Rezervace na soutěže

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Areál PlazaMuži Chrást32020-09-29 20:39:18
2Chodová Planá, pivovarnerozlišeno Brnířov112020-09-29 20:06:53
3Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Knínice482020-09-29 00:40:47
4Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Knínice442020-09-29 00:40:18
5Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Hartmanice432020-09-28 20:23:28
6Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Hartmanice422020-09-28 20:23:03
7Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Čechy pod Kosířem412020-09-28 18:48:53
8Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Kuřim392020-09-28 18:44:48
9Chodová Planá, pivovarnerozlišeno Halže102020-09-28 17:19:46
10Chodová Planá, pivovarnerozlišeno Halže92020-09-28 17:19:01
11Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Hlubočky382020-09-28 16:58:01
12Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Dub nad Moravou372020-09-28 15:34:42
13Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Blatec402020-09-28 14:43:46
14Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Blatec362020-09-28 14:42:56
15Chodová Planá, pivovarnerozlišeno Čermná52020-09-27 14:30:29
16Areál PlazaMuži Křížkový Újezdec112020-09-27 11:20:03
17Chodová Planá, pivovarnerozlišeno Křelovice82020-09-26 20:31:23
18Hasičský areál SDH Ploukonicenerozlišeno Karlinky292020-09-26 18:43:39
19OlešniceMuži Mostkovice492020-09-26 17:33:59
20OlešniceŽeny Mostkovice242020-09-26 17:30:38
21OlešniceMuži Velká (Hranice III)852020-09-26 17:27:50
22OlešniceMuži Seloutky452020-09-26 17:08:13
23Hasičský areál SDH Ploukonicenerozlišeno Malá Skála452020-09-26 09:03:13
24MarkvarecMuži Radkov222020-09-25 23:33:01
25Chodová Planá, pivovarnerozlišeno Hošťka62020-09-25 22:52:10
26Chodová Planá, pivovarnerozlišeno Hošťka22020-09-25 22:51:45
27Česká BěláDorostenci Nová Ves u Světlé52020-09-25 22:19:14
28Česká BěláŽeny Nová Ves u Světlé92020-09-25 22:18:57
29MarkvarecŽeny Oltyně102020-09-25 22:05:26
30Hasičský areál SDH Ploukonicenerozlišeno Obrubce322020-09-25 21:15:54
31Hasičský areál SDH Ploukonicenerozlišeno Zlatá Olešnice112020-09-25 20:52:23
32MarkvarecMuži Čechtín212020-09-25 18:28:28
33Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Lesnice352020-09-25 17:58:16
34Hasičský areál SDH Ploukonicenerozlišeno Hradčany442020-09-25 17:53:58
35OlešniceMuži Hartmanice442020-09-25 17:24:46
36OlešniceŽeny Hartmanice202020-09-25 17:22:35
37MarkvarecMuži Slavonice192020-09-25 16:49:47
38JamniceMuži Chlebičov112020-09-25 16:05:30
39JamniceŽeny Velké Hoštice52020-09-25 14:31:22
40Benešov u SemilMuži Dubenec222020-09-25 13:46:45
41JamniceŽeny Hrabišín42020-09-24 20:37:26
42Horšovský Týn, Městský stadionnerozlišeno Oprechtice Sport222020-09-24 20:34:00
43Horšovský Týn, Městský stadionnerozlišeno Újezd32020-09-24 20:33:32
44Horšovský Týn, Městský stadionnerozlišeno Zahorčice262020-09-24 20:11:13
45Hasičský areál SDH Ploukonicenerozlišeno Krásná Ves422020-09-24 18:19:19
46Hasičský areál SDH Ploukonicenerozlišeno Zlatá Olešnice352020-09-24 18:06:57
47Horšovský Týn, Městský stadionnerozlišeno Oprechtice Sport322020-09-24 14:19:29
48Benešov u SemilŽeny Mříčná132020-09-24 10:50:59
49OlešniceMuži Topolany432020-09-24 08:38:27
50JamniceMuži Sádek92020-09-24 06:32:29
51Police - zámecký areál ZRUŠENOnerozlišeno Kobylí492020-09-23 22:02:01
52Police - zámecký areál ZRUŠENOnerozlišeno Kobylí482020-09-23 22:00:39
53Areál PlazaMuži Únětice 1911142020-09-23 19:56:49
54MarkvarecMuži Černín52020-09-23 19:26:58
55Areál PlazaMuži Mokrouše102020-09-23 19:18:28
56Areál PlazaMuži Úněšov92020-09-23 19:15:23
57Areál PlazaMuži Křištín42020-09-23 18:48:19
58MarkvarecMuži Jemnice182020-09-23 18:23:31
59MarkvarecŽeny Jemnice62020-09-23 18:23:12
60Police - zámecký areál ZRUŠENOnerozlišeno Krahulov472020-09-23 17:45:11
61OlešniceŽeny Droždín192020-09-23 15:18:55
62OlešniceMuži Chválkovice422020-09-23 15:18:32
63Areál PlazaŽeny Úněšov42020-09-23 14:54:43
64Areál PlazaMuži Chrást82020-09-23 14:51:52
65OlešniceŽeny Měrotín172020-09-23 14:38:35
66Benešov u SemilMuži Malá Skála252020-09-23 14:11:21
67OlešniceŽeny Soběsuky92020-09-23 12:58:36
68OlešniceŽeny Soběsuky162020-09-23 12:57:57
69JamniceMuži Komárov122020-09-23 12:49:28
70Hasičský areál SDH Ploukonicenerozlišeno Bystřice12020-09-23 07:58:36
71OlešniceMuži Dolany312020-09-22 22:28:49
72OlešniceMuži Dub nad Moravou412020-09-22 21:59:33
73Police - zámecký areál ZRUŠENOnerozlišeno Čechtín162020-09-22 21:46:34
74Olšany u Prostějovanerozlišeno Roštění332020-09-22 21:44:02
75Olšany u Prostějovanerozlišeno Krasice352020-09-22 21:04:11
76Horšovský Týn, Městský stadionnerozlišeno Srbice312020-09-22 20:38:25
77Hasičský areál SDH Ploukonicenerozlišeno Doubrava412020-09-22 20:31:54
78MarkvarecMuži Litohoř202020-09-22 19:01:32
79MarkvarecMuži Litohoř152020-09-22 19:01:15
80Hasičský areál SDH Ploukonicenerozlišeno Hodkovice nad Mohelkou432020-09-22 16:47:01
81Hasičský areál SDH Ploukonicenerozlišeno Záskalí382020-09-22 16:46:46
82Noční Krasonice - hřištěnerozlišeno Jemnice502020-09-22 15:44:19
83Noční Krasonice - hřištěnerozlišeno Stařeč492020-09-22 15:44:02
84Noční Krasonice - hřištěnerozlišeno Rybova Lhota482020-09-22 15:43:24
85Noční Krasonice - hřištěnerozlišeno Sedlčany182020-09-22 15:42:47
86Noční Krasonice - hřištěnerozlišeno Sedlatice52020-09-22 15:39:39
87Noční Krasonice - hřištěnerozlišeno Krasonice332020-09-22 15:33:45
88JamniceŽeny Neplachovice82020-09-22 14:43:16
89JamniceMuži Neplachovice82020-09-22 14:20:45
90JamniceMuži Neplachovice12020-09-22 14:20:27
91Police - zámecký areál ZRUŠENOnerozlišeno Jemnice462020-09-22 13:58:20
92OlešniceMuži Náměšť na Hané392020-09-22 10:34:32
93MarkvarecŽeny Jakubov u Moravských Budějovic92020-09-22 09:54:52
94OlešniceMuži Kostelany382020-09-22 08:03:00
95Benešov u SemilŽeny Břehy92020-09-22 07:55:13
96Hasičský areál SDH Ploukonicenerozlišeno Bakov nad Jizerou402020-09-22 07:53:45
97Benešov u SemilMuži Hradčany242020-09-22 07:30:13
98MarkvarecMuži Žirovnice12020-09-22 07:19:25
99Hasičský areál SDH Ploukonicenerozlišeno Bechov52020-09-22 06:47:07
100Hasičský areál SDH Ploukonicenerozlišeno Březová342020-09-22 06:33:16
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání