Bookmark and Share

Běh jednotlivců SDH 2013 - muži

Vydáno dne 23. 08. 2013 (1884 x přečteno)

60. mistrovství Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska v požárním sportu, Mladá Boleslav 23. - 25. srpen 2013, Běh jednotlivců na 100m překážek, muži


1 104 Martin LIDMILA Široký Důl 16,58 15,92 15,92
2 83 Tomáš VLČEK Lhenice 19,11 16,13 16,13
3 106 Josef MLÁDEK Široký Důl 16,87 16,21 16,21
4 137 Jakub TĚŠICKÝ Veselá 17,05 16,52 16,52
5 79 Jan ZHŘÍVAL Tuř 17,51 16,69 16,69
6 102 Jan FLÍDR Široký Důl 17,32 16,71 16,71
7 134 František KUNOVSKÝ Veselá 16,74 99,99 16,74
8 171 Radek CHMELA Francova Lhota 24,43 16,79 16,79
9 117 Viliam ŠTINČÍK Hněvošice 16,84 99,99 16,84
10 107 Václav DIVOŠ Široký Důl 17,40 16,89 16,89
11 103 Martin BŘENEK Široký Důl 17,79 16,90 16,90
12 111 Šimon KUDRNA Hněvošice 17,30 16,97 16,97
13 184 Pavel TRUNEC Zbožnov 99,99 16,97 16,97
14 100 Petr GRASSL Vrtbo - Hubenov 16,99 99,99 16,99
15 178 Jan LEHKÝ Lukavice 17,09 99,99 17,09
16 34 Vojtěch TOMŠÍČEK Příštpo 17,11 99,99 17,11
17 173 Josef KADARA Vlčnov 17,13 99,99 17,13
18 164 Dušan IKER Písková Lhota 17,80 17,14 17,14
19 47 Adam VONDRA Vilémov 19,70 17,14 17,14
20 131 Petr VACULÍN Veselá 17,62 17,16 17,16
21 38 Michal ROUŠ Příštpo 17,96 17,17 17,17
22 175 Jaromír BURDA Juřinka 17,21 99,99 17,21
23 76 Michal GIERLOWSKI Tuř 18,08 17,23 17,23
24 77 Jakub POSPÍŠIL Tuř 17,98 17,24 17,24
25 180 Martin GRYČ Český těšín - Mosty 17,79 17,34 17,34
26 174 Jan VACHATA Rožmitál pod Třemšínem 17,45 17,36 17,36
27 97 Jakub GROSS Vrtbo - Hubenov 17,98 17,37 17,37
28 41 Michal PAPUGA Vilémov 17,85 17,38 17,38
29 185 František JUREN Morašice 18,11 17,41 17,41
30 165 Josef ADAM Písková Lhota 20,97 17,41 17,41
31 119 Jan VYVIAL Hněvošice 27,86 17,47 17,47
32 11 Dušan HRADSKÝ Mistřín 18,55 17,48 17,48
33 116 Radim HANULÍK Hněvošice 34,62 17,54 17,54
34 96 Jiří HERIAN Vrtbo - Hubenov 99,99 17,56 17,56
35 78 Pavel SLOVÁK Tuř 17,62 27,04 17,62
36 176 Petr JANSKÝ Nová Ves pod Pleší 17,63 99,99 17,63
37 167 Viítězslav GAZDA Písková Lhota 18,29 17,69 17,69
38 9 Jan BISKUP Pěnčín 17,69 99,99 17,69
38 16 Tomáš URBÁNEK Mistřín 17,69 99,99 17,69
40 15 Vojtěch MARADA Mistřín 18,04 17,70 17,70
41 5 Radim NAVRÁTIL Pěnčín 99,99 17,72 17,72
42 101 Michal KŘIVKA Široký Důl 17,76 17,75 17,75
43 80 Adam NOVOTNÝ Tuř 19,97 17,75 17,75
44 135 Tomáš SKALKA Veselá 17,75 99,99 17,75
45 74 Mencl PAVEL Tuř 17,76 99,99 17,76
46 27 Marek VÁŇA Dalovice 21,15 17,78 17,78
47 132 Tomáš FOUKAL Veselá 17,78 99,99 17,78
48 44 Matěj MASTNÝ Vilémov 17,80 23,31 17,80
49 143 Dominik BĚLSKÝ Hlinsko 26,70 17,81 17,81
50 183 Ondřej KAHÁNEK Závišice 99,99 17,82 17,82
51 99 Pavel SLOUP Vrtbo - Hubenov 18,33 17,87 17,87
52 12 Petr MARADA Mistřín 18,44 17,88 17,88
53 122 Vojtěch JIRÁČEK Zličín 17,91 18,10 17,91
54 62 Jakub VOJTEK Císařov 99,99 17,91 17,91
55 136 Petr KORÁBEČNÝ Veselá 17,96 99,99 17,96
56 35 Stanislav HLADÍK Příštpo 17,97 18,19 17,97
57 172 Adam HRBÁČ Dobroslavice 18,20 18,00 18,00
58 98 Dominik SOUKUP Vrtbo - Hubenov 19,57 18,00 18,00
59 54 Pavel SMETANA Pikov 18,56 18,03 18,03
60 108 Jan JÍLEK Široký Důl 18,03 19,84 18,03
61 113 Roman ŠTĚPÁN Hněvošice 18,49 18,04 18,04
62 120 Marek PETEREK Hněvošice 19,29 18,04 18,04
63 43 Vojtěch RŮŽIČKA Vilémov 18,09 19,71 18,09
64 14 Martin GRUBER Mistřín 18,09 21,01 18,09
65 17 Michal VAŠULKA Mistřín 18,17 99,99 18,17
66 61 Radoslav BEDNÁŘ Císařov 19,87 18,21 18,21
67 51 Lukáš TEJNOR Pikov 20,13 18,26 18,26
68 152 Vladislav FILIP Chářovice 18,27 99,99 18,27
69 24 Michal DIVIŠ Dalovice 18,29 18,80 18,29
70 163 Jaroslav ŘÍHA Písková Lhota 21,03 18,29 18,29
71 75 Jakub JIROUŠ Tuř 18,30 99,99 18,30
72 67 Aleš PĚKNÍK Císařov 19,21 18,44 18,44
73 56 Jaroslav HOLUB Pikov 19,26 18,47 18,47
74 86 Pavel NOVÁK Lhenice 19,75 18,51 18,51
75 95 Milan SEDLÁČEK Vrtbo - Hubenov 19,49 18,52 18,52
76 37 Ondřej POLA Příštpo 20,50 18,52 18,52
77 154 Jan KUNEŠ Chářovice 99,99 18,52 18,52
78 4 Jan ČUNDERLA Pěnčín 18,56 18,53 18,53
79 2 Petr OŠČÁDAL Pěnčín 19,59 18,56 18,56
80 31 Petr MATYÁŠ Příštpo 99,99 18,63 18,63
81 156 František TICHÝ Chářovice 18,65 18,96 18,65
82 121 Ondřej HRUŠKA Zličín 19,62 18,65 18,65
83 53 Jan MAZANÝ Pikov 18,84 18,69 18,69
84 3 Martin BARTOŠ Pěnčín 18,69 99,99 18,69
85 40 Radek NECHVÁTAL Příštpo 21,13 18,72 18,72
86 162 David SAMEK Písková Lhota 18,74 99,99 18,74
87 128 Daniel VONDRÁČEK Zličín 21,19 18,76 18,76
88 114 Petr VITÁSEK Hněvošice 18,89 18,80 18,80
89 166 Petr MALINA Písková Lhota 18,81 18,92 18,81
90 13 David VÝLET Mistřín 18,86 99,99 18,86
90 36 Petr UNGER Příštpo 99,99 18,86 18,86
92 52 Jan VAVŘÍK Pikov 18,88 99,99 18,88
93 157 Milan PÁDIVÝ Chářovice 20,56 18,90 18,90
94 168 Ondřej WOLF Písková Lhota 25,42 18,96 18,96
95 181 Jan GÁŠEK Sklárny Karolinka 99,99 18,97 18,97
96 46 Jakub STEJSKAL Vilémov 19,10 18,99 18,99
97 91 Dominik KALOUS Vrtbo - Hubenov 25,29 19,08 19,08
98 147 Martin RYBENSKÝ Hlinsko 99,99 19,09 19,09
99 22 Roman HAZMUKA Dalovice 19,11 20,75 19,11
100 123 Michal KOLKA Zličín 23,69 19,14 19,14
101 23 David PITTLOFF Dalovice 99,99 19,14 19,14
102 26 Ondřej KRBEC Dalovice 19,16 23,45 19,16
103 161 Josef KREJČÍ Písková Lhota 19,29 19,18 19,18
104 45 Michal JEBAVÝ Vilémov 20,91 19,20 19,20
105 66 Jakub MACEK Císařov 19,88 19,21 19,21
106 73 Ondřej BAJER Tuř 19,98 19,21 19,21
107 28 Michal HORŇÁČEK Dalovice 19,34 19,27 19,27
108 39 Jakub PROCHÁZKA Příštpo 19,27 99,99 19,27
109 57 Petr PECLINOVSKÝ Pikov 19,34 99,99 19,34
110 64 Aleš VOHNICKÝ Císařov 99,99 19,36 19,36
111 29 Tomáš PIPEK Dalovice 19,39 99,99 19,39
112 151 David NESVORNÝ Chářovice 19,41 20,66 19,41
113 141 Michael POSPÍŠIL Hlinsko 99,99 19,45 19,45
114 65 Martin BEDNÁŘ Císařov 20,21 19,47 19,47
115 142 Jiří UNČOVSKÝ Hlinsko 19,53 19,84 19,53
116 18 Dominik HAJNÝ Mistřín 19,55 32,05 19,55
117 85 Ondřej DEDECINS Lhenice 19,67 19,63 19,63
118 90 Jan PAKOSTA Lhenice 19,69 20,99 19,69
119 144 Petr SEVERÝN Hlinsko 20,18 19,75 19,75
120 133 Radek RUDOLF Veselá 19,85 19,94 19,85
121 89 Pavel VÁCLAVÍK Lhenice 23,43 19,85 19,85
122 153 Martin ČECH Chářovice 25,71 19,86 19,86
123 140 Martin KOLÁČEK Veselá 20,82 19,96 19,96
124 129 Jan RŮŽIČKA Zličín 20,13 23,02 20,13
125 84 Tomáš PAVLÍČEK Lhenice 99,99 20,21 20,21
126 94 Vladimír ZÁHROBSKÝ Vrtbo - Hubenov 20,33 20,27 20,27
127 158 Roman ŠTĚPÁN Chářovice 20,38 99,99 20,38
128 42 Milan ŠTĚPÁNEK Vilémov 26,60 20,50 20,50
129 55 Jakub TOMEČEK Pikov 20,76 99,99 20,76
130 124 Jiří BRABENEC Zličín 21,34 20,82 20,82
131 126 Václav DONÁT Zličín 20,84 23,63 20,84
132 10 Jiří POPELÁŘ Pěnčín 21,00 99,99 21,00
133 8 David MACHARÁČEK Pěnčín 99,99 21,07 21,07
134 155 David HÖHN Chářovice 99,99 21,13 21,13
135 148 Michal KADLEC Hlinsko 23,04 21,23 21,23
136 109 Jaromír LIDMILA Široký Důl 21,24 99,99 21,24
137 127 Karel TREGNER Zličín 27,56 21,30 21,30
138 68 Martin KOUKAL Císařov 22,70 21,59 21,59
139 58 Luboš TEJNOR Pikov 21,59 99,99 21,59
140 179 Marcel DAL Český těšín - Mosty 99,99 21,61 21,61
141 182 Libor BURDA Juřinka 21,93 99,99 21,93
142 63 Bronislav KOSEK Císařov 23,94 22,03 22,03
143 1 Lukáš OŠČÁDAL Pěnčín 99,99 22,40 22,40
144 48 Denis SCHNEIDER Vilémov 24,38 22,88 22,88
145 25 Vladimír DIVIŠ Dalovice 23,49 99,99 23,49
151 81 Vlastislav VLČEK Lhenice 99,99 99,99 99,99
151 87 Tomáš KUBÍK Lhenice 99,99 99,99 99,99
151 115 Petr LHOTSKÝ Hněvošice 99,99 99,99 99,99
151 145 Michal VOHRADNÍK Hlinsko 99,99 99,99 99,99
151 146 Vojtěch CHMELÍK Hlinsko 99,99 99,99 99,99
151 177 Jakub ČERMÁK Líchovy 99,99 99,99 99,99