Soutěže hasičské ligy 2019

Rok:


Vlašim, ZPV

Název soutěže a popis: Mistrovství České republiky hry Plamen 2019
Kontakt:  
Kdy: 29. 06. 2019 08:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 29. 06. 2019 08:00
Začátek tipování:  29. 06. 2019 20:00
Stránky pořadatele:  https://mladez.dh.cz
Konec rezervace: 29. 06. 2019 08:00
Konec hlasování: 29. 06. 2019 00:00


Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen ZPV

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Lukavice 15,19 UO - -
2.  Počepice 17,41 PB - -
3.  Chlumec nad Cidlinou I 18,19 HK - -
4.  Bludov 18,27 SU - -
5.  Dolní Měcholupy 18,45 AB - -
6.  Pohořelice 18,59 ZL - -
7.  Kojatice 19,01 TR - -
8.  Jablonec nad Jizerou 19,20 SM - -
9.  Mezirolí 19,34 KV - -
10.  Písková Lhota 20,21 NB - -
11.  Manětín 20,49 PS - -
12.  Borová 23,31 OP - -
13.  Vědomice 24,30 LT - -
14.  Mistřín 27,52 HO - -
15.  Dolní Bukovsko 30,32 CB - -


Vlašim, Štaf. dvojic

Název soutěže a popis: Mistrovství České republiky hry Plamen 2019
Kontakt:  
Kdy: 30. 06. 2019 14:30
Telefon: 
Začátek rezervace: 30. 06. 2019 14:30
Začátek tipování:  30. 06. 2019 20:00
Stránky pořadatele:  https://mladez.dh.cz/
Konec rezervace: 30. 06. 2019 14:30
Konec hlasování: 30. 06. 2019 00:00


Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen CTIF štafeta

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Mistřín 47,20 HO - -
2.  Manětín 47,24 PS - -
3.  Počepice 47,66 PB - -
4.  Dolní Měcholupy 48,14 AB - -
5.  Chlumec nad Cidlinou I 48,81 HK - -
6.  Pohořelice 49,22 ZL - -
7.  Bludov 49,69 SU - -
8.  Lukavice 49,73 UO - -
9.  Kojatice 50,58 TR - -
10.  Borová 52,31 OP - -
11.  Písková Lhota 52,71 NB - -
12.  Mezirolí 52,99 KV - -
13.  Jablonec nad Jizerou 53,03 SM - -
14.  Vědomice 53,50 LT - -
15.  Dolní Bukovsko 55,85 CB - -


Vlašim, Štafeta CTIF

Název soutěže a popis: Mistrovství České republiky hry Plamen 2019
Kontakt:  
Kdy: 30. 06. 2019 14:30
Telefon: 
Začátek rezervace: 30. 06. 2019 14:30
Začátek tipování:  30. 06. 2019 20:00
Stránky pořadatele:  https://mladez.dh.cz/
Konec rezervace: 30. 06. 2019 14:30
Konec hlasování: 30. 06. 2019 00:00


Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen CTIF štafeta

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Borová 67,63 OP - -
2.  Bludov 67,64 SU - -
3.  Chlumec nad Cidlinou I 67,87 HK - -
4.  Písková Lhota 68,36 NB - -
5.  Manětín 68,54 PS - -
6.  Dolní Měcholupy 69,69 AB - -
7.  Počepice 69,90 PB - -
8.  Lukavice 70,41 UO - -
9.  Mistřín 71,14 HO - -
10.  Pohořelice 71,20 ZL - -
11.  Kojatice 72,82 TR - -
12.  Vědomice 74,41 LT - -
13.  Dolní Bukovsko 75,41 CB - -
14.  Jablonec nad Jizerou 76,77 SM - -
15.  Mezirolí 80,45 KV - -


Vlašim, útok CTIF

Název soutěže a popis: Mistrovství České republiky hry Plamen 2019
Kontakt:  
Kdy: 30. 06. 2019 14:30
Telefon: 
Začátek rezervace: 30. 06. 2019 14:30
Začátek tipování:  30. 06. 2019 20:00
Stránky pořadatele:  https://mladez.dh.cz/
Konec rezervace: 30. 06. 2019 14:30
Konec hlasování: 30. 06. 2019 00:00


Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen CTIF útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Manětín 37,44 PS - -
2.  Písková Lhota 38,05 NB - -
3.  Borová 38,90 OP - -
4.  Bludov 39,35 SU - -
5.  Chlumec nad Cidlinou I 40,03 HK - -
6.  Dolní Měcholupy 41,65 AB - -
7.  Lukavice 41,81 UO - -
8.  Počepice 42,81 PB - -
9.  Mistřín 43,27 HO - -
10.  Jablonec nad Jizerou 46,81 SM - -
11.  Pohořelice 49,55 ZL - -
12.  Vědomice 50,79 LT - -
13.  Kojatice 53,80 TR - -
14.  Mezirolí 60,59 KV - -
15.  Dolní Bukovsko 72,86 CB - -


Vlašim, Štafeta 60 m

Název soutěže a popis: Mistrovství České republiky hry Plamen 2019
Kontakt:  
Kdy: 01. 07. 2019 08:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 01. 07. 2019 08:00
Začátek tipování:  01. 07. 2019 20:00
Stránky pořadatele:  https://mladez.dh.cz/
Konec rezervace: 01. 07. 2019 08:00
Konec hlasování: 01. 07. 2019 00:00


Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen 4x60 m

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Borová 37,72 OP - -
2.  Písková Lhota 38,24 NB - -
3.  Počepice 38,56 PB - -
4.  Manětín 38,85 PS - -
5.  Kojatice 38,92 TR - -
6.  Dolní Měcholupy 39,30 AB - -
7.  Chlumec nad Cidlinou I 39,86 HK - -
8.  Lukavice 40,25 UO - -
9.  Bludov 40,51 SU - -
10.  Pohořelice 40,58 ZL - -
11.  Dolní Bukovsko 43,22 CB - -
12.  Mistřín 44,13 HO - -
13.  Jablonec nad Jizerou 44,79 SM - -
14.  Vědomice 45,14 LT - -
15.  Mezirolí 47,08 KV - -


Vlašim, PÚ Plamen

Název soutěže a popis: Mistrovství České republiky hry Plamen 2019
Kontakt:  
Kdy: 01. 07. 2019 08:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 01. 07. 2019 08:00
Začátek tipování:  01. 07. 2019 20:00
Stránky pořadatele:  https://mladez.dh.cz/
Konec rezervace: 01. 07. 2019 08:00
Konec hlasování: 01. 07. 2019 00:00


Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Mistřín 21,30 HO - -
2.  Manětín 22,11 PS - -
3.  Počepice 22,23 PB - -
3.  Bludov 22,23 SU - -
5.  Písková Lhota 22,27 NB - -
6.  Jablonec nad Jizerou 22,38 SM - -
7.  Dolní Bukovsko 22,59 CB - -
8.  Vědomice 22,84 LT - -
9.  Chlumec nad Cidlinou I 22,96 HK - -
10.  Lukavice 23,12 UO - -
11.  Kojatice 23,47 TR - -
12.  Mezirolí 24,51 KV - -
12.  Pohořelice 24,51 ZL - -
14.  Borová 25,91 OP - -
14.  Dolní Měcholupy 25,91 AB - -


Vlašim, Běh na 60 m

Název soutěže a popis: Mistrovství České republiky hry Plamen 2019
Kontakt:  
Kdy: 01. 07. 2019 13:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 01. 07. 2019 13:00
Začátek tipování:  01. 07. 2019 20:00
Stránky pořadatele:  https://mladez.dh.cz/
Konec rezervace: 01. 07. 2019 13:00
Konec hlasování: 01. 07. 2019 00:00


Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Vědomice Sazeček Zdeněk 12,15 LT 12,15 14,85
2.  Kojetice Řehůřek Jakub 12,19 TR 12,44 12,19
3.  Chlumec nad Cidlinou I Rakouský Michal 12,37 HK 12,37 NP
4.  Borová Blahetka Martin 12,45 OP 13,50 12,45
5.  Počepice Šejba Petr 12,46 PB 12,46 NP
6.  Písková Lhota Němec Filip 12,52 NB 12,52 12,90
7.  Mistřín Fric David 12,61 HO 12,61 12,81
8.  Chlumec nad Cidlinou I Rakouský Tomáš 12,75 HK 27,77 12,75
9.  Dolní Měcholupy Popsimov Michal 12,76 AB 12,76 12,77
10.  Dolní Měcholupy Kronovetr Matyáš 12,86 AB 22,87 12,86
11.  Mistřín Výlet Michal 13,11 HO 31,50 13,11
12.  Kojetice Fučík Bořivoj 13,18 TR 15,99 13,18
13.  Manětín Maršán Jan 13,41 PS 13,41 15,82
14.  Mistřín Budík David 13,49 HO 17,33 13,49
15.  Borová Rybka Jakub 13,52 OP 13,52 14,27
16.  Lukavice Hiller Vojtěch 13,53 UO 13,79 13,53
17.  Lukavice Hauf Matěj 13,57 UO 14,12 13,57
18.  Borová Lišaník Ondřej 13,66 OP NP 13,66
19.  Dolní Bukovsko Dudlíček Štěpán 13,70 CB 13,70 14,36
20.  Chlumec nad Cidlinou I Šaroun Jakub 13,84 HK 15,66 13,84
21.  Pohořelice Tobola David 13,92 ZL NP 13,92
22.  Borová Fischer Adam 14,16 OP 14,16 50,26
23.  Kojetice Kříž David 14,42 TR 16,16 14,42
24.  Vědomice Dolejší Václav 14,59 LT 14,59 15,98
25.  Dolní Bukovsko Jindra Matěj 14,62 CB NP 14,62
26.  Chlumec nad Cidlinou I Holan Ondřej 14,66 HK 16,87 14,66
27.  Kojetice Řehůřek Vojtěch 14,82 TR 17,28 14,82
28.  Počepice Šíbal David 14,84 PB 14,84 14,87
29.  Kojetice Svoboda Tomáš 14,85 TR 14,85 14,99
30.  Dolní Bukovsko Jindra Josef 15,01 CB NP 15,01
31.  Bludov Kubíček Vojtěch 15,19 SU 15,19 NP
32.  Počepice Bejšovec Martin 15,48 PB 15,85 15,48
33.  Vědomice Vlček Jan 15,64 LT 15,64 NP
34.  Vědomice Jindrák Michal 16,26 LT 18,55 16,26
35.  Mistřín Pekárek Tobiáš 16,27 HO 24,39 16,27
36.  Borová Ceplý Šimon 16,33 OP 16,33 NP
37.  Borová Hoblík Jan 16,46 OP 16,46 NP
38.  Vědomice Marek Jan 16,63 LT 17,52 16,63
39.  Vědomice Nosek Jakub 16,89 LT 17,49 16,89
40.  Mistřín Pekárek Jan 16,96 HO 19,28 16,96
41.  Dolní Bukovsko Jírovec Vojtěch 17,89 CB 19,64 17,89
42.  Manětín Plevka Lukáš 17,98 PS NP 17,98
43.  Dolní Měcholupy Pčolinský Juraj 19,89 AB 19,89 19,96
44.  Dolní Měcholupy Kolář Josef 22,40 AB 22,40 NP
45.  Počepice Habart Jonáš 23,47 PB NP 23,47
46.  Borová Uvara Tadeáš NP OP NP NP
47.  Bludov Arbeit Robin NP SU NP NP
47.  Chlumec nad Cidlinou I Válek Leoš NP HK NP NP
47.  Počepice Přibylský Jan NP PB NP NP

Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - dívky

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Borová Adamcová Michaela 11,76 OP 13,14 11,76
2.  Písková Lhota Ondráčková Julie 12,21 NB 12,40 12,21
3.  Lukavice Hubálková Barbora 12,33 UO 12,33 12,35
4.  Bludov Jílková Vendula 12,54 SU 12,54 13,22
5.  Písková Lhota Homolková Valentýna 12,59 NB 13,12 12,59
6.  Kojetice Navrátilová Eliška 12,64 TR 12,64 15,13
7.  Písková Lhota Šustová Nikola 12,65 NB 12,65 12,78
8.  Lukavice Dudková Martina 12,74 UO 12,74 14,36
9.  Počepice Lesáková Eliška 12,88 PB 12,88 NP
10.  Bludov Hrabkovská Markéta 13,01 SU 14,08 13,01
11.  Pohořelice Stoklasová Karolína 13,05 ZL 13,05 13,19
12.  Lukavice Šrolerová Stela 13,12 UO 13,12 15,33
13.  Kojetice Svobodová Hana 13,26 TR 13,73 13,26
14.  Kojetice Navrátilová Veronika 13,34 TR 13,34 36,59
15.  Dolní Měcholupy Popsimovová Klára 13,39 AB 13,39 13,98
16.  Borová Kubná Bára 13,45 OP 16,47 13,45
17.  Pohořelice Hanáčková Natálie 13,62 ZL 17,73 13,62
18.  Vědomice Jelínková Eliška 13,67 LT 13,67 13,72
19.  Dolní Měcholupy Kolářová Anna 13,81 AB 14,05 13,81
20.  Bludov Kulhajová Natálie 14,01 SU 14,01 NP
21.  Lukavice Kulhavá Kristýna 14,07 UO 14,07 14,40
22.  Kojetice Řehůřková Soňa 14,08 TR 16,50 14,08
22.  Vědomice Abrtová Lucie 14,08 LT 14,08 15,97
24.  Vědomice Jelínková Zuzana 14,23 LT 14,23 15,77
25.  Dolní Měcholupy Jurčová Julie 14,32 AB 14,49 14,32
26.  Mistřín Fricová Veronika 14,48 HO 16,33 14,48
27.  Dolní Měcholupy Prchlíková Natálie 14,55 AB - 14,55
28.  Dolní Měcholupy Vojtová Klára 14,58 AB 18,16 14,58
29.  Chlumec nad Cidlinou I Veselá Tereza 14,64 HK 14,90 14,64
30.  Dolní Bukovsko Jindrová Anděla 14,65 CB 16,83 14,65
31.  Mistřín Matulová Kamila 14,73 HO 14,73 15,69
32.  Dolní Bukovsko Bartošová Daniela 14,98 CB 14,98 18,18
33.  Dolní Bukovsko Boušková Zuzana 15,45 CB 15,91 15,45
34.  Vědomice Hodková Denisa 15,48 LT 16,35 15,48
35.  Pohořelice Zelíková Zuzana 15,52 ZL 15,52 15,82
36.  Dolní Bukovsko Žáčková Lucie 15,62 CB 22,33 15,62
37.  Pohořelice Silná Vendula 15,81 ZL 25,35 15,81
38.  Pohořelice Čablová Anna Marie 15,93 ZL 17,22 15,93
39.  Mistřín Vaňková Karolína 16,33 HO 16,33 17,12
40.  Lukavice Falladová Vendula Jana 17,18 UO 17,18 NP
40.  Pohořelice Hochmannová Zuzana 17,18 ZL 57,72 17,18
42.  Chlumec nad Cidlinou I Matoušová Viktoria 17,74 HK 17,74 NP
43.  Pohořelice Říhová Nikola NP ZL NP NP
43.  Manětín Steidlová Nela NP PS NP NP
43.  Bludov Ženčáková Lucie NP SU NP NP
43.  Manětín Vandrovcová Anna NP PS NP NP
43.  Dolní Bukovsko Jindrová Adéla NP CB NP NP
43.  Dolní Bukovsko Neuwirthová Karolína NP CB NP NP


Svitavy, Dvojboj

Název soutěže a popis: Mistrovství České republiky dorost 2019
Kontakt:  
Kdy: 05. 07. 2019 11:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 05. 07. 2019 11:00
Začátek tipování:  05. 07. 2019 20:00
Stránky pořadatele:  https://mladez.dh.cz/
Konec rezervace: 05. 07. 2019 11:00
Konec hlasování: 05. 07. 2019 00:00


Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší dvojboj

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Bystřice nad Úhlavou Babková Iva 17,96 KT 17,96 26,80
2.  Těchov Nečasová Viktorie 18,32 BK 18,43 18,32
3.  Svatý Jiří Šplíchalová Adéla 18,47 UO 18,47 18,55
4.  Lužná Matušková Nela 18,63 RA 18,56 18,53
5.  Kojetice Navrátilová Eliška 18,83 TR 23,82 18,83
6.  Hovězí Surovčáková Andrea 18,85 VS 18,85 25,12
7.  Vesec Chlomková Vendula 19,07 SM 19,45 19,07
8.  Česká Metuje Štěpánové Adéla 19,11 NA 19,50 19,11
9.  Doloplazy Zbořilová Anna 19,28 PV 19,57 19,28
10.  Hrabová Namyslová Věra 19,79 SU 19,79 19,98
11.  Smrkov Smejkalová Nikola 19,89 TA 19,98 19,89
12.  Lubenec Zatloukalová Simona 19,93 LN 19,93 20,01
13.  Dolní Měcholupy Vojtová Klára 20,07 AB 20,14 20,07
14.  Plesná Šuleková Petra 21,60 OV 21,59 21,57

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost střední dvojboj

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Hutisko Kotulková Hana 17,17 VS 17,40 17,17
2.  Dešenice Ledvinová Lucie 17,50 KT 17,50 32,94
3.  Rožmitál pod Třemšínem Vlachová Karolína 17,66 PB 17,94 17,66
4.  Mezirolí Petříková Adriana 17,96 KV 18,28 17,96
5.  Libňatov Sacherová Lucie 18,02 TU 18,02 NP
6.  Bořitov Páralová Simona 18,08 BK 18,38 18,08
7.  Jednov Rusová Valérie 18,12 PV 18,20 18,12
8.  Kojetice Navrátilová Veronika 18,22 TR 18,22 25,06
9.  Hájov Onderková Adéla 18,48 NJ 18,73 18,48
10.  Cítoliby Vernerová Daniela 18,81 LN 19,38 18,81
11.  Strážkovice Máchová Pavla 18,84 CB 18,84 NP
12.  Desná Kusá Kateřina 18,88 SY 19,13 18,88
13.  Stráž nad Nisou Strnadové Nicol 19,41 LI 19,73 19,41
14.  Dolní Měcholupy Kolářová Anna 20,00 AB 20,00 NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost starší dvojboj

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Klenová Presslová Natálie 17,09 KT 17,09 NP
2.  Pačlavice Kaňová Hana 17,64 KM 17,64 NP
3.  Horní Lukavice Haufová Zuzana 17,96 PJ 17,96 23,55
4.  Komárovice Magerová Karolína 18,18 VS NP 18,18
5.  Horní Studenec Vanclová Barbora 18,26 HB 18,26 18,64
6.  Hajnice Langerová Natálie 18,38 TU 18,38 NP
7.  Hroznová Lhota Školařová Nikola 18,42 HO 19,54 18,42
8.  Obory Plavcová Miloslava 18,49 PB 18,49 NP
9.  Slaník Rodová Tereza 18,73 ST 18,74 18,73
10.  Opatovice Kostruchová Tereza 18,78 PR 18,78 18,85
11.  Veselý Žďár Korejtková Lenka 19,15 HB 19,15 28,43
12.  Telnice Burešová Anna 19,41 UL 19,41 19,49
13.  Bochov Liptáková Eliška 19,90 KV 19,90 NP
14.  Horní Měcholupy Aulická Kateřina 20,77 AB NP 20,77

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší dvojboj

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Žichlínek Motl Jan 16,39 UO 16,87 16,39
2.  Morkovice Vymazal Vít 16,75 KM 17,45 16,75
3.  Duchcov Šíp Adam 17,13 TP 17,13 17,14
4.  Lubina Dubec Jan 17,13 NJ 17,52 17,13
5.  Markvartice Kříž David 17,16 JI 17,73 17,16
6.  Červený Hrádek Plaček Václav 17,19 KO 25,07 17,19
7.  Horní Studénky Babišta Vít 17,52 SU 17,52 27,69
8.  Horní Bělá Šiška Ondřej 17,55 PS 17,55 20,46
9.  Senetářov Zouhar Filip 17,64 BK 17,86 17,64
10.  Písnice Kulhánek Ondřej 18,04 AB 18,04 NP
11.  Ploukonice Drbola Jan 18,09 SM 18,09 NP
12.  Chlum u Třeboně Pithart Oliver 18,26 JH 18,94 18,26
13.  Chlum Válek Leoš 18,78 CK 18,78 28,32
14.  Jáchymov Mrhálek Tomáš 21,31 KV 21,31 NP

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost střední dvojboj

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Zádveřice Běl íček Petr 15,58 ZL 16,28 15,58
2.  Horní Studénky Turek Michal 15,84 SU 16,64 15,84
3.  Královo Pole Kalášek Filip 15,91 BM 16,29 15,91
4.  Letňany Hospodka Vojtěch 16,32 AB 16,49 16,32
5.  Cítoliby Vrba Daniel 16,40 LN 16,40 NP
6.  Hrdlořezy Špringl Matěj 16,43 MB 16,43 NP
7.  Lučany nad Nisou Šruma Matěj 16,49 JN 16,49 NP
8.  Nošovice Kaloč Filip 16,50 FM 16,72 16,50
9.  Kojetice Řehůřek Jakub 16,53 TR 17,13 16,53
10.  Choceňské Předměstí Janďourek Tomáš 16,58 UO 16,80 16,58
11.  Hradec Dokulil Jakub 16,62 PJ 16,62 NP
12.  Nová Role Svoboda Dominik 16,97 KV 16,97 NP
13.  Olešnice Hovorka Jakub 17,37 OL 17,37 17,48
14.  Plešovice Kneisl Marek 17,50 CK 17,50 NP

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost starší dvojboj

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Teplá Hemza Filip 15,16 KV 15,31 15,16
2.  Býškovice Lesák Lukáš 15,64 PR 15,64 NP
3.  Skryje Špaček Michal 15,67 ZR 15,88 15,67
4.  Záříčí Belis Alexandros 15,79 KM 15,79 NP
5.  Pohled Eis Petr 15,82 HB 15,91 15,82
6.  Cítoliby Borl Lukáš 15,99 LN 16,17 15,99
7.  Běloves Hoffman David 16,05 NA 16,14 16,05
8.  Tvarožná Pejřil Michal 16,15 BO 16,15 NP
9.  Muglinov Žlebek Josef 16,30 OV 16,30 16,48
10.  Poniklá Holubec Vojtěch 16,56 SM 16,61 16,56
11.  Nedabyle Tibitancl Jan 16,71 CB 16,71 NP
12.  Bystřice nad Úhlavou Hájek Jakub 17,27 KT 17,27 21,71
13.  Svatý Jiří Lang Martin 17,27 UO 17,27 NP
14.  Letňany Ju Wang Sheng 19,74 AB 20,87 19,74


Svitavy, Běh na 100 m

Název soutěže a popis: Mistrovství České republiky dorost 2019
Kontakt:  
Kdy: 05. 07. 2019 14:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 05. 07. 2019 14:00
Začátek tipování:  05. 07. 2019 20:00
Stránky pořadatele:  https://mladez.dh.cz/
Konec rezervace: 05. 07. 2019 14:00
Konec hlasování: 05. 07. 2019 00:00


Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší 100 m

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Lužná Matušková Nela 18,78 RA 22,82 18,78
2.  Kojetice Navrátilová Eliška 18,81 TR 19,09 18,81
3.  Bystřice nad Úhlavou Babková Iva 19,56 KT 19,56 20,48
4.  Těchov Nečasová Viktorie 19,80 BK 19,89 19,80
5.  Svatý Jiří Šplíchalová Adéla 19,91 UO 19,91 19,94
6.  Hovězí Surovčáková Andrea 19,91 VS 19,91 20,51
7.  Doloplazy Zbořilová Anna 20,68 PV 21,29 20,68
8.  Česká Metuje Štěpánové Adéla 20,75 NA 22,08 20,75
9.  Lubenec Zatloukalová Simona 20,89 LN 21,21 20,89
10.  Vesec Chlomková Vendula 21,57 SM 21,64 21,57
11.  Smrkov Smejkalová Nikola 21,65 TA 22,70 21,65
12.  Hrabová Namyslová Věra 23,11 SU 23,11 24,60
13.  Dolní Měcholupy Vojtová Klára 23,57 AB 25,15 23,57
14.  Plesná Šuleková Petra 24,43 OV 26,14 24,43

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost střední 100 m

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Hutisko Kotulková Hana 17,37 VS 17,77 17,37
2.  Dešenice Ledvinová Lucie 18,40 KT 18,40 19,03
3.  Rožmitál pod Třemšínem Vlachová Karolína 18,65 PB 18,91 18,65
4.  Desná Kusá Kateřina 18,78 SY 19,00 18,78
5.  Bořitov Páralová Simona 19,07 BK 20,29 19,07
6.  Hájov Onderková Adéla 19,11 NJ NP 19,11
7.  Strážkovice Máchová Pavla 19,57 CB 19,57 19,98
8.  Libňatov Sacherová Lucie 19,63 TU 29,69 19,63
9.  Mezirolí Petříková Adriana 19,76 KV 19,76 20,14
10.  Stráž nad Nisou Strnadové Nicol 20,02 LI 20,45 20,02
11.  Jednov Rusová Valérie 20,27 PV 20,27 NP
12.  Dolní Měcholupy Kolářová Anna 20,39 AB 21,08 20,39
13.  Cítoliby Vernerová Daniela 20,68 LN NP 20,68
14.  Kojetice Navrátilová Veronika 21,14 TR 21,14 24,41

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost starší 100 m

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Obory Plavcové Miloslava 18,52 PB 18,79 18,52
2.  Klenová Presslová Natálie 18,61 KT NP 18,61
3.  Pačlavice Kaňová Hana 18,65 KM 18,65 19,15
4.  Hajnice Langerová Natálie 18,96 TU 20,65 18,96
5.  Komárovice Magerová Karolína 19,05 VS 19,05 NP
6.  Horní Lukavice Haufová Zuzana 19,20 PJ 19,20 20,93
7.  Opatovice Kostruchová Tereza 19,54 PR 19,54 19,68
8.  Slaník Rodová Tereza 19,56 ST 19,56 31,47
9.  Horní Studenec Vanclová Barbora 19,61 HB 20,01 19,61
10.  Hroznová Lhota Školařová Nikola 19,65 HO 19,65 20,07
11.  Telnice Burešová Anna 20,18 UL 40,50 20,18
12.  Veselý Žďár Korejtková Lenka 20,50 HB 22,51 20,50
13.  Horní Měcholupy Aulická Kateřina 20,61 AB 20,61 25,55
14.  Bochov Liptáková Eliška 23,61 KV 31,78 23,61

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší 100 m

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Žichlínek Motl Jan 18,46 UO 18,93 18,46
2.  Duchcov Šíp Adam 19,06 TP 19,35 19,06
3.  Morkovice Vymazal Vít 19,84 KM 20,61 19,84
4.  Senetářov Zouhar Filip 19,84 BK 22,97 19,84
5.  Markvartice Kříž David 20,30 JI 21,24 20,30
6.  Lubina Dubec Jan 20,36 NJ 25,39 20,36
7.  Ploukonice Drbola Jan 20,78 SM 20,78 28,51
8.  Chlum u Třeboně Píthart Oliver 21,21 JH 21,21 NP
9.  Horní Bělá Šiška Ondřej 21,71 PS 21,71 27,28
10.  Horní Studénky Babišta Vít 22,03 SU 22,09 22,03
11.  Chlum Válek Leoš 22,65 CK 23,25 22,65
12.  Písnice Kulhánek Ondřej 25,49 AB 25,49 28,23
13.  Červený Hrádek Plaček Václav 39,45 KO 39,45 NP
14.  Jáchymov Mrhálek Tomáš NP KV NP NP

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost střední 100 m

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Zádveřice Běl íček Petr 17,64 ZL 18,85 17,64
2.  Hradec Dokulil Jakub 17,71 PJ 17,71 19,44
3.  Královo Pole Kalášek Filip 17,82 BM 18,37 17,82
4.  Cítoliby Vrba Daniel 18,17 LN NP 18,17
5.  Lučany nad Nisou Šruma Matěj 18,86 JN 19,33 18,86
6.  Choceňské Předměstí Janďourek Tomáš 18,91 UO 18,91 NP
7.  Hrdlořezy Špringl Matěj 18,97 MB 18,97 NP
8.  Olešnice Hovorka Jakub 19,06 OL 19,06 30,31
9.  Kojetice Řehůřek Jakub 19,11 TR 19,11 19,64
10.  Letňany Hospodka Vojtěch 19,67 AB 19,57 19,61
11.  Nová Role Svoboda Dominik 19,75 KV 19,75 23,73
12.  Plešovice Kneisl Marek 22,82 CK 22,82 NP
13.  Horní Studénky Turek Michal 23,57 SU 23,57 29,96
14.  Nošovice Kaloč Filip NP FM NP NP

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost starší 100 m

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Teplá Hemza Filip 17,10 KV 17,51 17,10
2.  Běloves Hoffman David 17,55 NA 17,55 19,09
3.  Záříčí Belis Alexandros 17,74 KM 17,74 NP
4.  Tvarožná Pejřil Michal 18,30 BO 25,50 18,30
5.  Muglinov Žlebek Josef 18,47 OV 18,47 29,97
6.  Pohled Eis Petr 18,68 HB 18,68 19,30
7.  Letňany Ju Wang Sheng 19,11 AB 19,75 19,11
8.  Svatý Jiří Lang Martin 19,13 UO 19,13 NP
9.  Cítoliby Borl Lukáš 19,51 LN 28,61 19,51
10.  Nedabyle Tibitancl Jan 20,06 CB 20,06 20,47
11.  Skryje Špaček Michal 20,47 ZR 22,05 20,47
12.  Bystřice nad Úhlavou Hájek Jakub 21,53 KT 21,53 NP
13.  Býškovice Lesák Lukáš 38,31 PR 38,31 NP
14.  Poniklá Holubec Vojtěch NP SM NP NP


Svitavy, Běh na 100 m

Název soutěže a popis: Mistrovství České republiky dorost 2019
Kontakt:  
Kdy: 06. 07. 2019 11:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 06. 07. 2019 11:00
Začátek tipování:  06. 07. 2019 00:00
Stránky pořadatele:  https://mladez.dh.cz/
Konec rezervace: 06. 07. 2019 11:00
Konec hlasování: 06. 07. 2019 00:00


Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Úněšov Vébrová Kateřina 17,15 PS 19,21 17,15
2.  Úněšov Hájková Šárka 17,48 PS 20,61 17,48
3.  Střezimíř Čechová Magdaléna 17,72 BN 18,15 17,72
4.  Morkovice Krejčí Kamila 17,73 KM 20,45 17,73
5.  Morkovice Borovičková Kateřina 17,80 KM 17,80 18,12
6.  Úněšov Kaprová Sára 17,99 PS 18,29 17,99
7.  Nová Ves u Světlé Lefnerová Karolína 18,20 HB 18,20 18,35
8.  Nová Ves u Světlé Ondráčková Julie 18,42 HB 24,00 18,42
8.  Střezimíř Vaculíková Johanka 18,42 BN 19,07 18,42
10.  Úněšov Šafrová Zuzka 18,45 PS 18,78 18,45
11.  Karlinky Hejlová Natálie 18,55 LI 18,55 25,88
12.  Výčapy Drápelová Sára 18,56 TR 18,83 18,56
13.  Horní Lánov Antošová Eliška 18,62 TU 18,88 18,62
14.  Výčapy Bulová Nikola 18,79 TR 18,79 18,83
15.  Dalovice Hemzová Kateřina 18,82 KV 19,57 18,82
16.  Nová Ves u Světlé Bittnerová Aneta 18,85 HB 18,86 18,85
17.  Nová Ves u Světlé Zdražilová Tereza 18,89 HB 18,89 19,17
18.  Morkovice Vdolečková Klára 18,91 KM 18,91 20,78
18.  Skuteč Slezáková Tereza 18,91 CR 24,39 18,91
20.  Písková Lhota Martinová Kateřina 19,00 NB 19,17 19,00
21.  Řeporyje Dubová Karolína 19,04 AB NP 19,04
22.  Střezimíř Veselá Natálie 19,06 BN 19,06 21,91
23.  Karlinky Novotná Johanka 19,07 LI 19,52 19,07
24.  Zhoř u Tábora Máchalová Natálie 19,14 TA 19,89 19,14
25.  Mistřín Varmužová Terezie 19,15 HO 19,15 26,20
25.  Dalovice Krumphanzlová Klára 19,15 KV 19,33 19,15
27.  Střezimíř Šafářová Tereza 19,16 BN 19,16 NP
27.  Střezimíř Brázdová Linda 19,16 BN 19,16 NP
29.  Karlinky Svobodová Michaela 19,28 LI 19,61 19,28
30.  Úněšov Kleinová Anna 19,29 PS NP 19,29
31.  Skuteč Šlégrová Denisa 19,32 CR 23,76 19,32
32.  Výčapy Svobodová Nikol 19,33 TR 19,33 19,33
33.  Střezimíř Nováková Eliška 19,36 BN 19,42 19,36
34.  Olšovec Maršálková Natálie 19,38 PR 19,38 NP
35.  Písková Lhota Němečková Eliška 19,39 NB NP 19,39
36.  Olšovec Michalíková Julie 19,40 PR 19,40 19,77
37.  Nová Ves u Světlé Bobrovská Adéla 19,56 HB 19,59 19,56
38.  Karlinky Křelinová Jana 19,60 LI 19,65 19,60
39.  Písková Lhota Nováková Lenka 19,62 NB 23,63 19,62
40.  Olšovec Maléřová Tereza 19,67 PR 19,72 19,67
40.  Výčapy Stoklasová Nikola 19,67 TR 19,67 20,14
42.  Písková Lhota Homolková Valentýna 19,73 NB 19,73 19,88
42.  Zhoř u Tábora Šilpochová Tereza 19,73 TA 19,73 20,07
44.  Olšovec Žemlová Lucie 19,76 PR 20,29 19,76
45.  Řeporyje Jirasová Anita 19,83 AB 19,83 21,66
46.  Řeporyje Vojtová Kristýna 19,86 AB 19,86 24,76
47.  Písková Lhota Kadeřávková Anna 19,88 NB 20,37 19,88
48.  Mistřín Martykánová Kateřina 19,95 HO 19,95 22,97
49.  Řeporyje Popsimová Klára 19,96 AB 19,96 20,02
50.  Mistřín Uhlířová Michaela 20,05 HO 20,76 20,05
51.  Skuteč Kadlecová Linda 20,09 CR 20,98 20,09
52.  Výčapy Peštálová Michaela 20,14 TR 22,86 20,14
53.  Morkovice Kociánová Klára 20,24 KM 20,92 20,24
54.  Skuteč Novotná Leona 20,25 CR 20,34 20,25
55.  Karlinky Svačinková Zuzana 20,28 LI 20,91 20,28
56.  Dalovice Krumphanzlová Andrea 20,30 KV 25,97 20,30
57.  Hrobce Nagyová Blanka 20,34 LT 20,63 20,34
58.  Nová Ves u Světlé Fialová Lucie 20,37 HB 20,84 20,37
59.  Výčapy Dobešová Aneta 20,40 TR 20,89 20,40
60.  Horní Lánov Vaníčková Iva 20,42 TU 23,71 20,42
61.  Skuteč Brandová Micheala 20,43 CR 20,43 20,70
62.  Dalovice Slavíková Eliška 20,46 KV 22,04 20,46
63.  Olšovec Zdráhalová Lenka 20,49 PR 20,49 20,98
64.  Skuteč Zavoralová Karolína 20,51 CR 22,93 20,51
65.  Zhoř u Tábora Kupková Nela 20,53 TA 20,60 20,53
66.  Řeporyje Šimáčková Aneta 20,58 AB 20,71 20,58
67.  Horní Lánov Svobodová Katka 20,61 TU 21,06 20,61
68.  Dalovice Smrčková Tereza 20,70 KV 20,70 22,70
69.  Střezimíř Eliášová Lada 20,72 BN 20,72 22,87
70.  Dalovice Karasová Kateřina 20,75 KV 20,75 23,63
71.  Výčapy Ošmerová Kateřina 20,78 TR 21,04 20,78
72.  Úněšov Červená Kristýna 20,90 PS 25,23 20,90
73.  Nová Ves u Světlé Prchalová Veronika 20,93 HB 20,93 22,03
74.  Úněšov Svitáková Barbora 20,95 PS 20,95 21,10
75.  Dalovice Krejčová Tereza 20,99 KV 21,66 20,99
76.  Hrobce Hyšplerová Anna 21,08 LT 22,52 21,08
77.  Zhoř u Tábora Janoušková Adéla 21,22 TA 21,91 21,22
78.  Olšovec Váhalová Hana 21,23 PR 21,37 21,23
79.  Písková Lhota Kovaříková Martina 21,24 NB 21,24 29,72
79.  Horní Lánov Strnadová Anna 21,24 TU 21,24 21,39
81.  Písková Lhota Gajdošová Kateřina 21,28 NB 22,41 21,28
82.  Hrobce Andrlová Daniela 21,29 LT 21,34 21,29
83.  Morkovice Horáková Barbora 21,33 KM 21,89 21,33
84.  Hrobce Malá Kateřina 21,46 LT 26,93 21,46
85.  Horní Lánov Husarová Marie 21,54 TU 24,09 21,54
85.  Hrobce Jelínková Zuzana 21,54 LT 21,54 22,12
87.  Morkovice Navrátilová Natálie 21,56 KM 21,56 29,79
88.  Mistřín Hajná Anna 21,69 HO 23,91 21,69
89.  Hrobce Jelínková Eliška 21,70 LT 21,78 21,70
90.  Horní Lánov Hanušová Natálie 21,72 TU 23,52 21,72
91.  Skuteč Jonášová Andrea 21,75 CR 21,75 21,99
92.  Olšovec Pospíšilová Adéla 21,82 PR NP 21,82
93.  Zhoř u Tábora Machová Barbora 22,04 TA 22,12 22,04
94.  Karlinky Velová Viktorie 22,06 LI 32,45 22,06
95.  Řeporyje Melicharová Eliška 22,08 AB 22,08 22,24
96.  Hrobce Šašková Petra 22,29 LT 22,29 22,30
97.  Mistřín Platzková Marie Anna 22,32 HO 26,76 22,32
98.  Zhoř u Tábora Šlemendová Kateřina 22,36 TA 22,36 NP
99.  Horní Lánov Absolonová Markéta 22,46 TU 24,56 22,46
100.  Morkovice Podrazilová Natálie 22,49 KM 22,49 26,34
101.  Řeporyje Kašpárková Alena 22,90 AB NP 22,90
102.  Zhoř u Tábora Novotná Petra 23,39 TA 24,40 23,39
103.  Karlinky Hájková Anna 23,46 LI 36,71 23,46
104.  Mistřín Hykšová Ivana 25,02 HO 25,02 NP
105.  Mistřín Plášková Nikola 25,12 HO 25,12 35,93

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS tým 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  - Rychtařík Jan PS Mělník 16,92 - 17,24 16,92
2.  Skuteč Ševčík Dominik 17,01 CR 17,30 17,01
2.  Michálkovice Rokosz Maxim 17,01 OV 17,01 17,08
4.  Bludov Červinka Jiří 17,03 SU 19,56 17,03
5.  Michálkovice Čech Vašek 17,40 OV 17,63 17,40
6.  Horní Bělá Šváb Jan 17,46 PS 17,46 26,22
7.  Výčapy Špaček Michal 17,47 TR 17,47 NP
8.  Písková Lhota Meišner Tadeáš 17,49 NB 17,49 20,24
9.  Oznice Baletka Adam 17,55 VS 17,55 NP
10.  Skuteč Flégr Lukáš 17,58 CR 17,58 NP
11.  Skuteč Válek Pavel 17,61 CR 17,61 NP
12.  Skuteč Bubeníček Lukáš 17,63 CR 17,63 NP
13.  Skuteč Horníček Daniel 17,64 CR 18,55 17,64
14.  Michálkovice Adámek Ondřej 17,67 OV 18,40 17,67
15.  Bořitov Kasal Prokop 17,76 BK 17,76 NP
16.  Písková Lhota Zradička Martin 17,79 NB 17,79 NP
17.  Skuteč Kábele Matěj 17,92 CR 17,92 NP
18.  Bludov Stoklas František 17,95 SU 17,95 18,19
19.  Michálkovice Martuš Petr 17,97 OV 17,97 NP
20.  Bořitov Fojt Patrik 18,05 BK 18,05 NP
21.  Výčapy Dokulil Dominik 18,08 TR 18,08 18,24
22.  Bořitov Karásek Pavel 18,10 BK 18,10 NP
22.  Oznice Gerža Lukáš 18,10 VS 18,76 18,10
24.  Oznice Šuta Marek 18,11 VS 38,64 18,11
25.  Oznice Holčák Martin 18,12 VS 18,12 NP
26.  Bludov Orel Pavel 18,15 SU 18,15 18,38
27.  Horní Bělá Nový Jan 18,35 PS 18,35 NP
28.  Vědomice Šmejkal Milan 18,39 LT 18,83 18,39
29.  Bludov Kotrlý Vojtěch 18,43 SU 19,37 18,43
30.  Horní Bělá Pergl Lukáš 18,57 PS NP 18,57
30.  Bořitov Vach Jan 18,57 BK 18,57 31,00
30.  Oznice Gerža Martin 18,57 VS 18,93 18,57
33.  Bořitov Filipčík Jakub 18,69 BK 19,18 18,69
34.  Písková Lhota Crkal Šimon 18,74 NB 18,74 19,18
35.  Libňatov Müller Petr 18,93 TU 18,93 31,05
36.  Horní Bělá Fanta Jakub 18,95 PS 19,47 18,95
37.  Písková Lhota Ševčík Vojta 18,99 NB NP 18,99
38.  Horní Bělá Kupka Jiří 19,01 PS 19,01 19,84
38.  Výčapy Drápela Jaroslav 19,01 TR 19,01 25,97
40.  Libňatov Vojtěch Matěj 19,05 TU 19,05 NP
41.  Výčapy Doležal David 19,07 TR 22,83 19,07
42.  Bochov Pták Jiří 19,16 KV 19,16 19,83
43.  Bochov Soukup Stanislav 19,21 KV 19,21 19,31
44.  Písková Lhota Urban Vojta 19,26 NB 19,26 21,92
45.  Bludov Krobot Michal 19,29 SU 19,29 20,14
46.  Libňatov Borůvka Aleš 19,31 TU 19,31 19,50
46.  Bochov Klaban Onřej 19,31 KV 26,67 19,31
48.  - Hybš Jakub PS Mělník 19,32 - 19,32 20,38
49.  Výčapy Javůrek Vítězslav 19,45 TR 22,13 19,45
50.  Bludov Pecháček Šimon 19,48 SU 19,48 23,25
51.  Bochov Daniš Leon 19,50 KV 19,67 19,50
52.  - Hora Martin PS Mělník 19,53 - 19,53 19,78
53.  Stodůlky Plhal Lukáš 19,54 AB 20,05 19,54
54.  Ločenice Kápl Jakub 19,59 CB 22,11 19,59
55.  Oznice Skýpala Vladimír 19,61 VS 20,54 19,61
56.  Michálkovice Šimek Richard 19,62 OV NP 19,62
57.  Bořitov Kučera Martin 19,65 BK 19,65 19,83
58.  Skuteč Vobejda Tomáš 19,68 CR 19,68 19,90
58.  Stodůlky Buřil Petr 19,68 AB 19,86 19,68
60.  Libňatov Borůvka Lukáš 19,72 TU 19,87 19,72
61.  Horní Bělá Třeštík Michal 19,78 PS 20,54 19,78
62.  Stodůlky Orel David 19,86 AB 33,51 19,86
62.  Ločenice Matoušek Martin 19,86 CB 21,92 19,86
64.  Písková Lhota Košnář Jakub 19,89 NB 19,89 20,03
64.  Těpeře Neugebauer Lukáš 19,89 JN 19,89 NP
66.  Stodůlky Stopka Matěj 20,00 AB 20,00 20,82
67.  Těpeře Kurej Josef 20,01 JN 20,84 20,01
68.  Stodůlky Zamrzla Ondřej 20,02 AB 20,02 20,59
69.  Libňatov Rutar Jakub 20,04 TU 22,70 20,04
70.  Výčapy Sedlák Jiří 20,06 TR 21,94 20,06
71.  - Macháček Martin PS Mělník 20,10 - 21,37 20,10
72.  Bochov Moucha Jiří 20,14 KV 20,14 22,70
73.  Ločenice Uhlíř Jan 20,16 CB NP 20,16
74.  - Vopat Josef PS Mělník 20,23 - 20,23 23,23
75.  Vědomice Sazeček Zdeněk 20,31 LT 20,82 20,31
75.  Těpeře Mastník Jakub 20,31 JN 21,83 20,31
77.  Ločenice Holý Michal 20,33 CB 20,33 21,50
78.  Vědomice Čecho Vojtěch 20,38 LT 20,38 26,67
79.  Ločenice Kabíček Štěpán 20,42 CB 20,42 21,10
80.  Horní Bělá Polák Marek 20,58 PS 20,58 NP
81.  Michálkovice Dámek Tomáš 20,60 OV 22,22 20,60
82.  Libňatov Pecháček Jiří 20,62 TU 21,82 20,62
83.  Vědomice Berky Matěj 20,83 LT 20,83 22,23
83.  Písková Lhota Husák Michal 20,83 NB NP 20,83
85.  Oznice Ručka Pavel 21,17 VS 21,17 NP
86.  Těpeře Neugebauer Tomáš 21,39 JN 21,39 28,44
87.  Stodůlky Hrdlička Milan 21,50 AB 23,24 21,50
87.  Těpeře Vít Adam 21,50 JN 21,50 23,66
89.  Michálkovice Lefner Matyáš 21,75 OV NP 21,75
90.  Libňatov Kraus Jan 21,76 TU 21,81 21,76
91.  Bochov Zoglauer Tomáš 21,77 KV 25,72 21,77
92.  Vědomice Dolejší Václav 21,95 LT 21,95 22,62
93.  Těpeře Šourek Petr 22,27 JN 22,27 22,53
94.  Bludov Juračka Václav 22,29 SU 22,29 23,40
95.  Vědomice Sibera Radek 22,31 LT 22,31 NP
96.  Ločenice Blažek Jan 22,36 CB NP 22,36
97.  Vědomice Opava Martin 22,53 LT 22,53 23,59
98.  Ločenice Dibďák Daniel 22,90 CB 30,74 22,90
99.  Výčapy Abrahám Václav 24,23 TR 24,23 NP
100.  Těpeře Žilík Jan 25,55 JN 25,55 NP
101.  Bochov Gašpár Matěj 27,73 KV 27,73 NP
102.  - Bradáček Petr PS Mělník 28,72 - NP 28,72
103.  - Andrée Dominik PS Mělník NP - NP NP
103.  Bořitov Čech Štěpán NP BK NP NP


Svitavy, Běh na 100 m,družstev

Název soutěže a popis: Mistrovství České republiky dorost 2019
Kontakt:  
Kdy: 06. 07. 2019 13:30
Telefon: 
Začátek rezervace: 06. 07. 2019 13:30
Začátek tipování:  06. 07. 2019 20:00
Stránky pořadatele:  https://mladez.dh.cz/
Konec rezervace: 06. 07. 2019 13:30
Konec hlasování: 06. 07. 2019 00:00


Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost 100 m

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Úněšov 90,36 PS - -
2.  Střezimíř 93,52 BN - -
3.  Nová Ves u Světlé 93,92 HB - -
4.  Morkovice 96,01 KM - -
5.  Výčapy 96,49 TR - -
6.  Karlinky 96,78 LI - -
7.  Písková Lhota 97,62 NB - -
8.  Olšovec 98,70 PR - -
9.  Skuteč 99,00 CR - -
10.  Řeporyje 99,27 AB - -
11.  Dalovice 99,43 KV - -
12.  Horní Lánov 102,43 TU - -
13.  Zhoř u Tábora 102,66 TA - -
14.  Mistřín 103,16 HO - -
15.  Hrobce 105,71 LT - -

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost 100 m

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Skuteč 88,04 CR - -
2.  Bořitov 91,66 BK - -
3.  Písková Lhota 93,17 NB - -
4.  Michálkovice 93,23 OV - -
5.  Oznice 93,90 VS - -
6.  Bludov 94,24 SU - -
7.  Horní Bělá 94,83 PS - -
8.  Mělník 97,69 ME - -
9.  Výčapy 98,63 TR - -
10.  Libňatov 98,97 TU - -
11.  Vědomice 102,81 LT - -
12.  Stodůlky 103,17 AB - -
13.  Bochov 103,90 KV - -
14.  Těpeře 105,45 JN - -
15.  Ločenice 115,52 CB - -


Svitavy, 4x100 m

Název soutěže a popis: Mistrovství České republiky dorost 2019
Kontakt:  
Kdy: 07. 07. 2019 07:30
Telefon: 
Začátek rezervace: 07. 07. 2019 07:30
Začátek tipování:  07. 07. 2019 20:00
Stránky pořadatele:  https://mladez.dh.cz/
Konec rezervace: 07. 07. 2019 07:30
Konec hlasování: 07. 07. 2019 00:00


Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost 4x100 m

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Úněšov 60,96 PS - -
2.  Střezimíř 64,02 BN - -
3.  Písková Lhota 64,98 NB - -
4.  Skuteč 65,18 CR - -
5.  Řeporyje 65,20 AB - -
6.  Morkovice 65,24 KM - -
7.  Nová Ves u Světlé 65,63 HB - -
8.  Výčapy 66,44 TR - -
9.  Olšovec 66,50 PR - -
10.  Karlinky 68,52 LI - -
11.  Horní Lánov 69,01 TU - -
12.  Dalovice 69,10 KV - -
13.  Hrobce 72,32 LT - -
14.  Zhoř u Tábora 77,24 TA - -
15.  Mistřín NP HO - -

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost 4x100 m

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Skuteč 58,16 CR - -
2.  Bludov 60,04 SU - -
2.  Písková Lhota 60,04 NB - -
4.  Horní Bělá 60,16 PS - -
5.  Michálkovice 60,17 OV - -
6.  Oznice 61,01 VS - -
7.  Výčapy 61,04 TR - -
8.  Mělník 62,25 ME - -
9.  Bořitov 64,09 BK - -
10.  Těpeře 65,15 JN - -
11.  Stodůlky 65,30 AB - -
12.  Ločenice 66,33 CB - -
13.  Libňatov 67,13 TU - -
14.  Bochov 67,91 KV - -
15.  Vědomice 82,01 LT - -


Svitavy, Požární útok

Název soutěže a popis: Mistrovství České republiky dorost 2019
Kontakt:  
Kdy: 07. 07. 2019 10:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 07. 07. 2019 10:00
Začátek tipování:  07. 07. 2019 20:00
Stránky pořadatele:  https://mladez.dh.cz/
Konec rezervace: 07. 07. 2019 10:00
Konec hlasování: 07. 07. 2019 00:00


Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Výčapy 25,49 TR - -
2.  Písková Lhota 26,13 NB - -
3.  Karlinky 26,54 LI - -
4.  Skuteč 27,78 CR - -
5.  Nová Ves u Světlé 28,08 HB - -
6.  Řeporyje 28,27 AB - -
7.  Mistřín 28,31 HO - -
8.  Olšovec 28,52 PR - -
9.  Morkovice 29,18 KM - -
10.  Horní Lánov 29,65 TU - -
11.  Úněšov 29,68 PS - -
12.  Střezimíř 29,93 BN - -
13.  Zhoř u Tábora 30,09 TA - -
14.  Dalovice 31,31 KV - -
15.  Hrobce 39,50 LT - -

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Písková Lhota 27,52 NB - -
2.  Skuteč 27,90 CR - -
3.  Mělník 27,93 ME - -
4.  Oznice 28,45 VS - -
5.  Libňatov 28,80 TU - -
6.  Výčapy 28,94 TR - -
7.  Bořitov 29,57 BK - -
8.  Bludov 31,39 SU - -
9.  Vědomice 32,54 LT - -
10.  Těpeře 32,72 JN - -
11.  Ločenice 33,15 CB - -
12.  Michálkovice 33,64 OV - -
13.  Stodůlky 37,51 AB - -
14.  Horní Bělá 40,15 PS - -
15.  Bochov 1,20 KV - -


Ústí nad Labem, věž

Název soutěže a popis: Mistrovství republiky v požárním sportu 2019
Kontakt:  
Kdy: 30. 08. 2019 11:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 30. 08. 2019 11:00
Začátek tipování:  30. 08. 2019 20:00
Stránky pořadatele:  http://www.mrps2019.cz/
Konec rezervace: 30. 08. 2019 11:00
Konec hlasování: 30. 08. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS věž

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Vrbice Karel RYL 14,14 KA 14,14 18,18
2.  Žebnice Dominik SOUKUP 15,22 PS 15,22 NP
3.  Mosty Marcel DAL 16,44 KA 16,44 16,86
4.  Mistřín Petr VAŠULKA 18,48 HO 18,48 23,38
5.  Kvasiny Lukáš KROUPA 18,62 RK 18,62 NP
6.  Michálkovice Miroslav ARVAI 19,58 OV 19,58 20,45
7.  Dobrá Prokop KASAL 19,76 HB 19,76 23,01
8.  Šošůvka Martin KRÁLÍK 20,27 BK 20,82 20,27
9.  Lavičky Dominik CHALUPA 23,72 ZR 23,72 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS věž

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Poniklá ŠÁRKA JIROUŠOVÁ 16,00 SM 16,00 NP
2.  Dolní Čermná MARKÉTA MARKOVÁ 16,32 UO 16,32 NP
3.  Horní Lideč PETRA CHOVANCOVÁ 16,64 VS 16,93 16,64
4.  Ledenice LENKA ŠESTÁKOVÁ 16,88 CB 17,13 16,88
5.  Semetín SIMONA KRAMPOTOVÁ 17,01 VS 17,01 33,07
6.  Úněšov KATEŘINA VÉBROVÁ 17,04 PS 17,33 17,04
7.  Horní Cerekev KAMILA BARTOŠKOVÁ 17,07 PE 17,07 NP
8.  Karviná KAROLÍNA WITOSZOVÁ 17,26 KA 17,26 NP
9.  Spišská Teplica RADKA ČERVEŇOVÁ 17,33 PP 17,46 17,33
10.  Staré Město NIKOLA ŠKULTETYOVÁ 17,43 FM 17,61 17,43
11.  Hvězdoňovice MARCELA VRTALOVÁ 17,43 TR 17,43 17,79
12.  Česká Bělá JANA DIPOLDOVÁ 17,45 HB 17,79 17,45
13.  Alojzov MARTINA PEKROVÁ 17,53 PV 17,79 17,53
14.  Litovany NIKOLA POLOVÁ 17,69 TR 17,69 26,06
15.  Kvasejovice KLÁRA HULÍNSKÁ 17,75 BN NP 17,75
16.  Štěnovický Borek MONIKA MAREŠOVÁ 17,76 PJ 17,83 17,76
17.  Morkovice KAMILA KREJČÍ 17,82 KM 17,82 18,52
18.  Morkovice KATEŘINA BOROVIČKOVÁ 17,84 KM 17,84 20,09
19.  Chválenice DOMINIKA CALTOVÁ 17,92 PJ 18,42 17,92
20.  Raškovice ANEŽKA ŠVRČKOVÁ 17,93 FM 21,00 17,93
21.  Oznice DOMINIKA KLVAŇOVÁ 17,98 VS 17,98 26,45
22.  Skalice ANDREA ŠKULTETYOVÁ 18,17 FM 18,17 NP
23.  Malechov NATÁLIE PRESSLOVÁ 18,24 KT 18,24 19,49
24.  Krmelín DOMINIKA RUČKOVÁ 18,27 FM 18,76 18,27
25.  Martinice MICHAELA VANCLOVÁ 18,31 KM 18,31 NP
26.  Dobrá APOLENA KASALOVÁ 18,32 HB 20,18 18,32
27.  - PETRA ADAMCOVÁ Sobiňov 18,37 - 25,64 18,37
28.  Jičina IVANA VOLKOVÁ 18,73 NJ 19,38 18,73
29.  Frýdek NIKOL PĚTROŠOVÁ 18,76 FM 19,08 18,76
30.  Bukovice ADÉLA LEPPELTOVÁ 18,81 BK 18,91 18,81
31.  Kamenec u Poličky DANIELA ŠVÁBOVÁ 18,84 SY 27,20 18,84
32.  Žernovník EVA KAŠPARCOVÁ 18,86 BK 18,91 18,86
33.  Dobrá GABRIELA SZENDREIOVÁ 18,89 HB 18,89 29,61
34.  Topolany LUCIE MACHÁŇOVÁ 19,10 VY 19,10 19,11
35.  Želčany ALŽBĚTA JERMÁŘOVÁ 19,18 PJ 19,18 23,61
36.  Mistřín MARIE ANNA PLATZKOVÁ 19,34 HO 33,94 19,34
37.  Skalice NATÁLIE BOJKOVÁ 19,35 FM 19,35 19,75
38.  Dolní Měcholupy TEREZA RŮŽIČKOVÁ 19,45 AB 25,25 19,45
39.  Raškovice NICOLA JANČÍKOVÁ 19,76 FM 19,76 28,65
40.  Úněšov ZUZANA ŠAFROVÁ 19,77 PS 19,77 20,41
41.  Kamenec u Poličky MARIE ANDRLÍKOVÁ 19,78 SY 37,36 19,78
42.  Tuhaň LENKA DVOŘÁKOVÁ 19,85 ME 19,86 19,85
43.  Budíkovice MICHAELA PEŠTÁLOVÁ 19,89 TR 20,96 19,89
44.  Řepiště JANA POLACHOVÁ 20,13 FM 25,22 20,13
45.  Tísek BARBORA HOMOLOVÁ 20,40 NJ 20,65 20,40
46.  Dolní Životice KRISTÝNA UVÍROVÁ 20,66 OP 20,66 25,03
47.  Šošůvka VERONIKA NĚMCOVÁ 20,83 BK 20,92 20,83
48.  Kojetice HANA KUČEROVÁ 20,95 TR 20,95 22,80
49.  Liptál KAMILA LYSÁKOVÁ 21,24 VS 21,24 21,33
50.  Křešice TEREZA OPAVOVÁ 21,36 LT 21,36 23,35
51.  Vsetín KATEŘINA GOLÁŇOVÁ 21,61 VS 21,61 21,88
52.  Kravaře BRIGITA BERNEISCHOVÁ 21,62 OP 21,62 26,46
53.  Křešice DANIELA ANDRLOVÁ 21,78 LT 31,21 21,78
54.  Letňany ADÉLA FEGLAROVÁ 22,64 AB 23,46 22,64
55.  Chlum ELIŠKA HENDRYCHOVÁ 23,29 CK 23,29 23,77
56.  Nová Ves ADÉLA BOBROVSKÁ 25,65 OV 25,65 NP
57.  Hovězí TEREZA LESKOVJANOVÁ 28,22 VS 33,04 28,22
58.  Oprechtice VERONIKA KRPCOVÁ NP FM NP NP

Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS věž

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  HZS Moravskoslezského kraje Daniel KLVAŇA 13,57 OV 13,68 13,57
2.  HZS Moravskoslezského kraje Kamil BEZRUČ 13,66 OV 13,99 13,66
3.  HZS Moravskoslezského kraje Jan VYVIAL 13,92 OV 14,73 13,92
4.  HZS Královéhradeckého kraje Martin LIDMILA 13,99 HK 14,47 13,99
5.  HZS Plzeňského kraje David DOPIRÁK 14,20 PM 14,20 NP
6.  HZS Královéhradeckého kraje Václav DIVOŠ 14,22 HK 14,41 14,22
7.  HZS Moravskoslezského kraje Pavel KRPEC 14,27 OV 14,27 15,62
8.  HZS Plzeňského kraje Milan NETRVAL 14,32 PM 14,32 14,60
9.  HZS kraje Vysočina Pavel HNÍZDIL 14,47 JI 15,86 14,47
10.  HZS Zlínského kraje Radek ŠUBA 14,47 ZL 17,78 14,47
11.  HZS Královéhradeckého kraje Václav NOVOTNÝ 14,50 HK 14,50 14,66
12.  HZS kraje Vysočina Lukáš HONS 14,53 JI 14,81 14,53
13.  HZS Královéhradeckého kraje Patrik KLIGL 14,64 HK 15,79 14,64
14.  HZS Středočeského kraje Vladislav FILIP 14,69 AB 17,51 14,69
15.  HZS Královéhradeckého kraje Jan ZHŘÍVAL 14,76 HK 19,80 14,76
16.  HZS Pardubického kraje Jakub PAULÍČEK 14,78 PA 14,78 15,29
17.  HZS Plzeňského kraje Jindřich HARASIMOVIČ 14,89 PM 14,92 14,89
18.  HZS hlavního města Prahy Tomáš DANĚK 14,93 AB 15,63 14,93
19.  HZS Moravskoslezského kraje Adam HRBÁČ 14,97 OV 17,59 14,97
20.  HZS Středočeského kraje Pavel MAŇAS 15,04 AB 15,04 NP
21.  HaZZ Slovenské republiky Ján BODORÍK 15,09 - 15,24 15,09
22.  HZS kraje Vysočina Vladimír JANKO 15,10 JI 15,31 15,10
23.  HZS Středočeského kraje Martin VIKTORA 15,15 AB 20,40 15,15
24.  HZS Moravskoslezského kraje Richard SVAČINA 15,18 OV 15,45 15,18
25.  HZS kraje Vysočina Stanislav HLADÍK 15,20 JI 15,20 NP
26.  HZS Zlínského kraje Petr VACULÍN 15,23 ZL 15,80 15,23
27.  HZS Plzeňského kraje Martin ROHÁČ 15,26 PM 19,75 15,26
28.  HZS Plzeňského kraje Jan HŮLA 15,29 PM 15,63 15,29
29.  HZS Středočeského kraje Milan TŮMA 15,29 AB 15,29 18,86
30.  HZS Jihočeského kraje Ivan PENČA 15,31 CB 15,65 15,31
31.  HZS Moravskoslezského kraje Jakub ARVAI 15,31 OV 15,31 16,17
32.  HZS Středočeského kraje Miloš JEŽEK 15,32 AB 15,92 15,32
33.  HZS Ústeckého kraje David SOMOL 15,33 UL 15,33 15,37
34.  HZS Zlínského kraje Radek CHMELA 15,43 ZL 15,43 NP
35.  HZS Olomouckého kraje Jaroslav ŽITNÝ 15,50 OL 15,50 NP
36.  HZS Pardubického kraje Stanislav PAULÍČEK 15,52 PA 16,21 15,52
37.  HZS Plzeňského kraje Jaroslav HRDLIČKA 15,52 PM 16,61 15,52
38.  HZS hlavního města Prahy Petr MIŘÁTSKÝ 15,57 AB 18,43 15,57
39.  HZS hlavního města Prahy Martin ŠEVC 15,63 AB 15,91 15,63
40.  HaZZ Slovenské republiky Štefan BELKO 15,63 - 16,53 15,63
41.  HZS Libereckého kraje Martin KULHAVÝ 15,67 LI 15,67 15,80
42.  HZS Plzeňského kraje Michal BULÍN 15,69 PM 15,69 16,92
43.  HaZZ Slovenské republiky Jaroslav CHALÁNY 15,70 - 15,88 15,70
44.  HaZZ Slovenské republiky Ján ŠULEK 15,70 - 16,30 15,70
45.  HZS Královéhradeckého kraje Petr MAŘAN 15,73 HK 16,37 15,73
46.  HZS Pardubického kraje Josef KOZEL 15,77 PA 16,58 15,77
47.  HZS Karlovarského kraje Patrik ŽIŽKA 15,79 KV 15,79 20,66
48.  HZS Pardubického kraje Lukáš FLACH 15,82 PA 15,82 16,29
49.  HZS Zlínského kraje Petr KUCHAŘÍK 15,83 ZL 16,09 15,83
50.  HZS Jihočeského kraje Jan JEŽEK 15,90 CB 16,76 15,90
51.  HZS Ústeckého kraje Martin VLČEK 15,92 UL 16,34 15,92
52.  HZS hlavního města Prahy Marek ŠVEC 15,92 AB 17,34 15,92
53.  HZS Plzeňského kraje Vlastimil ŽÁK 15,98 PM 15,98 17,28
54.  HZS Jihočeského kraje Michal DOKTOR 16,01 CB 17,25 16,01
55.  HZS Zlínského kraje Luděk OTÝPKA 16,04 ZL 16,04 NP
56.  HZS hlavního města Prahy Marián FRANCÚZ 16,10 AB 16,10 21,90
57.  HZS Zlínského kraje Petr KYNĚRA 16,15 ZL 16,67 16,15
58.  HZS Jihočeského kraje Radim ŠVEHLA 16,17 CB 16,48 16,17
59.  HZS kraje Vysočina Marek PEŠTÁL 16,29 JI 16,29 17,02
60.  HaZZ Slovenské republiky Jozef PAZERA 16,39 - 17,69 16,39
61.  HZS kraje Vysočina Vilém RYŠAVÝ 16,52 JI 16,77 16,52
62.  HZS Královéhradeckého kraje Dominik BĚLSKÝ 16,55 HK 16,55 -
63.  HZS Jihočeského kraje Stanislav ŠMÍD 16,56 CB 16,67 16,56
64.  HZS hlavního města Prahy Jakub ČERMÁK 16,63 AB 17,22 16,63
65.  HZS Středočeského kraje Václav ŘÍHA 16,66 AB 16,66 17,23
66.  HZS Olomouckého kraje Jan ŠINDELKA 16,66 OL 16,66 NP
67.  HZS Středočeského kraje Josef VLACH 16,71 AB 16,71 17,62
68.  HZS kraje Vysočina Radek NECHVÁTAL 16,71 JI 16,71 NP
69.  HZS podniku DEZA a.s. Tomáš SKALKA 16,76 VS 16,91 16,76
70.  HZS Královéhradeckého kraje Vojtěch KLENKA 16,76 HK 19,00 16,76
71.  HZS Jihočeského kraje Patrik LUČANSKÝ 16,81 CB 16,81 18,56
72.  HaZZ Slovenské republiky Jakub PAVELKA 16,87 - 16,87 19,38
73.  HZS Zlínského kraje Petr KORÁBEČNÝ 16,88 ZL 16,88 19,66
74.  HZS Ústeckého kraje Jan VÁCHA 16,91 UL 16,91 17,59
75.  HZS Jihočeského kraje Pavel JANŮ 16,92 CB 16,92 17,29
76.  HZS Olomouckého kraje Jan KLIMECKÝ 16,98 OL 16,98 NP
77.  HZS Ústeckého kraje Jan FINDA 17,00 UL 17,00 20,83
78.  HZS Olomouckého kraje Zbyněk HRADIL 17,05 OL 17,49 17,05
79.  HZS Pardubického kraje Lukáš BEER 17,11 PA 18,64 17,11
80.  HZS hlavního města Prahy Ondřej NOVÁK 17,13 AB 17,35 17,13
81.  HZS Olomouckého kraje Marek BIA 17,14 OL 17,37 17,14
82.  HZS podniku DEZA a.s. Tomáš FOUKAL 17,17 VS 22,73 17,17
83.  HZS hlavního města Prahy Jakub ZAJAN 17,19 AB 17,19 17,75
84.  HZS Jihočeského kraje Jan KUČERA 17,30 CB 18,43 17,30
85.  HZS Moravskoslezského kraje Martin GRYČ 17,34 OV 18,47 17,34
86.  HZS Pardubického kraje Jakub DUŠEK 17,37 PA 17,51 17,37
87.  HZS Zlínského kraje Marek PAVELKA 17,46 ZL 17,46 NP
88.  HZS Karlovarského kraje Ondřej HORYCH 17,50 KV 19,59 17,50
89.  HZS Ústeckého kraje Tomáš PAVLÍČEK 17,53 UL 17,53 17,98
90.  HZS Karlovarského kraje Roman KRUMPHANZL 17,56 KV 18,10 17,56
91.  HZS Libereckého kraje Matěj MASNÝ 17,59 LI 17,99 17,59
92.  HZS Jihomoravského kraje Petr KOLÍNEK 17,63 BM 17,63 18,96
93.  HZS Ústeckého kraje Marek VÁŇA 17,67 UL 21,65 17,67
94.  HZS Jihomoravského kraje Martin BŘENEK 17,69 BM 22,43 17,69
95.  HZS Jihomoravského kraje Martin BÍLEK 17,91 BM 18,48 17,91
96.  HZS Karlovarského kraje Jiří KARAS 17,98 KV 18,14 17,98
97.  HZS podniku DEZA a.s. Adam BARTOŇ 18,11 VS 18,27 18,11
98.  HZS Jihomoravského kraje František KUBÍK 18,15 BM 18,15 19,31
99.  HZS podniku DEZA a.s. Radek PIVKO 18,20 VS 18,20 NP
100.  HaZZ Slovenské republiky Matúš SOLTIŠIK 18,36 - 18,36 22,24
101.  HZS Ústeckého kraje Martin HOVORKA 18,62 UL 18,62 NP
102.  HaZZ Slovenské republiky Richard BUJNA 18,75 - 20,90 18,75
103.  HZS Libereckého kraje Jaroslav KREJČÍK 18,84 LI 18,84 20,60
104.  HZS Ústeckého kraje Václav ŠEINER 18,85 UL 18,85 21,97
105.  HZS Karlovarského kraje Miroslav PAVLIŠ 18,97 KV 19,57 18,97
106.  HZS podniku DEZA a.s. Jan KUBĚNA 19,07 VS 19,07 25,96
107.  HZS Olomouckého kraje Ladislav PATRMAN 19,18 OL 19,18 19,37
108.  HZS Středočeského kraje Jan VYHNÁNEK 19,23 AB 19,23 23,96
109.  HZS Jihomoravského kraje Michal OSTRÝ 19,42 BM 19,42 19,42
110.  HZS Libereckého kraje Vladimír NOVOTNÝ 19,48 LI 20,50 19,48
111.  HZS Libereckého kraje Jan LAMPA 19,54 LI 24,16 19,54
112.  HZS Karlovarského kraje David TRÁVNÍČEK 19,88 KV 20,38 19,88
113.  HZS podniku DEZA a.s. Martin GÁŠEK 19,95 VS 19,95 23,59
114.  HZS kraje Vysočina Jiří JOUKL 20,16 JI 20,16 21,09
115.  HZS Jihomoravského kraje Lukáš VONDÁL 20,26 BM 20,26 NP
116.  HZS Jihomoravského kraje Jakub POKRUTA 20,44 BM 23,18 20,44
117.  HZS Libereckého kraje Jakub KOZÁK 20,61 LI 22,96 20,61
118.  HZS Olomouckého kraje Václav BLAŽEK 20,75 OL 23,69 20,75
119.  HZS Olomouckého kraje Michal KUKLA 20,79 OL 20,79 22,45
120.  HZS podniku DEZA a.s. Petr KLVAŇA 21,97 VS 25,49 21,97
121.  HZS Karlovarského kraje Tomáš JINDRA 22,21 KV 22,21 NP
122.  HZS Karlovarského kraje Petr PUPÁK 22,27 KV 22,27 22,44
123.  HZS Pardubického kraje Patrik SERBOUSEK 22,33 PA 22,51 22,33
124.  HZS Jihomoravského kraje Patrik NĚMEC 22,77 BM 22,77 23,21
125.  HZS Pardubického kraje František KUCHTA 23,73 PA 32,07 23,73
126.  HZS Libereckého kraje José JIRÁNEK 26,81 LI 27,60 26,81
127.  HZS Libereckého kraje Marek NEUMANN 35,32 LI 36,75 35,32


Ústí nad Labem, 100 m - ženy

Název soutěže a popis: Mistrovství republiky v požárním sportu 2019
Kontakt:  
Kdy: 31. 08. 2019 11:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 31. 08. 2019 11:00
Začátek tipování:  31. 08. 2019 20:00
Stránky pořadatele:  http://www.mrps2019.cz/
Konec rezervace: 31. 08. 2019 11:00
Konec hlasování: 31. 08. 2019 00:00


Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Poniklá Šárka JIROUŠOVÁ 15,37 SM 16,06 15,37
2.  Dolní Čermná Markéta MARKOVÁ 16,53 UO 16,83 16,53
3.  Česká Bělá Marcela VRTALOVÁ 16,56 HB 16,94 16,56
4.  Poniklá Dana BUTULOVÁ 16,57 SM 16,62 16,57
5.  Horní Lideč Petra CHOVANCOVÁ 16,59 VS 16,59 -
6.  Michálkovice Veronika KRPCOVÁ 16,69 OV 21,57 16,69
7.  Michálkovice Karolina VYVIALOVÁ 16,75 OV 18,07 16,75
8.  Poniklá Lenka ŠESTÁKOVÁ 17,06 SM 17,06 24,04
9.  Malechov Lucie TŮMOVÁ 17,25 KT 17,66 17,25
10.  Poniklá Michaela VANCLOVÁ 17,29 SM 17,65 17,29
11.  Česká Bělá Apolena KASALOVÁ 17,38 HB 18,16 17,38
12.  Dolní Měcholupy Kamila BARTOŠKOVÁ 17,39 AB 19,53 17,39
13.  Česká Bělá Jana DIPOLDOVÁ 17,45 HB 17,45 20,10
14.  Hostomice Klára HULÍNSKÁ 17,47 TP 18,29 17,47
15.  Hřibojedy Barbora ŠUBRTOVÁ 17,50 TU 17,50 -
16.  Štěnovický Borek Monika MAREŠOVÁ 17,52 PJ 17,87 17,52
17.  Semetín Simona KRAMPOTOVÁ 17,58 VS 17,58 -
18.  Michálkovice Nikola ŠKULTETYOVÁ 17,63 OV 18,28 17,63
19.  - Petra ADAMCOVÁ Sobiňov 17,69 - 18,03 17,69
20.  Morkovice Kateřina BOROVIČKOVÁ 17,72 KM 17,90 17,72
21.  Dobrá Gabriela SZENDREIOVÁ 17,78 HB 21,21 17,78
22.  Úněšov Kateřina VÉBROVÁ 17,82 PS 17,82 -
23.  Michálkovice Hana PASTORKOVÁ 17,94 OV 21,65 17,94
24.  Poniklá Eliška LUKEŠOVÁ 17,98 SM 18,54 17,98
25.  Úněšov Sára KAPROVÁ 18,00 PS 21,54 18,00
26.  Běleč Magdaléna ČECHOVÁ 18,03 BK 28,66 18,03
27.  Horní Čermná Daniela KULHAVÁ 18,06 UO 18,06 20,53
28.  Michálkovice Anežka ŠVRČKOVÁ 18,09 OV - 18,09
29.  Kamenec u Poličky Daniela ŠVÁBOVÁ 18,17 SY 18,50 18,17
30.  Dolní Měcholupy Tereza OPAVOVÁ 18,20 AB 24,68 18,20
31.  Morkovice Kamila KREJČÍ 18,23 KM 19,47 18,23
32.  Úněšov Šárka HÁJKOVÁ 18,26 PS 18,71 18,26
33.  Poniklá Leona VAŠÍČKOVÁ 18,29 SM 18,45 18,29
34.  Petrovice Miloslava PLAVCOVÁ 18,31 TR 18,73 18,31
35.  Žernovník Simona PÁRALOVÁ 18,33 BK 18,57 18,33
36.  Běleč Lada LANDOVÁ 18,36 BK 18,48 18,36
37.  Hřibojedy Eliška TSCHÖPOVÁ 18,44 TU 18,76 18,44
38.  Písková Lhota Lucie POHANKOVÁ 18,51 NB 18,51 29,49
39.  Hřibojedy Barbora PUNAROVÁ 18,60 TU 20,03 18,60
40.  Morkovice Lucie MACHÁŇOVÁ 18,63 KM 18,63 19,23
41.  Střezimíř Dominika JIRÁKOVÁ 18,65 BN 18,65 -
42.  Morkovice Dominika KLVAŇOVÁ 18,67 KM 19,36 18,67
43.  Rychnov u Jablonce nad Nisou Michaela KNETTIGOVÁ 18,69 JN 18,69 19,19
44.  Michálkovice Julie ONDRÁČKOVÁ 18,70 OV 22,17 18,70
45.  Hostomice Radka KADLECOVÁ 18,77 TP 22,05 18,77
46.  Poniklá Lenka PRCHLÍKOVÁ 18,79 SM 18,79 21,08
47.  Žernovník Eva KAŠPARCOVÁ 18,89 BK 18,89 24,00
48.  Hostomice Klára HUDCOVÁ 18,90 TP 19,27 18,90
49.  Hostomice Nikola HOLÁ 19,03 TP 19,07 19,03
50.  Frýdek Nikola PĚTROŠOVÁ 19,11 FM 21,66 19,11
51.  Dolní Měcholupy Alexandra MUŽÍKOVÁ 19,13 AB - 19,13
52.  Rychnov u Jablonce nad Nisou Barbora SOCHOVÁ 19,14 JN 20,07 19,14
53.  Písková Lhota Valentýna HOMOLKOVÁ 19,18 NB 19,50 19,18
54.  Hřibojedy Anna VODEHNALOVÁ 19,18 TU 19,78 19,18
55.  Rychnov u Jablonce nad Nisou Tereza SLEZÁKOVÁ 19,20 JN 19,20 -
56.  Žernovník Anna PERNICOVÁ 19,22 BK 19,22 -
57.  Rychnov u Jablonce nad Nisou Kamila TRUNCOVÁ 19,24 JN 24,32 19,24
58.  Úněšov Adéla VÉBROVÁ 19,26 PS 19,69 19,26
59.  Žernovník Aneta TICHÁ 19,27 BK 19,44 19,27
60.  Poniklá Natálie LANGEROVÁ 19,29 SM 19,41 19,29
61.  Dolní Měcholupy Jana ČIHÁKOVÁ 19,30 AB 19,48 19,30
62.  Dolní Měcholupy Karolína DUBOVÁ 19,30 AB 19,92 19,30
63.  Hustopeče nad Bečvou Lucie ŽEMLOVÁ 19,30 PR 20,38 19,30
64.  Hřibojedy Adéla LEPPELTOVÁ 19,32 TU 19,32 19,37
65.  Dolní Měcholupy Kristýna VOJTOVÁ 19,32 AB 19,40 19,32
66.  Petrovice Eliška LESÁKOVÁ 19,35 TR 19,88 19,35
67.  Česká Bělá Eliška BROTHÁNKOVÁ 19,35 HB 20,07 19,35
68.  Hustopeče nad Bečvou Julie MICHALÍKOVÁ 19,37 PR 19,57 19,37
69.  Michálkovice Dominika RUČKOVÁ 19,38 OV 48,45 19,38
70.  Hřibojedy Gabriela TSCHÖPOVÁ 19,43 TU 19,65 19,43
71.  Hřibojedy Monika ŠMÍDOVÁ 19,43 TU 36,86 19,43
72.  Petrovice Andrea MARTÍNKOVÁ 19,45 TR 19,45 19,90
73.  Hustopeče nad Bečvou Tereza KOSTRUCHOVÁ 19,47 PR 20,19 19,47
74.  Běleč Karin JOŠTOVÁ 19,56 BK 20,25 19,56
75.  Dolní Měcholupy Tereza RŮŽIČKOVÁ 19,59 AB 19,59 -
76.  Písková Lhota Lenka NOVÁKOVÁ 19,62 NB 19,62 20,85
77.  Běleč Sára ŠVECOVÁ 19,63 BK 20,23 19,63
78.  Česká Bělá Kateřina VODIČKOVÁ 19,69 HB 20,57 19,69
79.  Písková Lhota Věra ŘÍHOVÁ 19,76 NB 19,76 23,48
80.  Úněšov Veronika RANDOVÁ 19,80 PS 19,80 21,22
81.  Žernovník Iva NEJEZCHLEBOVÁ 19,81 BK 19,81 19,94
82.  Petrovice Karolína KŘENKOVÁ 19,81 TR 20,61 19,81
83.  Česká Bělá Kristýna PARKANOVÁ 19,83 HB 19,83 20,70
84.  Úněšov Věra TYROVÁ 19,85 PS 19,85 21,48
85.  Michálkovice Karolina LEFNEROVÁ 19,85 OV 19,85 -
86.  Běleč Lenka KŘEMENOVÁ 19,87 BK 19,87 -
87.  Česká Bělá Kateřina DIPOLDOVÁ 19,88 HB 21,64 19,88
88.  Hostomice Kateřina MAŠKOVÁ 19,92 TP - 19,92
89.  Hustopeče nad Bečvou Natálie MARŠÁLKOVÁ 19,93 PR 19,93 20,05
90.  Petrovice Lucie MARTÍNKOVÁ 19,94 TR 19,94 -
91.  Hlinsko Anna KROPÁČKOVÁ 19,95 PR 20,38 19,95
92.  Petrovice Markéta BEJŠOVCOVÁ 20,03 TR 20,03 20,12
93.  Hostomice Zuzana ALINČOVÁ 20,05 TP 20,05 20,40
94.  Úněšov Zuzana ŠAFROVÁ 20,06 PS 21,49 20,06
95.  Hostomice Anežka FELLEROVÁ 20,07 TP - 20,07
96.  Rychnov u Jablonce nad Nisou Zuzana KNETTIGOVÁ 20,08 JN 20,08 20,35
97.  Morkovice Martina MAZUROVÁ 20,17 KM 20,17 20,27
98.  Hřibojedy Lenka VODEHNALOVÁ 20,17 TU 20,50 20,17
99.  Žernovník Zuzana FORMÁNKOVÁ 20,22 BK 23,12 20,22
100.  Žernovník Lenka DVOŘÁKOVÁ 20,29 BK 20,48 20,29
101.  Písková Lhota Kateřina MARTINOVÁ 20,30 NB - 20,30
102.  Hlinsko Tereza DOUDĚROVÁ 20,33 PR 21,66 20,33
103.  Písková Lhota Anna KADEŘÁVKOVÁ 20,46 NB 22,06 20,46
104.  Dolní Měcholupy Klára POPSIMOVOVÁ 20,50 AB 20,50 22,16
105.  Běleč Kateřina MACKOVÁ 20,51 BK 20,95 20,51
106.  Rychnov u Jablonce nad Nisou Adéla HAVLOVÁ 20,54 JN 20,54 20,66
107.  Žernovník Klára FORMÁNKOVÁ 20,81 BK 21,29 20,81
108.  Rokytnice Kristýna ABENDROTHOVÁ 20,83 PR 26,16 20,83
109.  Jáchymov Nikola ŠMATOVÁ 20,92 KV 20,92 22,87
110.  Petrovice Lucie VŠETEČKOVÁ 20,94 TR 20,94 21,56
111.  Jáchymov Eliška KRBCOVÁ 20,96 KV 21,20 20,96
112.  Morkovice Zuzana ŽEMŽULOVÁ 21,00 KM 21,00 27,71
113.  Běleč Karolína FUKALOVÁ 21,12 BK 21,12 21,25
114.  Písková Lhota Martina KOVAŘÍKOVÁ 21,14 NB 22,56 21,14
115.  Písková Lhota Veronika ČERVENÁ 21,25 NB 21,25 -
116.  Česká Bělá Gabriela DIPOLDOVÁ 21,26 HB 21,49 21,26
117.  Hustopeče nad Bečvou Michaela SMILKOVÁ 21,28 PR 22,02 21,28
118.  Hustopeče nad Bečvou Hana VAHALOVÁ 21,31 PR 21,31 22,20
119.  Běleč Žaneta MAREŠOVÁ 21,39 BK 21,42 21,39
120.  Hustopeče nad Bečvou Lenka ZDRÁHALOVÁ 21,42 PR 22,14 21,42
121.  Morkovice Natálie NAVRÁTILOVÁ 21,42 KM 21,42 22,80
122.  Rychnov u Jablonce nad Nisou Marie VINCENCOVÁ 21,48 JN 21,65 21,48
123.  Jáchymov Nikol ORAVOVÁ 21,57 KV 33,23 21,57
124.  Jáchymov Tereza DYEDEKOVÁ 21,59 KV 22,94 21,59
125.  Rokytnice Lucie ORLOVÁ 21,94 PR 22,09 21,94
126.  Rokytnice Vendula PĚKNÍKOVÁ 22,15 PR 24,27 22,15
127.  Hlinsko Adéla ELICHOVÁ 22,32 PR 22,32 -
128.  Hlinsko Lenka MATOUŠOVÁ 22,44 PR 22,44 23,45
129.  Hlinsko Martina HOSPODKOVÁ 22,51 PR 23,40 22,51
130.  Rychnov u Jablonce nad Nisou Petra KNETTIGOVÁ 22,74 JN 22,74 -
131.  Úněšov Denisa JOUDALOVÁ 22,77 PS 22,77 -
132.  Rokytnice Lucie KUŽELOVÁ 22,90 PR 23,78 22,90
133.  Hlinsko Šárka ČECHLOVSKÁ 22,97 PR 24,73 22,97
134.  Hlinsko Kateřina KADLECOVÁ 23,20 PR 25,86 23,20
135.  Morkovice Eva ŽEMŽULOVÁ 23,30 KM 23,30 48,55
136.  Hustopeče nad Bečvou Adéla POSPÍŠILOVÁ 23,32 PR 36,82 23,32
137.  Rokytnice Petra MUŽÍKOVÁ 23,66 PR 23,66 -
138.  Hlinsko Martina HOVORKOVÁ 24,00 PR 24,00 -
139.  Rokytnice Lucie PŘIKRYLOVÁ 24,31 PR 24,31 -
140.  Hostomice Kateřina KUBÍKOVÁ 24,41 TP - 24,41
141.  Jáchymov Kristýna GEŤKOVÁ 25,43 KV 25,43 26,12
142.  Jáchymov Lucie MRHÁLKOVÁ 27,57 KV 29,23 27,57
143.  Jáchymov Zuzana SPIESSOVÁ 27,64 KV 27,64 28,89
144.  Rokytnice Martina TICHÁ 28,02 PR 28,02 -
145.  Jáchymov Barbora BURKOVÁ 29,63 KV 29,63 -
146.  Rokytnice Eliška PŘIKRYLOVÁ 32,52 PR 32,52 -
147.  Běleč Jana FIALOVÁ 39,36 BK 39,36 -


Ústí nad Labem, 100 m - muži

Název soutěže a popis: Mistrovství republiky v požárním sportu 2019
Kontakt:  
Kdy: 31. 08. 2019 11:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 31. 08. 2019 11:00
Začátek tipování:  31. 08. 2019 20:00
Stránky pořadatele:  http://www.mrps2019.cz/
Konec rezervace: 31. 08. 2019 11:00
Konec hlasování: 31. 08. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Žebnice Dominik SOUKUP 16,24 PS 21,62 16,24
2.  Mistřín Filip PÁRAL 16,31 HO 17,09 16,31
3.  Dobrá Lukáš MÍKA 16,44 HB 20,50 16,44
4.  Mistřín Michal VAŠULKA 16,56 HO 20,08 16,56
5.  Brada Patrik LINHART 16,82 JC 18,00 16,82
6.  Horní Kamenice Patrik SNÁŠEL 16,83 DO 17,09 16,83
7.  Frýdek Tomáš ŽUROVEC 17,00 FM NP 17,00
8.  Zbožnov Lukáš RICHTER 17,06 CR 17,06 NP
9.  Závišice Ondřej KAHÁNEK 17,13 NJ 17,68 17,13
10.  Dneboh Jan RYCHTAŘÍK 17,13 MB 18,07 17,13
11.  Štěměchy Michal ŠPAČEK 17,14 TR 18,28 17,14
12.  Dobrá Dominik CHALUPA 17,17 HB 17,17 NP
13.  Dobrá Prokop KASAL 17,23 HB 18,21 17,23
14.  Dneboh Vojtěch BLÁHA 17,24 MB NP 17,24
15.  Tehovec Petr ZETEK 17,27 PH 17,56 17,27
16.  Horní Kamenice Jan ŠVÁB 17,28 DO 17,76 17,28
17.  Závišice Miroslav ARVAI 17,33 NJ 18,15 17,33
18.  Dneboh Martin HAVLÍK 17,35 MB 17,77 17,35
19.  Dneboh Matěj RYLICH 17,37 MB 18,59 17,37
20.  Mistřín Adam VAŠULKA 17,37 HO 17,37 NP
21.  Oznice Adam BALETKA 17,38 VS 17,95 17,38
22.  Závišice Maxim ROKOSZ 17,38 NJ 23,51 17,38
23.  Závišice Václav Florián ČECH 17,39 NJ 17,57 17,39
24.  Tehovec Tomáš SIROTEK 17,45 PH 17,82 17,45
25.  Pomezí Tomáš GROSSMANN 17,48 SY 18,08 17,48
26.  Střezimíř Radim KNOTEK 17,49 BN 17,49 NP
27.  Bozkov Tomáš BLAŽEK 17,54 SM 18,51 17,54
28.  Písková Lhota Tomáš PROCHÁZKA 17,58 NB 18,26 17,58
29.  Brada Martin DUŠEK 17,62 JC 17,62 NP
30.  Žebnice Aleš TAUCHEN 17,65 PS 20,77 17,65
31.  Brada Pavel HOFFMAN 17,66 JC 18,33 17,66
32.  Tehovec Petr JANSKÝ 17,70 PH 17,95 17,70
33.  Dneboh Jaroslav JANOUŠEK 17,71 MB 18,08 17,71
34.  Mistřín Petr MARADA 17,74 HO 18,79 17,74
35.  Zbožnov Lukáš FLÉGR 17,74 CR 23,43 17,74
36.  Zbožnov Matěj KÁBELE 17,76 CR 22,34 17,76
37.  Mistřín Vojtěch VÝLET 17,76 HO 17,76 NP
38.  Tehovec Aleš HOŘICKÝ 17,78 PH 17,78 17,89
39.  Mistřín Martin KYNĚRA 17,79 HO 17,83 17,79
40.  Zbožnov Lukáš BUBENÍČEK 17,81 CR 17,81 NP
40.  - Lukáš KROUPA Kvasiny B 17,81 - 17,81 NP
42.  Prosetín David JANEČEK 17,88 CR 18,54 17,88
43.  Mistřín Vojtěch MARADA 17,91 HO 18,47 17,91
44.  Brada Aleš HARTIG 17,95 JC 18,41 17,95
44.  Pikov Lukáš TEJNOR 17,95 TA 18,41 17,95
46.  Jindřichov František STOKLAS 17,96 PR 24,59 17,96
47.  Brada Miroslav MAREČEK 17,98 JC 19,97 17,98
48.  Mistřín Vojtěch BEZUCHA 17,98 HO 17,98 21,36
49.  Oznice Martin GERŽA 17,99 VS 18,62 17,99
50.  Závišice Richard NAVRÁTIL 18,00 NJ 18,64 18,00
51.  Oznice Martin HOLČÁK 18,06 VS 18,06 NP
52.  Otročín Filip HEMZA 18,07 KV 18,07 NP
53.  Horní Měcholupy Václav HELMICH 18,08 AB 19,08 18,08
54.  Brada David HOFFMAN 18,10 JC 18,96 18,10
55.  Jindřichov Jan BISKUP 18,11 PR 18,11 NP
56.  Zbožnov Jan TEPLÝ 18,18 CR 18,18 NP
57.  Bořitov Martin KUČERA 18,20 BK 18,20 NP
58.  Pikov František STEINBAUER 18,23 TA 18,23 NP
59.  Horní Kamenice Michal JANDA 18,27 DO 18,41 18,27
60.  Horní Kamenice Jan ZELENKA 18,28 DO 20,03 18,28
61.  Zbožnov Matouš HRDINA 18,30 CR 18,30 21,49
62.  Obora Jiří MORÁVEK 18,30 PS 18,30 26,26
63.  Dobrá Martin EIS 18,34 HB 19,64 18,34
64.  Císařov Jakub VOJTEK 18,39 PR 18,62 18,39
65.  Šošůvka Martin KRÁLÍK 18,39 BK 18,39 NP
66.  Dobrá Martin VENC 18,42 HB 18,65 18,42
67.  Slatiňany Jan VINCENCI 18,45 CR 18,66 18,45
68.  Oznice Filip PÁCAL 18,49 VS 19,59 18,49
69.  Pikov Jakub TOMEČEK 18,53 TA 18,53 NP
70.  Horní Měcholupy David WOLF 18,55 AB 19,40 18,55
71.  Horní Kamenice Jakub DOKULIL 18,56 DO 18,56 20,56
72.  Závišice Richard MATULA 18,62 NJ 28,39 18,62
73.  Horní Měcholupy Patrik HOLUB 18,63 AB 22,84 18,63
74.  Pikov Jan VAVŘÍK 18,64 TA 19,09 18,64
75.  Pikov Dominik NOVÁK 18,66 TA 19,46 18,66
76.  Jindřichov Ondřej HLAVINKA 18,68 PR 20,57 18,68
77.  Jindřichov Vojtěch KOTRLÝ 18,71 PR 20,59 18,71
78.  Oznice Tomáš VODA 18,76 VS NP 18,76
79.  Tehovec Tomáš POKORNÝ 18,80 PH 19,50 18,80
80.  Bozkov Martin SLAVÍK 18,81 SM 19,72 18,81
81.  Oznice Marek ŠUTA 18,86 VS 18,86 31,36
82.  Oznice Lukáš GERŽA 18,89 VS 18,89 27,35
83.  Dneboh Lukáš DANDA 18,91 MB 19,08 18,91
84.  Závišice Ondřej ČÍP 18,96 NJ 24,22 18,96
85.  Horní Měcholupy Tomáš PROKOP 18,99 AB 19,36 18,99
86.  Dneboh Ondřej JIRČÁK 19,02 MB 19,59 19,02
87.  Zbožnov Josef MLÁDEK 19,02 CR 19,02 20,92
88.  Bozkov Jan ŽILÍK 19,03 SM 19,64 19,03
89.  Otročín Dominik SVOBODA 19,03 KV 19,03 21,85
90.  Dneboh Tomáš LERCH 19,04 MB 19,44 19,04
91.  Bozkov Vojtěch HOLUBEC 19,04 SM 20,40 19,04
92.  Dobrá Vladimír ZADINA 19,06 HB 19,12 19,06
93.  Bozkov Vojtěch ŽILÍK 19,09 SM 19,09 22,45
94.  Otročín Jiří TICHÝ 19,10 KV 19,75 19,10
95.  Bozkov Jaroslav ŠMÍD 19,13 SM 19,65 19,13
96.  Dobrá Patrik PEJZL 19,16 HB 19,16 21,12
97.  Otročín Daniel HEMZA 19,20 KV 20,65 19,20
98.  Zbožnov Martin ŠACH 19,20 CR 19,20 NP
99.  Prosetín Jiří VOLEJNÍK 19,23 CR 19,23 NP
100.  Císařov Petr HORÁK 19,24 PR 19,77 19,24
101.  Otročín Vladimír HUDEC 19,29 KV 22,37 19,29
102.  Otročín Martin STRAŠIL 19,33 KV 19,33 22,23
103.  Císařov Radoslav BEDNÁŘ 19,36 PR 20,12 19,36
104.  Císařov Tomáš HORÁK 19,40 PR 20,24 19,40
105.  Obora Pavel NOVÁK 19,46 PS 41,67 19,46
106.  Horní Kamenice Jakub KOLÁŘ 19,47 DO 20,09 19,47
107.  Obora Lukáš BORL 19,60 PS NP 19,60
108.  Horní Kamenice Jakub JÍLEK 19,64 DO 19,64 20,71
109.  Horní Měcholupy Šimon KUČERA 19,65 AB 19,65 25,60
110.  Obora Daniel VRBA 19,66 PS 19,66 21,46
111.  Císařov Vojtěch KÁŇA 19,67 PR 19,86 19,67
112.  Horní Měcholupy Jaroslav ŽALUD 19,67 AB 19,67 33,25
113.  Obora Jakub MRVÍK 19,68 PS 20,42 19,68
114.  Pikov Jaroslav HOLUB 19,72 TA 20,21 19,72
115.  Horní Měcholupy Jan ROHÁČ 19,74 AB 20,05 19,74
116.  Jindřichov Jiří ČERVINKA 19,80 PR 19,80 NP
117.  Bozkov Václav HUŠEK 19,86 SM 19,86 NP
118.  Dobrá Jakub HOSPODKA 19,90 HB 19,95 19,90
119.  Obora Jan ŘEZNÍČEK 19,90 PS 21,58 19,90
120.  Obora Filip RENČ 19,97 PS 21,36 19,97
121.  Jindřichov Pavel RYŠAVÝ 19,97 PR 19,97 24,69
122.  Pikov Tomáš NOVÁK 20,01 TA 20,18 20,01
123.  Bozkov Jiří LAMPA 20,05 SM 20,05 21,04
124.  Brada Pavel VÁLEK 20,08 JC 20,08 25,21
125.  Oznice Pavel RUČKA 20,13 VS 20,13 NP
126.  Prosetín Dominik PEŠEK 20,18 CR 20,18 NP
127.  Otročín Stanislav SOUKUP 20,23 KV 20,23 NP
128.  Pikov Ondřej ŠITTA 20,33 TA 20,33 NP
129.  Otročín Roman HAZMUKA 20,36 KV 20,72 20,36
130.  Tehovec Jan HRUBÝ 20,38 PH 20,38 20,45
131.  Jindřichov Štěpán ŠINDLER 20,44 PR 27,20 20,44
132.  Jindřichov Pavel OREL 20,45 PR 21,66 20,45
133.  Brada Ladislav VAŠEK 20,46 JC 20,46 NP
134.  Prosetín Tomáš VOBEJDA 20,47 CR 32,27 20,47
135.  Prosetín Petr SEVERÍN 20,50 CR 20,50 20,69
136.  Prosetín Marek KUNHART 20,99 CR 20,99 21,17
137.  Obora Karel LANG 21,31 PS 21,31 NP
138.  Císařov Martin BEDNÁŘ 21,60 PR NP 21,60
139.  Prosetín Marek KADLEC 21,85 CR 21,85 23,77
140.  Horní Měcholupy Kamil KARBAN 22,08 AB NP 22,08
141.  Císařov Martin KOUKAL 22,81 PR 22,81 23,51
142.  Tehovec Adam RUBEŠ 23,08 PH 27,54 23,08
143.  Tehovec Jaroslav NEČAS 23,13 PH 23,13 NP
144.  Závišice Lukáš KAVKA 23,72 NJ 23,72 NP
145.  Horní Kamenice Milan SEDLÁČEK 25,04 DO 25,04 NP
146.  Prosetín Jakub KOMÁREK 28,65 CR 32,45 28,65

Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  HZS Moravskoslezského kraje Daniel KLVAŇA 14,92 OV 15,15 14,92
2.  HZS Královéhradeckého kraje Martin LIDMILA 15,63 HK 15,83 15,63
3.  HZS Královéhradeckého kraje Jan ZHŘÍVAL 16,16 HK 20,32 16,16
4.  HZS Moravskoslezského kraje Pavel KRPEC 16,16 OV 16,16 NP
5.  HZS Pardubického kraje Jakub PAULÍČEK 16,22 PA 16,59 16,22
6.  HZS Královéhradeckého kraje Václav DIVOŠ 16,22 HK 19,63 16,22
7.  HZS Královéhradeckého kraje Vojtěch KLENKA 16,39 HK 16,39 NP
8.  HZS Moravskoslezského kraje Tomáš DROBISZ 16,48 OV 16,90 16,48
9.  HZS Královéhradeckého kraje Jiří ŠKODNÝ 16,48 HK 20,43 16,48
10.  HZS Plzeňského kraje David DOPIRÁK 16,58 PM 17,10 16,58
11.  HZS Zlínského kraje Radek ŠUBA 16,63 ZL 16,63 NP
12.  HZS hlavního města Prahy Jakub ČERMÁK 16,72 AB 17,40 16,72
13.  HZS Moravskoslezského kraje Jan VYVIAL 16,74 OV 21,11 16,74
14.  HZS Moravskoslezského kraje Jakub ARVAI 16,80 OV 17,08 16,80
15.  HaZZ Slovenské republiky Richard BUJNA 16,87 - 17,04 16,87
16.  HZS Plzeňského kraje Jakub GROSS 16,89 PM 17,24 16,89
17.  HZS Zlínského kraje Radek CHMELA 16,89 ZL 16,89 NP
18.  HZS Zlínského kraje Petr KORÁBEČNÝ 16,90 ZL 16,90 NP
19.  HZS Plzeňského kraje Vlastimil ŽÁK 16,91 PM 17,37 16,91
20.  HZS Pardubického kraje Lukáš FLACH 16,91 PA 16,91 NP
21.  HZS Pardubického kraje Stanislav PAULÍČEK 16,94 PA 21,91 16,94
22.  HZS Plzeňského kraje Jindřich HARASIMOVIČ 16,96 PM 17,36 16,96
23.  HZS Středočeského kraje Vladislav FILIP 16,96 AB 16,96 NP
24.  HZS Královéhradeckého kraje Petr MAŘAN 16,98 HK 17,52 16,98
25.  HZS Středočeského kraje Martin VIKTORA 17,03 AB 17,27 17,03
26.  HZS kraje Vysočina Radek NECHVÁTAL 17,06 JI 17,16 17,06
27.  HZS hlavního města Prahy Jakub ZAJAN 17,09 AB 17,09 25,54
28.  HZS Zlínského kraje Petr VACULÍN 17,18 ZL 17,31 17,18
29.  HaZZ Slovenské republiky Jaroslav CHALÁNY 17,20 - 17,58 17,20
30.  HZS Libereckého kraje Jan KUČERA 17,20 LI 17,20 24,00
31.  HZS Plzeňského kraje Martin ROHÁČ 17,26 PM 19,59 17,26
32.  HZS Jihočeského kraje Ivan PĚNČA 17,27 CB 17,95 17,27
33.  HZS Středočeského kraje Miloš JEŽEK 17,28 AB 19,81 17,28
34.  HZS hlavního města Prahy Tomáš DANĚK 17,29 AB 17,29 NP
35.  HZS kraje Vysočina Jiří JOUKL 17,30 JI 17,67 17,30
36.  HZS Olomouckého kraje Jan ŠINDELKA 17,30 OL 18,09 17,30
37.  HZS Zlínského kraje Petr KYNĚRA 17,37 ZL NP 17,37
38.  HZS kraje Vysočina Lukáš HONS 17,38 JI 17,77 17,38
39.  HZS Středočeského kraje Pavel MAŇAS 17,43 AB 20,41 17,43
40.  HZS podniku DEZA a.s. Petr KLVAŇA 17,44 VS 17,44 21,02
41.  HZS Zlínského kraje Lukáš FIURÁŠEK 17,44 ZL 17,44 NP
42.  HZS Plzeňského kraje Michal BULÍN 17,45 PM 19,26 17,45
43.  HZS kraje Vysočina Stanislav HLADÍK 17,46 JI 17,46 NP
44.  HZS Olomouckého kraje Václav BLAŽEK 17,49 OL 17,96 17,49
45.  HZS Zlínského kraje Luděk OTÝPKA 17,50 ZL 18,15 17,50
46.  HaZZ Slovenské republiky Jakub PAVELKA 17,50 - 20,09 17,50
47.  HZS Středočeského kraje Jan VYHNÁNEK 17,54 AB 20,23 17,54
48.  HZS Moravskoslezského kraje Aleš MASNÝ 17,58 OV 23,17 17,58
49.  HaZZ Slovenské republiky Ján BODORÍK 17,65 - 18,74 17,65
50.  HaZZ Slovenské republiky Jozef PAZERA 17,65 - 22,27 17,65
51.  HZS Zlínského kraje Marek PAVELKA 17,68 ZL 17,68 NP
52.  HZS Karlovarského kraje Patrik ŽIŽKA 17,69 KV 17,92 17,69
53.  HZS hlavního města Prahy Marek ŠVEC 17,73 AB 26,02 17,73
54.  HZS kraje Vysočina Marek PEŠTÁL 17,75 JI 20,64 17,75
55.  HZS Ústeckého kraje Jan VÁCHA 17,83 UL 17,83 18,53
56.  HZS kraje Vysočina Martin KLIMEŠ 17,84 JI 17,84 NP
57.  HZS Libereckého kraje Jan LAMPA 17,85 LI 17,85 NP
58.  HZS Plzeňského kraje Milan NETRVAL 17,87 PM 19,21 17,87
59.  HZS Královéhradeckého kraje Patrik KLIGL 17,88 HK 17,88 NP
60.  HZS podniku DEZA a.s. Tomáš FOUKAL 17,89 VS 20,87 17,89
61.  HZS podniku DEZA a.s. Radim BLIZŇÁK 17,90 VS 18,65 17,90
62.  HZS Jihočeského kraje Patrik LUČANSKÝ 17,93 CB 21,11 17,93
63.  HZS Plzeňského kraje Tomáš HOSPR 18,01 PM 18,01 18,04
64.  HZS Olomouckého kraje Michal KUKLA 18,01 OL 18,52 18,01
65.  HZS Ústeckého kraje David SOMOL 18,10 UL 21,93 18,10
66.  HZS podniku DEZA a.s. Adam BARTOŇ 18,17 VS 18,17 NP
67.  HZS Libereckého kraje Jakub KOZÁK 18,22 LI 18,84 18,22
68.  HZS Jihomoravského kraje Martin BÍLEK 18,24 BM 18,24 NP
69.  HZS podniku DEZA a.s. Jan KUBĚNA 18,35 VS 18,35 NP
70.  HZS podniku DEZA a.s. Tomáš SKALKA 18,36 VS 18,69 18,36
71.  HZS Středočeského kraje Bojislav SENOHRÁBEK 18,37 AB 18,37 18,68
72.  HZS Středočeského kraje Milan TŮMA 18,43 AB 19,19 18,43
73.  HZS Jihočeského kraje Pavel JANŮ 18,44 CB 18,44 NP
74.  HZS Libereckého kraje Martin KULHAVÝ 18,45 LI 20,29 18,45
75.  HZS Olomouckého kraje Jan KLIMECKÝ 18,49 OL 18,96 18,49
76.  HZS Pardubického kraje Jakub DUŠEK 18,52 PA 18,52 21,58
77.  HZS Olomouckého kraje Radek TOMČÍK 18,57 OL 19,74 18,57
78.  HZS Ústeckého kraje Jan FINDA 18,57 UL 18,57 25,48
79.  HZS Libereckého kraje Matěj MASNÝ 18,58 LI 18,77 18,58
80.  HZS Jihomoravského kraje Petr KOLÍNEK 18,59 BM 19,31 18,59
81.  HZS Jihočeského kraje Marek ŠENKÝŘ 18,60 CB NP 18,60
82.  HZS Jihočeského kraje Michal DOKTOR 18,80 CB 18,80 23,42
83.  HZS Olomouckého kraje Josef BUCHTA 18,82 OL NP 18,82
84.  HZS Jihomoravského kraje Tomáš FRYČ 18,84 BM 18,84 NP
85.  HZS hlavního města Prahy Martin ŠEVC 18,85 AB 19,26 18,85
86.  HZS Olomouckého kraje Jaroslav ŽITNÝ 18,85 OL 18,85 19,31
87.  HZS Jihočeského kraje Jan KUČERA 18,87 CB 20,06 18,87
88.  HZS Ústeckého kraje Michal LUPÍNEK 18,96 UL NP 18,96
89.  HZS Jihočeského kraje Jan JEŽEK 18,99 CB 19,49 18,99
90.  HZS Jihočeského kraje Vojtěch BAŠTA 19,02 CB 19,64 19,02
91.  HZS Moravskoslezského kraje Martin GRYČ 19,11 OV 19,11 NP
92.  HZS Pardubického kraje František KUCHTA 19,45 PA 19,45 23,40
93.  HZS Olomouckého kraje Marek BIA 19,51 OL 19,51 NP
94.  HZS Libereckého kraje Josef CHARVÁT 19,76 LI 28,21 19,76
95.  HZS Libereckého kraje Marek NEUMANN 19,82 LI 19,82 NP
96.  HZS hlavního města Prahy Ladislav VOBEJDA 19,88 AB 19,88 NP
97.  HZS Ústeckého kraje Martin VLČEK 19,89 UL 19,89 NP
98.  HZS Pardubického kraje Lukáš BEER 19,94 PA 19,94 20,05
99.  HZS Karlovarského kraje Roman KRUMPHANZL 19,96 KV 19,96 NP
100.  HZS kraje Vysočina Pavel HNÍZDIL 20,07 JI 20,07 NP
101.  HZS Karlovarského kraje Ondřej KRBEC 20,08 KV 31,55 20,08
102.  HZS Moravskoslezského kraje Richard SVAČINA 20,17 OV 30,76 20,17
103.  HZS Jihomoravského kraje František KUBÍK 20,25 BM 20,41 20,25
104.  HZS Ústeckého kraje Tomáš PAVLÍČEK 20,27 UL 30,82 20,27
105.  HZS Středočeského kraje Václav ŘÍHA 20,37 AB 20,89 20,37
106.  HZS hlavního města Prahy Marián FRANCÚZ 20,39 AB 20,39 NP
107.  HZS podniku DEZA a.s. Dominik BABINEC 20,43 VS 20,43 22,36
108.  HZS Karlovarského kraje Miroslav PAVLIŠ 20,65 KV 20,65 21,07
109.  HZS Karlovarského kraje David TRÁVNÍČEK 20,94 KV 21,46 20,94
110.  HZS Ústeckého kraje Marek VÁŇA 20,96 UL NP 20,96
111.  HZS Karlovarského kraje Petr PUPÁK 21,03 KV 22,05 21,03
112.  HZS Karlovarského kraje Ondřej HORYCH 21,09 KV 21,21 21,09
113.  HZS Libereckého kraje José JIRÁNEK 21,20 LI 21,62 21,20
114.  HZS Jihomoravského kraje Patrik NĚMEC 21,24 BM 23,14 21,24
115.  HZS kraje Vysočina Vladimír JANKO 21,47 JI 21,47 NP
116.  HZS podniku DEZA a.s. David BEZDĚK 21,69 VS 21,79 21,69
117.  HZS Ústeckého kraje Václav ŠEINER 21,87 UL 21,87 24,47
118.  HZS Pardubického kraje Patrik SERBOUSEK 21,97 PA 22,57 21,97
119.  HZS Karlovarského kraje Tomáš JINDRA 22,39 KV 22,39 NP
120.  HZS Jihomoravského kraje Jakub POKRUTA 22,78 BM 22,78 24,60
121.  HZS Jihomoravského kraje Lukáš VONDÁL 23,38 BM 23,38 NP
122.  HZS Královéhradeckého kraje Dominik BĚLSKÝ 23,60 HK 23,60 NP
123.  HZS Pardubického kraje Josef KOZEL 23,92 PA 23,92 NP
124.  HaZZ Slovenské republiky Matúš SOLTIŠIK 28,31 - 28,31 NP
125.  HZS Jihomoravského kraje Martin BŘENEK 29,08 BM 29,08 NP


Ústí nad Labem, Štafeta

Název soutěže a popis: Mistrovství republiky v požárním sportu 2019
Kontakt:  
Kdy: 31. 08. 2019 13:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 31. 08. 2019 13:00
Začátek tipování:  31. 08. 2019 20:00
Stránky pořadatele:  http://www.mrps2019.cz/
Konec rezervace: 31. 08. 2019 13:00
Konec hlasování: 31. 08. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS štafeta 4x100 m překážek

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Zbožnov B 56,54 CR - -
2.  Dobrá B 56,87 HB - -
3.  Mistřín B 58,41 HO - -
4.  Závišice A 59,05 NJ - -
5.  Mistřín A 59,06 HO - -
6.  Dneboh B 59,81 MB - -
7.  Zbožnov A 60,74 CR - -
8.  Jindřichov B 61,30 PR - -
9.  Oznice A 61,59 VS - -
10.  Bozkov B 61,71 SM - -
11.  Horní Měcholupy A 63,16 AB - -
12.  Horní Měcholupy B 64,02 AB - -
13.  Brada A 64,05 JC - -
14.  Dobrá A 64,10 HB - -
15.  Dneboh A 65,08 MB - -
16.  Tehovec B 65,36 PH - -
17.  Prosetín B 65,85 CR - -
18.  Horní Kamenice B 66,03 DO - -
19.  Jindřichov A 66,41 PR - -
20.  Otročín B 67,08 KV - -
21.  Tehovec A 67,78 PH - -
22.  Obora A 67,94 PS - -
23.  Císařov A 69,06 PR - -
24.  Bozkov A 69,62 SM - -
25.  Pikov A 69,81 TA - -
26.  Prosetín A 69,98 CR - -
27.  Císařov B 73,19 PR - -
28.  Oznice B 76,76 VS - -
29.  Obora B 82,18 PS - -
30.  Pikov B 84,41 TA - -
31.  Brada B 86,24 JC - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS štafeta 4x100 m překážek

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Poniklá B 62,82 SM - -
2.  Morkovice B 63,87 KM - -
3.  Michálkovice B 64,09 OV - -
4.  Hostomice B 65,31 TP - -
5.  Úněšov B 65,32 PS - -
6.  Česká Bělá B 66,85 HB - -
7.  Hřibojedy B 67,53 TU - -
8.  Rychnov u Jablonce nad Nisou B 68,20 JN - -
9.  Písková Lhota B 68,60 NB - -
10.  Poniklá A 68,81 SM - -
11.  Hustopeče nad Bečvou B 69,02 PR - -
12.  Hostomice A 69,36 TP - -
13.  Hřibojedy A 69,53 TU - -
14.  Petrovice B 69,92 TR - -
15.  Michálkovice A 70,03 OV - -
15.  Dolní Měcholupy A 70,03 AB - -
17.  Dolní Měcholupy B 70,15 AB - -
18.  Žernovník B 70,42 BK - -
19.  Běleč B 70,99 BK - -
19.  Úněšov A 70,99 PS - -
21.  Česká Bělá A 72,36 HB - -
22.  Žernovník A 72,53 BK - -
23.  Petrovice A 72,65 TR - -
24.  Rychnov u Jablonce nad Nisou A 74,36 JN - -
25.  Písková Lhota A 74,41 NB - -
26.  Morkovice A 74,75 KM - -
27.  Běleč A 75,30 BK - -
28.  Hustopeče nad Bečvou A 75,44 PR - -
29.  Hlinsko A 76,83 PR - -
30.  Rokytnice A 78,47 PR - -
31.  Hlinsko B 79,66 PR - -
32.  Jáchymov B 84,18 KV - -

Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS štafeta 4x100 m překážek

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  HZS Moravskoslezského kraje A 52,84 OV - -
2.  HZS Královéhradeckého kraje B 53,63 HK - -
3.  HZS Zlínského kraje B 55,67 ZL - -
4.  HZS Plzeňského kraje B 56,29 PM - -
5.  HZS Středočeského kraje B 56,30 AB - -
6.  HZS Pardubického kraje A 56,33 PA - -
7.  HZS kraje Vysočina B 56,94 JI - -
8.  HZS Královéhradeckého kraje A 57,14 HK - -
9.  HZS Zlínského kraje A 57,83 ZL - -
10.  HZS Moravskoslezského kraje B 58,01 OV - -
11.  HZS Jihočeského kraje B 58,32 CB - -
12.  HZS Plzeňského kraje A 59,00 PM - -
13.  HZS Olomouckého kraje A 59,59 OL - -
14.  HZS kraje Vysočina A 59,88 JI - -
15.  HZS podniku DEZA a.s. B 60,37 VS - -
16.  HZS Středočeského kraje A 60,73 AB - -
17.  HZS hlavního města Prahy A 63,00 AB - -
18.  HaZZ Slovenské republiky A 63,01 - - -
19.  HZS podniku DEZA a.s. A 63,03 VS - -
20.  HZS Ústeckého kraje A 63,19 UL - -
21.  HZS hlavního města Prahy B 65,32 AB - -
22.  HZS Libereckého kraje A 65,54 LI - -
23.  HZS Karlovarského kraje A 67,19 KV - -
24.  HZS Jihočeského kraje A 68,04 CB - -
25.  HZS Ústeckého kraje B 69,06 UL - -
26.  HZS Jihomoravského kraje B 72,38 BM - -


Ústí nad Labem, požární útok

Název soutěže a popis: Mistrovství republiky v požárním sportu 2019
Kontakt:  
Kdy: 01. 09. 2019 11:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 01. 09. 2019 11:00
Začátek tipování:  01. 09. 2019 20:00
Stránky pořadatele:  http://www.mrps2019.cz/
Konec rezervace: 01. 09. 2019 11:00
Konec hlasování: 01. 09. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS útok,nástřik 3xB široké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Bozkov 26,07 SM 26,07 39,14
2.  Horní Kamenice 26,20 DO 26,63 26,20
3.  Mistřín 26,35 HO 26,69 26,35
4.  Pikov 26,38 TA 26,38 36,75
5.  Prosetín 26,64 CR 47,47 26,64
6.  Brada 26,75 JC 26,75 28,32
7.  Závišice 27,01 NJ 27,29 27,01
8.  Obora 27,20 PS 27,20 32,50
9.  Dobrá 27,23 HB 27,23 27,97
10.  Zbožnov 27,77 CR 29,75 27,77
11.  Jindřichov 27,86 PR 27,86 NP
12.  Otročín 29,08 KV 31,81 29,08
13.  Dneboh 29,16 MB 29,16 99,99
14.  Tehovec 34,03 PH 99,99 34,03
15.  Oznice 34,21 VS 34,65 34,21
16.  Horní Měcholupy 36,39 AB 41,79 36,39
17.  Císařov 50,73 PR NP 50,73

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS útok,nástřik 2xB široké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Michálkovice 23,78 OV 29,26 23,78
2.  Hostomice 25,46 TP 25,46 30,14
3.  Česká Bělá 25,63 HB 52,97 25,63
4.  Žernovník 25,78 BK 25,83 25,78
5.  Hřibojedy 25,83 TU 27,07 25,83
6.  Poniklá 25,97 SM 25,97 NP
7.  Dolní Měcholupy 26,40 AB 30,83 26,40
8.  Úněšov 26,61 PS 26,61 26,98
9.  Morkovice 26,87 KM 26,87 29,01
10.  Rychnov u Jablonce nad Nisou 26,92 JN 26,92 NP
11.  Hlinsko 28,28 PR 33,33 28,28
12.  Písková Lhota 28,65 NB 33,43 28,65
13.  Petrovice 30,32 TR 39,75 30,32
14.  Běleč 30,56 BK 30,56 46,06
15.  Rokytnice 32,32 PR 99,99 32,32
16.  Jáchymov 38,04 KV 38,04 39,67
17.  Hustopeče nad Bečvou NP PR NP NP

Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS útok,nástřik 3xB široké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  HZS Královéhradeckého kraje 20,54 HK 20,54 20,74
2.  HZS Moravskoslezského kraje 21,32 OV 21,32 21,98
3.  HZS Olomouckého kraje 21,62 OL 22,04 21,62
4.  HZS Zlínského kraje 21,65 ZL 21,65 22,05
5.  HZS Plzeňského kraje 21,93 PM 31,14 21,93
6.  HZS Jihočeského kraje 22,33 CB 22,33 25,30
7.  HZS Ústeckého kraje 22,49 UL 39,20 22,49
8.  HZS Středočeského kraje 22,68 AB 22,68 23,09
9.  HZS hlavního města Prahy 23,49 AB 24,29 23,49
10.  HZS kraje Vysočina 23,54 JI 25,68 23,54
11.  HZS Jihomoravského kraje 23,92 BM 25,08 23,92
12.  HZS Pardubického kraje 24,44 PA 26,07 24,44
13.  HZS Libereckého kraje 24,84 LI 24,84 NP
14.  HaZZ Slovenské republiky 27,30 - 27,30 28,75
15.  HZS Karlovarského kraje 30,39 KV 30,39 99,99
16.  HZS podniku DEZA a.s. NP VS NP NP

Počet soutěží: 18  Celkem pokusů:  50
Kód pro vložení kalendáře soutěží ligy na vaše stránky: