19 Habrovany,hasičský areál u ČOV, II.Memoriála Ladislava Bezděka VY -
27 07. 07. 2024 2024/07/21 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
28 07. 07. 2024 2024/07/21 Svésedlice, pohárová soutěž v PÚ OL -
29 07. 07. 2024 2024/07/21 Poděvousy, O pohár Víti Veselého DO ZČHL
30 08. 07. 2024 2024/07/20 Pamětice, O pohár SDH Pamětice BK VCBL
31 14. 06. 2024 2024/07/20 Hrotovice, U dolního rybníka, O pohár města Hrotovice TR -
32 06. 07. 2024 2024/07/21 hřiště SK Bohuslavice, Memoriál Rudolfa Šebestíka a soutěž švédské trojky OP -
33 13. 07. 2024 2024/07/26 Lanžov, VČHL Lanžov TU VČHL
34 13. 07. 2024 2024/07/27 Halže, fotbalové hřiště, Soutěž v požárním útoku TC TCL
35 01. 07. 2024 2024/07/27 KAROLINKA, údolí Raťkov, 55.ročník,Raťkovská Grapa VS -
36 13. 07. 2024 2024/07/27 Uhelná Příbram (SDH Petrovice), O Pohár SDH Petrovice HB HBHL
37 22. 07. 2024 2024/07/26 Nová Ves u Chrastavy, 8.kolo PKL - Nová Ves u Chrastavy 2024 LI PKL
38 24. 06. 2024 2024/07/27 Kasárny, Domažlice, IV. kolo CHLD - Domažlická překážka DO CHL
39 21. 07. 2024 2024/07/27 Janovice, Janovice (2B) BR BIOMAC HE
40 13. 07. 2024 2024/07/27 Robčice, O pohár obce Robčice PJ ZČHL
41 15. 07. 2024 2024/07/26 Aréna Březnice, O pohár SDH Březnice PB BL
42 15. 06. 2024 2024/07/26 Koupaliště Lanžov, Lanžovský pohár (O putovní pohár SDH Lanžov) TU -
43 13. 07. 2024 2024/07/26 Kobylí, hasičské cvičiště, O pohár obce Kobylí, 7. kolo BV BHL
44 14. 07. 2024 2024/07/26 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
45 07. 07. 2024 2024/07/27 Kněžpole, O pohár starosty obce Kněžpole UH VCUH
46 12. 07. 2024 2024/07/25 Krhová, O pohár VS VHL
47 27. 07. 2024 2024/07/27 Otinoves, Pohárová soutěž PV VCPV
48 08. 05. 2024 2024/07/27 Tutleky, 27. ročník noční soutěže O pohár starosty obce RK -
49 06. 07. 2024 2024/07/27 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice O Putovní pohár PT ŠHL
50 01. 07. 2024 2024/07/27 Areál SDH Medlov, XII.ročník noční soutěže Memoriál Libora Válka, 2B OL -
51 13. 07. 2024 2024/07/27 Vracov - fotb. hřiště, O pohár starosty SDH HO GPHO
52 14. 07. 2024 2024/07/26 Slavonice, O pohár starosty města Slavonice - noční JH VCT
53 14. 07. 2024 2024/07/26 Drnovice, O pohár SDH Drnovice ZL JLNS
54 14. 07. 2024 2024/07/28 Buková, O pohár Srnčiho vrchu PJ ZČHL
55 15. 07. 2024 2024/07/27 Aréna Březnice, O pohár SDH Březnice PB BL
56 12. 07. 2024 2024/07/27 Rychlov u Skály, 6. kolo Moravského poháru KM MPMHJ
57 14. 07. 2024 2024/07/28 Kamenice nad Lipou, 8.kolo PLPÚ / O putovní pohár města Kam.nad Lipou PE PLPU
58 15. 07. 2024 2024/07/27 Černovice, Memoriál Kamila Doležela BK VCBL
59 19. 07. 2024 2024/08/02 Bystřička, hřiště U Lukášů, 17. ročník noční soutěže na Bystřičce VS -
60 24. 06. 2024 2024/07/31 Hasičské hřiště obce Jívka, Jívecký pohár Jestřebích hor TU -
61 01. 05. 2024 2024/08/02 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících MB -
62 20. 07. 2024 2024/08/03 Nové Sedliště, areál SDH, Memoriál V. Pecháčka TC TCL
63 27. 07. 2024 2024/08/03 Bludov, 5.kolo VC OSH ŠUMPERK -Muži(3B),Ženy + VC Veteráni SU VCOS
64 20. 07. 2024 2024/08/03 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
65 30. 05. 2024 2024/08/03 Žerotice, O pohár starosty obce ZN -
66 20. 07. 2024 2024/08/03 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
67 21. 07. 2024 2024/08/03 Budeč, 9.kolo PLPÚ / O pohár starosty obce JH PLPU
68 21. 07. 2024 2024/08/02 Meziříčko, O pohár SDH Meziříčko ZR ŽL
69 15. 07. 2024 2024/08/02 Vávrovice hřiště FK NOVA, 9. kolo MSP Vávrovice, muži 3B, ženy a dorost 2B OP -
70 10. 07. 2024 2024/08/03 Mistřice, O putovní pohár starosty obce Mistřice UH VCUH
71 15. 07. 2024 2024/08/03 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž muži, ženy a dorost VS -
72 13. 07. 2024 2024/08/03 Stýskaly, hřiště, NIGHT CUP Stýskaly 2024 PS -
73 20. 07. 2024 2024/08/02 Prušánky, park u koupaliště, O pohár starosty obce Prušánky, 8. kolo HO BHL
74 21. 07. 2024 2024/08/02 Vysoké Pole, O pohár SDH Vysoké Pole ZL JLNS
75 21. 07. 2024 2024/08/04 Stýskaly, Stýskalský víkend PS ZČHL
76 28. 07. 2024 2024/08/04 Sobotín, 6.kolo VC OSH ŠUMPERK - Muži(2B),Ženy+VC Veteráni SU VCOS
77 21. 07. 2024 2024/08/03 Křenovice, 22. ročník O putovní pohár obce Křenovice PR PHL
78 21. 07. 2024 2024/08/03 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou ZR ŽL
79 22. 07. 2024 2024/08/03 Ostrov u Macochy, O pohár SDH Ostrov u Macochy BK VCBL
80 21. 07. 2024 2024/08/04 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
81 10. 07. 2024 2024/08/04 Budeč, Dětské závody - O pohár starosty obce Budeč JH -
82 04. 08. 2024 2024/08/09 Olešnice, noční soutěž 2B OL ONL
83 28. 05. 2024 2024/08/09 Mikulovice, Noční soutěž 2B ZN -
84 26. 07. 2024 2024/08/09 Fotbalové hřiště Zborovice, Noční soutěž v PÚ společně se soutěží PS8 KM -
85 27. 07. 2024 2024/08/10 Bor, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku TC TCL
86 27. 07. 2024 2024/08/10 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
87 05. 08. 2024 2024/08/09 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
88 03. 08. 2024 2024/08/10 Hrabišín, 7.kolo VC OSH ŠUMPERK-SRŠEŇ CUP + 9.kolo BIOMAC HE SU VCOS
89 04. 08. 2024 2024/08/10 Hrabišín, Hrabišín (3B) SU BIOMAC HE
90 11. 07. 2024 2024/08/10 Stará Ves-za Kulturním domem, Pohárová soutěž na 2B BR -
91 13. 07. 2024 2024/08/10 Zámecký areál Tršice, Netradiční soutěž OL -
92 28. 07. 2024 2024/08/09 Dešná, O pohár starosty JH VCT
93 28. 07. 2024 2024/08/09 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
94 02. 08. 2024 2024/08/09 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY VCOV
95 26. 07. 2024 2024/08/09 Poruba - Hřiště u výletiště, Memoriálu br. F. Horníka v PÚ - 2B PR -
96 28. 05. 2024 2024/08/10 Mikulovice, Soutěž MH v požárním útoku ZN -
97 27. 07. 2024 2024/08/10 Fotbalové hřiště Zborovice, Noční soutěž mladých hasičů v PÚ ve Zborovicích KM -
98 28. 07. 2024 2024/08/09 Vrbětice, O pohár SDH Vrbětice ZL JLNS
99 05. 08. 2024 2024/08/09 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
100 02. 08. 2024 2024/08/10 Radslavice, O pohár starosty obce Radslavice VY VCOV
101 04. 08. 2024 2024/08/11 Třeština, Třeština (3B) SU BIOMAC HE
102 28. 07. 2024 2024/08/10 Čikov, 15. ročník O putovní pohár starosty obce Čikov TR ŽL
103 28. 07. 2024 2024/08/11 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
104 02. 08. 2024 2024/08/16 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, IX. Kolo NHHL 2024 - XXIX. ročník Memoriál F. H. OP -
105 03. 08. 2024 2024/08/17 Horní Poříčí, O pohár starosty obce - kategorie dětí ST ŠHL
106 12. 08. 2024 2024/08/16 Sukorady, Sukoradský pohár MB BP
107 03. 08. 2024 2024/08/17 Pohled, O Pohár SDH Pohled HB HBHL
108 03. 08. 2024 2024/08/17 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR EXČR
109 09. 08. 2024 2024/08/16 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
110 03. 08. 2024 2024/08/17 Štěnovický Borek, O pohár SDH Štěnovický Borek PJ ZČHL
111 05. 08. 2024 2024/08/16 Tréninkové hřiště TJ Tatran, O pohár SDH Sedlčany PB BL
112 03. 08. 2024 2024/08/16 Lobodice-hasičský areál, 7.kolo Moravského poháru PR MPMHJ
113 04. 08. 2024 2024/08/17 Žirovnice, 10.kolo PLPÚ /O perleťovou plaketu města Žirovnice PE PLPU
114 04. 08. 2024 2024/08/16 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach JH VCT
115 18. 06. 2024 2024/08/16 14:00, Pohár mladých hasičů - Vítonice (okres Znojmo) ZN -
116 02. 08. 2024 2024/08/15 Tylovice, O pohár VS VHL
117 04. 08. 2024 2024/08/16 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
118 10. 08. 2024 2024/08/17 Měrotín, Soutěž o nejrychlejší nalívačku OL -
119 11. 08. 2024 2024/08/17 Měrotín, ONL - O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B OL ONL
120 07. 07. 2024 2024/08/17 Únětice ŽLUNAPARK, 2.ročník noční soutěže BETONÁRKA CUP 2024 PJ -
121 04. 08. 2024 2024/08/18 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
122 04. 08. 2024 2024/08/18 Únětice, HASIČSKÝ VÍKEND V ÚNĚTICICH PJ ZČHL
123 05. 08. 2024 2024/08/17 Tréninkové hřiště TJ Tatran, O pohár SDH Sedlčany PB BL
124 11. 08. 2024 2024/08/18 Lesnice, 8.kolo VC OSH ŠUMPERK - Muži(2B), Ženy SU VCOS
125 00. 00. 0000 0000/00/00 Hrubá Vrbka - has. areál, O putovní pohár starosty obce Hrubá Vrbka HO GPHO
126 05. 08. 2024 2024/08/18 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, XII.kolo MSP-VII. ročník Memoriálu Alfonse Rončky OP -
127 10. 08. 2024 2024/08/24 Hošťka, hřiště, Soutěž MH v požárním útoku TC TCL
128 19. 08. 2024 2024/08/23 Bakov nad Jizerou, Memoriál Josefa Dvořáka MB BP
129 09. 08. 2024 2024/08/22 Lešná, O pohár VS VHL
130 10. 08. 2024 2024/08/24 Dolany, O pohár starosty PT ŠHL
131 10. 08. 2024 2024/08/23 Vysokov, O pohár (sklopné) NA POHL
132 10. 08. 2024 2024/08/24 Smilov, O Pohár SDH Smilov HB HBHL
133 10. 08. 2024 2024/08/24 Neuměř, Memoriál Miroslava Becka DO OPH
134 10. 08. 2024 2024/08/23 Rokytnice u hasičské zbrojnice, 8. kolo Moravského poháru PR MPMHJ
135 10. 08. 2024 2024/08/23 Dubňany, Sportovní areál u ZŠ, O putovní pohár města Dubňany HO BHL
136 11. 08. 2024 2024/08/23 Zbraslav, 8.kolo Žďárské ligy ve Zbraslavi BO ŽL
137 16. 08. 2024 2024/08/23 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
138 09. 08. 2024 2024/08/22 Loučka, O pohár VS VHL
139 10. 08. 2024 2024/08/24 Hluboká u Kdyně - U Koupaliště, 3. kolo CHNHL DO CHNHL
140 03. 08. 2024 2024/08/23 Víceměřice, 1. ročník noční soutěže PV -
141 09. 07. 2024 2024/08/22 Sportovní areál u ZŠ, O pohár SDH Dubňany HO -
142 16. 08. 2024 2024/08/24 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
143 11. 08. 2024 2024/08/24 Hamry nad Sázavou, 9. kolo Žďárské ligy Hamry nad Sázavou ZR ŽL
144 17. 08. 2024 2024/08/31 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra TC TCL
145 17. 08. 2024 2024/08/30 Nový Hrádek, O pohár (nástřikové) NA POHL
146 17. 08. 2024 2024/08/31 Kynice, O Pohár SDH Kynice HB HBHL
147 18. 08. 2024 2024/08/31 Brandýs nad Orlicí, Brandýské poháry UO VCU
148 24. 08. 2024 2024/08/31 Kosov, 9.kolo VC OSH ŠUMPERK - Muži(3B), Ženy SU VCOS
149 26. 08. 2024 2024/08/30 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
150 03. 08. 2024 2024/08/25 Srbice, za hasičárnou, IV. kolo CHLMH DO CHL
151 17. 08. 2024 2024/08/31 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice TA EXČR
152 17. 08. 2024 2024/08/31 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
153 23. 08. 2024 2024/08/30 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
154 16. 08. 2024 2024/08/29 Podhradní Lhota, O pohár KM VHL
155 18. 08. 2024 2024/08/30 Hamr, Memoriál Františka Outlého JH VCT
156 25. 08. 2024 2024/08/31 Mladeč, ONL - O pohár starosty Mladče, noční soutěž 2B OL ONL
157 31. 07. 2024 2024/08/31 Třebelovice, Noční Třebelovice TR -
158 17. 08. 2024 2024/08/30 SVATÁ MAŘÍ - NOČNÍ - 3B, SVATÁ MAŘÍ - NOČNÍ - 3B PT PBHL
159 17. 08. 2024 2024/08/31 Všekary - Hasičské hřiště, 4.kolo CHNHL DO CHNHL
160 18. 08. 2024 2024/09/01 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
161 18. 08. 2024 2024/09/01 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
162 11. 08. 2024 2024/08/26 Kámen, O Pohár SDH Kámen HB HBMH
163 25. 08. 2024 2024/09/01 Bohuslavice, 10.kolo VC OSH ŠUMPERK - Muži(2B),Ženy+VC Veteráni SU VCOS
164 10. 08. 2024 2024/09/01 Tlumačov tréninková plocha, O pohár ekonoma SDH a Putovní pohár Jana Látky DO -
165 23. 08. 2024 2024/08/31 Mokrá-Horákov, O pohár starosty obce Mokrá-Horákov BO VCOV
166 18. 08. 2024 2024/09/01 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka TR TRL
167 00. 00. 0000 0000/00/00 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce Vel. nad Veličkou HO GPHO
168 25. 08. 2024 0000/00/00 Horní Lhota, 7. ročník Soutěže mladých hasičů JH -
169 24. 08. 2024 2024/09/07 Nahý Újezdec, hřiště, Memoriál F. Fidlera - 12. ročník TC TCL
170 24. 08. 2024 2024/09/07 Markvartice, O putovní pohár SDH Markvartice TR TRL
171 02. 09. 2024 2024/09/06 Tanvald, O pohár starosty města Tanvaldu JN JL
172 02. 09. 2024 2024/09/06 Březno, Židněves, Pohár Klenice MB BP
173 24. 08. 2024 2024/09/06 Opočno, O pohár (nástřikové) RK POHL
174 25. 08. 2024 2024/09/07 Lanškroun, Lanškrounský pohár UO VCU
175 24. 08. 2024 2024/09/07 Oldřiš, O pohár starosty SDH SY EXČR
176 24. 08. 2024 2024/09/07 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
177 26. 08. 2024 2024/09/06 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB BL
178 24. 08. 2024 2024/09/07 Stařeč, O pohár starosty SDH Stařeč TR TRL
179 04. 07. 2024 2024/09/06 Bratčice, O putovní pohár starosty obce Bratčice BO -
180 24. 08. 2024 2024/09/06 Výkleky, 9. kolo Moravského pháru PR MPMHJ
181 25. 08. 2024 2024/09/07 Nová Včelnice, 11.kolo PLPÚ /O pohár starosty města Nová Včelnice JH PLPU
182 25. 08. 2024 2024/09/06 Dolní Žďár - Horní Lhota, Soutěž v požárním útoku a O pohár starosty obce JH VCT
183 24. 08. 2024 2024/09/06 BOHUMILICE, BOHUMILICE PT PBHL
184 19. 04. 2024 2024/09/07 Hřiště Úbislavice, Úbislavice - 16. ročník noční soutěže na 2B JC -
185 02. 09. 2024 2024/09/06 Raspenava, 9.kolo PKL - Raspenava 2024 LI PKL
186 24. 08. 2024 2024/09/06 Chvalovice, hasičské hřiště, O pohár obce Chvalovice, 5. kolo ZNL ZN ZNL
187 01. 09. 2024 2024/09/07 Dolany, Dolany (2B - noční) OL BIOMAC HE
188 25. 08. 2024 2024/09/08 Trnava, O pohár SDH TR TRL
189 18. 08. 2024 2024/09/08 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
190 26. 08. 2024 2024/09/07 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB BL
191 02. 09. 2024 2024/09/07 Liberec - Karlinky, 10.kolo PKL - Karlinky 2024 LI PKL
192 25. 08. 2024 2024/09/08 Lipník, O pohár starosty SDH Lipník TR TRL
193 09. 09. 2023 2024/09/09 Krásný Dvoreček, O pohár SDH CV -
194 31. 08. 2024 2024/09/14 Kněžice, Pohár Bohemia TR TRL
195 31. 08. 2024 2024/09/14 Kladruby, fotbalové hřiště, Kladrubská studna TC TCL
196 09. 09. 2024 2024/09/13 Kosořice, Pohár Doubravka MB BP
197 24. 08. 2024 2024/09/09 Herálec, O pohár SDH Herálec HB HBMH
198 31. 08. 2024 2024/09/13 Lodín, O pohár (nástřikové) HK POHL
199 31. 08. 2024 2024/09/14 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
200 01. 09. 2024 2024/09/14 Lanšperk, Pod hradem Lanšperk UO VCU
201 09. 09. 2024 2024/09/13 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
202 24. 08. 2024 2024/09/08 Holýšov, V. kolo CHLMH DO CHL
203 07. 05. 2024 2024/05/07 Soběsuky, Pohárová soutěž PV VCPV
204 15. 08. 2024 2024/09/14 Lipová Lázně - za DPS, Pohárová soutěž 3B-muži, 2B-ženy JE -
205 01. 09. 2024 2024/09/13 Jasenice, Memoriál Jaroslava Tomka TR ŽL
206 31. 08. 2024 2024/09/13 RADHOSTICE, RADHOSTICE PT PBHL
207 09. 09. 2024 2024/09/13 Košťálov, 11.kolo PKL - Košťálov 2024 SM PKL
208 08. 09. 2024 2024/09/14 Třeština (SU), ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B SU ONL
209 01. 09. 2024 2024/09/15 Rokytnice nad Rokytnou, Třebíčská liga MH TR TRL
210 01. 09. 2024 2024/09/15 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
211 01. 09. 2024 2024/09/15 Česká Rybná, Pohár UO VCU
212 07. 09. 2024 2024/09/21 Chodová Planá, pivovar - MIMO, Memoriál V.Zimáka TC TCL
213 07. 09. 2024 2024/09/21 Výčapy, Výčapský pohár TR TRL
214 16. 09. 2024 2024/09/20 Chotětov, Soptíkův dračí pohár MB BP
215 07. 09. 2024 2024/09/20 Semechnice, O pohár (nástřikové) RK POHL
216 07. 09. 2024 2024/09/21 Žihobce, O pohár starosty KT ŠHL
217 08. 09. 2024 2024/09/21 Nekoř, Nekořský pohár UO VCU
218 16. 09. 2024 2024/09/20 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
219 01. 01. 2024 2024/09/21 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2024 DO -
220 15. 09. 2024 2024/09/21 Plinkout, Plinkout (3B) OL BIOMAC HE
221 08. 09. 2024 2024/09/20 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře JH VCT
222 08. 09. 2024 2024/09/21 Český Rudolec, 12.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce JH PLPU
223 08. 09. 2024 2024/09/20 Maršovice, Závěrečné kolo Žďárské ligy v Maršovicích ZR ŽL
224 16. 09. 2024 2024/09/20 Ploukonice, 12.kolo PKL - Ploukonice 2024 SM PKL
225 12. 09. 2024 2024/09/19 Mříčná, Pohár OSH Semily „O dráčka Soptíka“ - 6.KOLO SM -
226 14. 09. 2024 2024/09/28 Česká Bělá, O Pohár SDH Česká Bělá HB HBHL
227 15. 09. 2024 2024/09/28 Markvarec, 13.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce JH PLPU
228 19. 09. 2024 2024/09/26 Víchová nad Jizerou, Pohár OSH Semily „O dráčka Soptíka“ - 7.KOLO SM -
229 07. 10. 2024 2024/11/15 Dlouhá Lhota, Vyhlášení výsledků Boleslavského poháru 2024 MB BP
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Vracov - fotb. hřištěMuži Velká nad Veličkou112024-07-13 21:40:44
2ŠtítyMuži Lesnice182024-07-13 21:16:08
3Kobylí, hasičské cvičištěMuži Mistřín42024-07-13 21:14:22
4Kobylí, hasičské cvičištěMuži Mistřín32024-07-13 21:14:08
5Vracov - fotb. hřištěŽeny Vnorovy32024-07-13 21:13:54
6Vracov - fotb. hřištěMuži Mistřín102024-07-13 21:13:17
7Vracov - fotb. hřištěMuži Salaš92024-07-13 21:08:12
8Vracov - fotb. hřištěSmíšený dorostŽádovice102024-07-13 21:02:25
9Vracov - fotb. hřištěSmíšený dorostŽádovice12024-07-13 21:01:32
10Stýskaly, hřištěnerozlišeno Litice52024-07-13 21:01:02
11Vracov - fotb. hřištěŽeny Žádovice12024-07-13 20:59:10
12Vracov - fotb. hřištěMuži Žádovice12024-07-13 20:58:57
13Vracov - fotb. hřištěMuži Skoronice82024-07-13 20:57:49
14PoděvousyMuži Útušice62024-07-13 20:53:21
15Vracov - fotb. hřištěMuži Petrov72024-07-13 20:53:07
16NeuměřMuži Útušice142024-07-13 20:52:04
17Halže, fotbalové hřištěDospělíNové Sedliště62024-07-13 20:49:42
18areál hz SDH Služovicenerozlišeno Rohov362024-07-13 20:44:33
19Uhelná Příbram (SDH Petrovice)Muži Milíčov122024-07-13 20:28:48
20Kobylí, hasičské cvičištěSmíšený dorostNovosedly32024-07-13 20:06:44
21Kobylí, hasičské cvičištěŽeny Milovice42024-07-13 20:06:23
22Halže, fotbalové hřištěMladí hasičiNové Sedliště52024-07-13 20:04:31
23Kobylí, hasičské cvičištěSmíšený dorostPasohlávky12024-07-13 20:03:56
24Vracov - fotb. hřištěŽeny Vracov22024-07-13 20:03:21
25Kobylí, hasičské cvičištěMuži Pasohlávky102024-07-13 20:03:19
26Kobylí, hasičské cvičištěMuži Lanžhot62024-07-13 20:03:03
27Kobylí, hasičské cvičištěMuži Jezeřany-Maršovice22024-07-13 20:03:03
28Vracov - fotb. hřištěMuži Hrubá Vrbka32024-07-13 20:02:53
29Kobylí, hasičské cvičištěMuži Jezeřany-Maršovice52024-07-13 20:02:45
30Halže, fotbalové hřištěMladí hasičiNové Sedliště32024-07-13 20:02:42
31Vracov - fotb. hřištěMuži Rohatec62024-07-13 20:02:38
32Vracov - fotb. hřištěMuži Vracov42024-07-13 20:01:52
33Vracov - fotb. hřištěMuži Svatobořice22024-07-13 20:01:07
34Halže, fotbalové hřištěDospělíNové Sedliště22024-07-13 20:01:04
35Vracov - fotb. hřištěMuži Vlkoš52024-07-13 20:01:00
36RobčiceMuži Mochtín142024-07-13 20:00:35
37RobčiceMuži Štítary92024-07-13 20:00:35
38RobčiceMuži Bezdědovice12024-07-13 20:00:16
39RobčiceMuži Bezděkov pod Třemšínem112024-07-13 20:00:15
40RobčiceMuži Poděvousy42024-07-13 20:00:08
41Stará Ves-za Kulturním domemnerozlišeno Milotice nad Opavou52024-07-13 19:28:26
42Cvičiště Kojatínnerozlišeno Kojatín52024-07-13 19:13:35
43Cvičiště Kojatínnerozlišeno Kojatín12024-07-13 19:12:59
44Prlov, areál "U Smrku"nerozlišeno Bylnice162024-07-13 19:09:25
45Rychlov u SkályMuži Chropyně42024-07-13 19:04:50
46Rychlov u SkályŽeny Karolín42024-07-13 18:31:31
47Rychlov u SkályŽeny Karolín32024-07-13 18:31:06
48Mikulovicenerozlišeno Krasonice212024-07-13 18:29:23
49Mikulovicenerozlišeno Krasonice172024-07-13 18:28:32
50Prlov, areál "U Smrku"nerozlišeno Mikulůvka192024-07-13 16:43:38
51areál hz SDH Služovicenerozlišeno Vrbice302024-07-13 16:42:52
52Sportovní areál Broumynerozlišeno Svaté Pole282024-07-13 16:36:33
53Sportovní areál Broumynerozlišeno Svaté Pole212024-07-13 16:35:58
54Rychlov u SkályMuži Tršice62024-07-13 16:35:21
55Grešlové Mýto fotbalové hřištěnerozlišeno Římov402024-07-13 16:24:09
56Benešova HoraStarší žáci Vacov52024-07-13 15:55:26
57Grešlové Mýto fotbalové hřištěnerozlišeno Vranovská Ves392024-07-13 15:27:32
58Grešlové Mýto fotbalové hřištěnerozlišeno Žerotice302024-07-13 15:23:15
59LanžovŽeny Třebnouševes62024-07-13 15:17:07
60Velký OřechovMuži Litenčice122024-07-13 14:53:17
61Strmilovnerozlišeno Sedlatice362024-07-13 14:05:46
62Velký OřechovMuži Vrbka322024-07-13 13:56:40
63Krhovánerozlišeno Pozděchov132024-07-13 13:56:00
64Svésedlicenerozlišeno Měrotín162024-07-13 13:45:04
65PaměticeŽeny Černá Hora252024-07-13 13:19:48
66Vidče,hřišté TJ Saharanerozlišeno Velké Karlovice242024-07-13 13:16:39
67Vidče,hřišté TJ Saharanerozlišeno Velké Karlovice202024-07-13 13:16:24
68Uhelná Příbram (SDH Petrovice)Ženy Česká Bělá92024-07-13 13:10:50
69Uhelná Příbram (SDH Petrovice)Muži Nová Ves u Světlé112024-07-13 13:03:24
70Velký OřechovMuži Hoštice302024-07-13 12:42:23
71MaršoviceMuži Studnice412024-07-13 12:05:39
72Uhelná Příbram (SDH Petrovice)Muži Habry202024-07-13 11:59:42
73hřiště SK Bohuslavicenerozlišeno Výškovice212024-07-13 11:58:37
74Strmilovnerozlišeno Urbanov72024-07-13 11:57:26
75LanžovMuži Havlovice52024-07-13 11:26:37
76ŽďárMuži Starý Jičín282024-07-13 11:13:43
77Uhelná Příbram (SDH Petrovice)Muži Lučice92024-07-13 11:12:44
78Uhelná Příbram (SDH Petrovice)Ženy Habry82024-07-13 11:07:16
79LanžovŽeny Myštěves32024-07-13 10:42:33
80LanžovMuži Smidary62024-07-13 10:39:23
81Uhelná Příbram (SDH Petrovice)Smíšený dorostNová Ves u Světlé12024-07-13 10:27:59
82Uhelná Příbram (SDH Petrovice)Ženy Nová Ves u Světlé12024-07-13 10:27:35
83Drahanovicenerozlišeno Valšov722024-07-13 10:07:27
84Uhelná Příbram (SDH Petrovice)Ženy Lučice62024-07-13 10:04:26
85Uhelná Příbram (SDH Petrovice)Muži Lučice52024-07-13 10:04:01
86Uhelná Příbram (SDH Petrovice)Muži Světlá nad Sázavou62024-07-13 10:02:51
87Uhelná Příbram (SDH Petrovice)Muži Věž102024-07-13 10:01:00
88LanžovMuži Nahořany22024-07-13 10:00:58
89Uhelná Příbram (SDH Petrovice)Muži Petrovice82024-07-13 10:00:29
90LanžovŽeny Jeřice42024-07-13 10:00:28
91LanžovŽeny Pšánky52024-07-13 10:00:19
92Uhelná Příbram (SDH Petrovice)Muži Golčův Jeníkov32024-07-13 10:00:14
93Krhovánerozlišeno Mikulůvka42024-07-13 10:00:14
94LanžovMuži Olešnice102024-07-13 10:00:11
95Velký Týnec, u zbrojnicenerozlišeno Mostkovice192024-07-13 09:58:23
96Široký Brod-za sokolovnounerozlišeno Valšov222024-07-13 09:54:13
97Drahanovicenerozlišeno Krasice - Prostějov422024-07-13 09:12:40
98hřiště SK Bohuslavicenerozlišeno Kokory432024-07-13 08:11:07
99hřiště SK Bohuslavicenerozlišeno Valšov172024-07-13 07:56:58
100Nemrlovnerozlišeno Dolany242024-07-13 06:00:15
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání