Soutěže hasičské ligy 2023
Rok:
Nový Jičín
Název soutěže a popis: | MČR hry Plamen 2023 | ||
Kontakt: | |||
Kdy: | 24. 06. 2023 11:00 | ||
Telefon: | |||
Začátek rezervace: | 24. 06. 2023 11:00 | ||
Začátek tipování: | 24. 06. 2023 20:00 | ||
Stránky pořadatele: | |||
Konec rezervace: | 24. 06. 2023 11:00 | ||
Konec hlasování: | 24. 06. 2023 00:00 |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen 4x60 m
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bludov | 39,15 | SU | - | - | |
2. | Mojžíř | 39,46 | UL | - | - | |
3. | Šarovy | 39,95 | ZL | - | - | |
4. | Horní Hradiště | 39,99 | PS | - | - | |
5. | Lelekovice | 40,00 | BO | - | - | |
6. | Písková Lhota | 40,11 | NB | - | - | |
7. | Chlumec nad Cidlinou I | 40,31 | HK | - | - | |
8. | Dolní Měcholupy | 40,49 | AB | - | - | |
9. | Karlinky | 40,94 | LI | - | - | |
10. | Skuteč | 41,19 | CR | - | - | |
11. | Březové Hory | 41,36 | PB | - | - | |
12. | Svatá Maří | 41,96 | PT | - | - | |
13. | Mniší | 43,22 | NJ | - | - | |
14. | Dalovice | 43,37 | KV | - | - | |
15. | Dolní Cerekev | 45,75 | JI | - | - |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen štafeta dvojic
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bludov | 46,96 | SU | - | - | |
2. | Písková Lhota | 48,10 | NB | - | - | |
3. | Horní Hradiště | 48,53 | PS | - | - | |
4. | Lelekovice | 50,17 | BO | - | - | |
5. | Dolní Cerekev | 50,36 | JI | - | - | |
6. | Dolní Měcholupy | 50,87 | AB | - | - | |
7. | Chlumec nad Cidlinou I | 51,24 | HK | - | - | |
8. | Mniší | 51,30 | NJ | - | - | |
9. | Mojžíř | 52,63 | UL | - | - | |
10. | Svatá Maří | 52,96 | PT | - | - | |
11. | Březové Hory | 53,42 | PB | - | - | |
12. | Šarovy | 53,87 | ZL | - | - | |
13. | Dalovice | 54,09 | KV | - | - | |
14. | Skuteč | 57,36 | CR | - | - | |
15. | Karlinky | 57,56 | LI | - | - |
Nový Jičín
Název soutěže a popis: | MČR hry Plamen 2023 | ||
Kontakt: | |||
Kdy: | 25. 06. 2023 11:00 | ||
Telefon: | |||
Začátek rezervace: | 25. 06. 2023 11:00 | ||
Začátek tipování: | 25. 06. 2023 20:00 | ||
Stránky pořadatele: | |||
Konec rezervace: | 25. 06. 2023 11:00 | ||
Konec hlasování: | 25. 06. 2023 00:00 |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen CTIF štafeta
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bludov | 68,78 | SU | - | - | |
2. | Dolní Cerekev | 69,44 | JI | - | - | |
3. | Březové Hory | 69,56 | PB | - | - | |
4. | Písková Lhota | 69,91 | NB | - | - | |
5. | Lelekovice | 70,10 | BO | - | - | |
6. | Horní Hradiště | 70,20 | PS | - | - | |
7. | Chlumec nad Cidlinou I | 70,45 | HK | - | - | |
8. | Mniší | 71,53 | NJ | - | - | |
9. | Karlinky | 72,33 | LI | - | - | |
10. | Dalovice | 72,87 | KV | - | - | |
11. | Skuteč | 72,89 | CR | - | - | |
11. | Mojžíř | 72,89 | UL | - | - | |
13. | Svatá Maří | 76,50 | PT | - | - | |
14. | Dolní Měcholupy | 76,80 | AB | - | - | |
15. | Šarovy | 83,21 | ZL | - | - |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen CTIF útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Písková Lhota | 38,11 | NB | - | - | |
2. | Horní Hradiště | 38,52 | PS | - | - | |
3. | Bludov | 40,32 | SU | - | - | |
4. | Dolní Cerekev | 44,36 | JI | - | - | |
5. | Březové Hory | 45,41 | PB | - | - | |
6. | Mniší | 45,85 | NJ | - | - | |
7. | Lelekovice | 46,54 | BO | - | - | |
8. | Dolní Měcholupy | 47,18 | AB | - | - | |
9. | Skuteč | 47,91 | CR | - | - | |
10. | Dalovice | 48,56 | KV | - | - | |
11. | Chlumec nad Cidlinou I | 51,58 | HK | - | - | |
12. | Mojžíř | 52,01 | UL | - | - | |
13. | Karlinky | 58,37 | LI | - | - | |
14. | Šarovy | 59,77 | ZL | - | - | |
15. | Svatá Maří | 64,13 | PT | - | - |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok, nástřik
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mniší | 21,31 | NJ | - | - | |
2. | Písková Lhota | 22,55 | NB | - | - | |
3. | Skuteč | 22,57 | CR | - | - | |
4. | Bludov | 23,39 | SU | - | - | |
5. | Dolní Cerekev | 23,64 | JI | - | - | |
6. | Chlumec nad Cidlinou I | 23,89 | HK | - | - | |
7. | Lelekovice | 24,10 | BO | - | - | |
8. | Dolní Měcholupy | 24,80 | AB | - | - | |
9. | Dalovice | 24,81 | KV | - | - | |
9. | Šarovy | 24,81 | ZL | - | - | |
11. | Horní Hradiště | 25,02 | PS | - | - | |
12. | Karlinky | 25,04 | LI | - | - | |
13. | Mojžíř | 27,18 | UL | - | - | |
14. | Březové Hory | 28,66 | PB | - | - | |
15. | Svatá Maří | 29,29 | PT | - | - |
Domažlice
Název soutěže a popis: | MČR družstev dorostu SH ČMS v PS - Domažlice 2023 | ||
Kontakt: | SH ČMS | ||
Kdy: | 01. 07. 2023 11:00 | ||
Telefon: | |||
Začátek rezervace: | 01. 07. 2023 11:00 | ||
Začátek tipování: | 01. 07. 2023 20:00 | ||
Stránky pořadatele: | https://mladez.dh.cz | ||
Konec rezervace: | 01. 07. 2023 11:00 | ||
Konec hlasování: | 01. 07. 2023 00:00 |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost 4x100 m
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bludov | 61,99 | SU | - | - | |
2. | Raškovice | 64,81 | FM | - | - | |
3. | Panská Lhota | 66,13 | JI | - | - | |
4. | Úněšov | 66,40 | PS | - | - | |
5. | Pohořelice | 67,43 | ZL | - | - | |
6. | Petrovice | 67,55 | PB | - | - | |
7. | Morašice | 67,74 | CR | - | - | |
8. | Písková Lhota | 68,17 | NB | - | - | |
9. | Dolní Měcholupy | 68,51 | AB | - | - | |
10. | Vědomice | 69,72 | LT | - | - | |
11. | Bukovice | 70,24 | NA | - | - | |
12. | Vítonice | 70,56 | ZN | - | - | |
13. | Lišov | 71,22 | CB | - | - | |
14. | Karlinky | 71,40 | LI | - | - | |
15. | Jáchymov | 86,34 | KV | - | - |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bludov | 25,82 | SU | - | - | |
2. | Úněšov | 27,04 | PS | - | - | |
3. | Písková Lhota | 27,06 | NB | - | - | |
4. | Panská Lhota | 27,93 | JI | - | - | |
5. | Lišov | 27,94 | CB | - | - | |
6. | Petrovice | 28,67 | PB | - | - | |
7. | Karlinky | 29,08 | LI | - | - | |
8. | Morašice | 29,62 | CR | - | - | |
9. | Dolní Měcholupy | 30,00 | AB | - | - | |
10. | Vědomice | 31,04 | LT | - | - | |
11. | Vítonice | 35,87 | ZN | - | - | |
12. | Raškovice | 37,78 | FM | - | - | |
13. | Pohořelice | 39,76 | ZL | - | - | |
14. | Bukovice | 57,72 | NA | - | - | |
15. | Jáchymov | NP | KV | - | - |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost Běh na 100m s překážkami - Pořadí družstev
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bludov | 92,15 | SU | - | - | |
2. | Morašice | 92,95 | CR | - | - | |
3. | Raškovice | 94,17 | FM | - | - | |
4. | Úněšov | 95,00 | PS | - | - | |
5. | Dolní Měcholupy | 95,63 | AB | - | - | |
6. | Panská Lhota | 95,64 | JI | - | - | |
7. | Lišov | 95,85 | CB | - | - | |
8. | Vědomice | 97,72 | LT | - | - | |
9. | Petrovice | 98,77 | PB | - | - | |
10. | Písková Lhota | 99,30 | NB | - | - | |
11. | Pohořelice | 99,41 | ZL | - | - | |
12. | Vítonice | 100,46 | ZN | - | - | |
13. | Bukovice | 100,52 | NA | - | - | |
14. | Karlinky | 101,14 | LI | - | - | |
15. | Jáchymov | 109,04 | KV | - | - |
Domažlice
Název soutěže a popis: | MČR družstev dorostu SH ČMS v PS - Domažlice 2023 | ||
Kontakt: | SH ČMS | ||
Kdy: | 02. 07. 2023 11:00 | ||
Telefon: | |||
Začátek rezervace: | 02. 07. 2023 11:00 | ||
Začátek tipování: | 02. 07. 2023 20:00 | ||
Stránky pořadatele: | https://mladez.dh.cz | ||
Konec rezervace: | 02. 07. 2023 11:00 | ||
Konec hlasování: | 02. 07. 2023 00:00 |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost 4x100 m
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bukovice | 60,32 | NA | - | - | |
2. | Bludov | 60,96 | SU | - | - | |
3. | Drahonice | 60,97 | ST | - | - | |
4. | Dobřany | 61,08 | PJ | - | - | |
5. | Rychvald | 61,52 | KA | - | - | |
6. | Střezimíř | 61,54 | BN | - | - | |
7. | Bozkov | 61,88 | SM | - | - | |
8. | Krouna | 62,09 | CR | - | - | |
8. | Výčapy | 62,09 | TR | - | - | |
10. | Počepice | 62,20 | PB | - | - | |
11. | Senetářov | 62,30 | BK | - | - | |
12. | Vědomice | 62,51 | LT | - | - | |
13. | Zličín | 66,17 | AB | - | - | |
14. | Oznice | 66,56 | VS | - | - | |
15. | Jáchymov | 74,14 | KV | - | - |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bozkov | 27,67 | SM | - | - | |
2. | Oznice | 28,23 | VS | - | - | |
3. | Bukovice | 29,13 | NA | - | - | |
4. | Počepice | 29,54 | PB | - | - | |
5. | Výčapy | 29,69 | TR | - | - | |
6. | Senetářov | 30,80 | BK | - | - | |
7. | Krouna | 31,39 | CR | - | - | |
8. | Dobřany | 31,49 | PJ | - | - | |
8. | Rychvald | 31,49 | KA | - | - | |
10. | Vědomice | 32,49 | LT | - | - | |
11. | Bludov | 33,07 | SU | - | - | |
12. | Střezimíř | 33,37 | BN | - | - | |
13. | Zličín | 34,54 | AB | - | - | |
14. | Drahonice | 37,68 | ST | - | - | |
15. | Jáchymov | 51,42 | KV | - | - |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost Běh na 100m s překážkami - Pořadí družstev
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bludov | 89,43 | SU | - | - | |
2. | Bukovice | 91,28 | NA | - | - | |
3. | Senetářov | 91,74 | BK | - | - | |
4. | Krouna | 91,77 | CR | - | - | |
5. | Oznice | 92,14 | VS | - | - | |
6. | Dobřany | 92,66 | PJ | - | - | |
7. | Počepice | 94,99 | PB | - | - | |
8. | Vědomice | 95,45 | LT | - | - | |
9. | Střezimíř | 95,90 | BN | - | - | |
10. | Bozkov | 95,98 | SM | - | - | |
11. | Výčapy | 97,10 | TR | - | - | |
12. | Rychvald | 98,49 | KA | - | - | |
13. | Drahonice | 100,94 | ST | - | - | |
14. | Zličín | 101,11 | AB | - | - | |
15. | Jáchymov | 124,03 | KV | - | - |
Sokolov
Název soutěže a popis: | Mistrovství ČR v požárním sportu 2023 - Den 1 | ||
Kontakt: | DH.CZ | ||
Kdy: | 25. 08. 2023 11:00 | ||
Telefon: | |||
Začátek rezervace: | 25. 08. 2023 11:00 | ||
Začátek tipování: | 25. 08. 2023 20:00 | ||
Stránky pořadatele: | |||
Konec rezervace: | 25. 08. 2023 11:00 | ||
Konec hlasování: | 25. 08. 2023 00:00 |
Sokolov
Název soutěže a popis: | Mistrovství ČR v požárním sportu 2023 - Den 2 | ||
Kontakt: | DH.CZ | ||
Kdy: | 26. 08. 2023 08:00 | ||
Telefon: | |||
Začátek rezervace: | 26. 08. 2023 08:00 | ||
Začátek tipování: | 26. 08. 2023 20:00 | ||
Stránky pořadatele: | |||
Konec rezervace: | 26. 08. 2023 08:00 | ||
Konec hlasování: | 26. 08. 2023 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS štafeta 4x100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dobřany B | 57,01 | PJ | - | - | |
2. | Slatiny B | 57,03 | JC | - | - | |
3. | Skuteč B | 57,33 | CR | - | - | |
4. | Skuteč A | 58,25 | CR | - | - | |
5. | Mistřín B | 58,67 | HO | - | - | |
6. | Líchovy B | 58,99 | PB | - | - | |
7. | Závišice A | 59,24 | NJ | - | - | |
8. | Dneboh B | 60,02 | MB | - | - | |
9. | Oznice B | 60,57 | VS | - | - | |
10. | Dalovice B | 60,62 | KV | - | - | |
11. | Mistřín A | 61,04 | HO | - | - | |
12. | Bludov B | 61,24 | SU | - | - | |
13. | Horní Měcholupy B | 61,43 | AB | - | - | |
14. | Bludov A | 62,24 | SU | - | - | |
15. | Závišice B | 62,31 | NJ | - | - | |
16. | Bransouze B | 62,63 | TR | - | - | |
17. | Brozany nad Ohří B | 63,03 | LT | - | - | |
18. | Líchovy A | 63,25 | PB | - | - | |
19. | Dobřany A | 63,90 | PJ | - | - | |
20. | Bozkov B | 64,58 | SM | - | - | |
21. | Běleč A | 64,95 | BK | - | - | |
22. | Oznice A | 65,21 | VS | - | - | |
23. | Dalovice A | 65,34 | KV | - | - | |
24. | Slatiny A | 65,79 | JC | - | - | |
25. | Dneboh A | 65,95 | MB | - | - | |
26. | Bransouze A | 66,59 | TR | - | - | |
27. | Brozany nad Ohří A | 67,55 | LT | - | - | |
28. | Bozkov A | 68,01 | SM | - | - | |
29. | Lobodice B | 70,12 | PR | - | - | |
30. | Horní Měcholupy A | 73,03 | AB | - | - | |
31. | Lobodice A | 83,44 | PR | - | - |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS štafeta 4x100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chválenice B | 62,13 | PJ | - | - | |
2. | Hvězdoňovice B | 62,60 | TR | - | - | |
3. | Dolní Měcholupy B | 65,76 | AB | - | - | |
4. | Nové Homole A | 66,10 | CB | - | - | |
5. | Letohrad - Kunčice B | 66,35 | UO | - | - | |
6. | Zahořany A | 67,29 | PZ | - | - | |
7. | Těškovice B | 67,41 | OP | - | - | |
8. | Bozkov B | 67,75 | SM | - | - | |
9. | Dolní Měcholupy A | 67,90 | AB | - | - | |
10. | Letohrad - Kunčice A | 68,35 | UO | - | - | |
11. | Hvězdoňovice A | 68,77 | TR | - | - | |
12. | Slatiny B | 69,29 | JC | - | - | |
13. | Hlubočky A | 69,63 | OL | - | - | |
14. | Chválenice A | 69,77 | PJ | - | - | |
15. | Lužná A | 70,04 | RA | - | - | |
16. | Těškovice A | 70,60 | OP | - | - | |
17. | Žlutice A | 71,06 | KV | - | - | |
18. | Nové Homole B | 71,08 | CB | - | - | |
19. | Senetářov B | 71,70 | BK | - | - | |
20. | Pohořelice A | 72,02 | ZL | - | - | |
21. | Slatiny A | 72,06 | JC | - | - | |
22. | Hrobce B | 72,74 | LT | - | - | |
23. | Hlinsko B | 75,82 | PR | - | - | |
24. | Zahořany B | 77,26 | PZ | - | - | |
25. | Hrobce A | 77,98 | LT | - | - | |
26. | Senetářov A | 79,05 | BK | - | - | |
27. | Bozkov A | 80,68 | SM | - | - | |
28. | Hlinsko A | 89,43 | PR | - | - | |
29. | Žlutice B | 100,64 | KV | - | - | |
30. | Pohořelice B | NP | ZL | - | - | |
31. | Lužná B | NP | RA | - | - | |
32. | Hlubočky B | NP | OL | - | - |
Sokolov
Název soutěže a popis: | Mistrovství ČR v požárním sportu 2023 - 100m | ||
Kontakt: | DH.CZ | ||
Kdy: | 26. 08. 2023 11:00 | ||
Telefon: | |||
Začátek rezervace: | 26. 08. 2023 11:00 | ||
Začátek tipování: | 26. 08. 2023 20:00 | ||
Stránky pořadatele: | |||
Konec rezervace: | 26. 08. 2023 11:00 | ||
Konec hlasování: | 26. 08. 2023 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS tým 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bludov | 105,08 | SU | - | - | |
2. | Skuteč | 105,52 | CR | - | - | |
3. | Slatiny | 105,70 | JC | - | - | |
4. | Dobřany | 106,93 | PJ | - | - | |
5. | Líchovy | 107,94 | PB | - | - | |
6. | Bransouze | 108,15 | TR | - | - | |
7. | Mistřín | 108,47 | HO | - | - | |
8. | Závišice | 110,04 | NJ | - | - | |
9. | Dneboh | 110,75 | MB | - | - | |
10. | Dalovice | 112,14 | KV | - | - | |
11. | Oznice | 113,78 | VS | - | - | |
12. | Horní Měcholupy | 117,26 | AB | - | - | |
13. | Běleč | 118,51 | BK | - | - | |
14. | Bozkov | 118,91 | SM | - | - | |
15. | Brozany nad Ohří | 119,74 | LT | - | - | |
16. | Opatovice I | 121,02 | KH | - | - | |
17. | Lobodice | 123,53 | PR | - | - |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS tým 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chválenice | 106,49 | PJ | - | - | |
2. | Letohrad - Kunčice | 108,42 | UO | - | - | |
3. | Dolní Měcholupy | 109,57 | AB | - | - | |
4. | Hvězdoňovice | 110,10 | TR | - | - | |
5. | Hlubočky | 114,69 | OL | - | - | |
6. | Nové Homole | 115,06 | CB | - | - | |
7. | Senetářov | 115,56 | BK | - | - | |
8. | Těškovice | 115,70 | OP | - | - | |
9. | Lužná | 116,69 | RA | - | - | |
10. | Bozkov | 118,60 | SM | - | - | |
11. | Pohořelice | 121,63 | ZL | - | - | |
12. | Slatiny | 121,73 | JC | - | - | |
13. | Hrobce | 126,89 | LT | - | - | |
14. | Zahořany | 127,47 | PZ | - | - | |
15. | Žlutice | 132,58 | KV | - | - | |
16. | Hlinsko | 134,21 | PR | - | - |
Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | HZS Moravskoslezského kraje Daniel KLVANA | 15,27 | OV | 16,46 | 15,27 | |
2. | HZS Královéhradeckého kraje Vojtěch KLENKA | 15,79 | HK | 16,39 | 15,79 | |
3. | Ukraine ( Ukrajina ) Serhii KOVERNIK | 15,93 | - | 16,25 | 15,93 | |
4. | HZS Moravskoslezského kraje Pavel KRPEC | 16,04 | OV | 17,39 | 16,04 | |
5. | HZS Královéhradeckého kraje Jiří ŠKODNÝ | 16,04 | HK | 21,02 | 16,04 | |
6. | HZS Moravskoslezského kraje Jan VYVIAL | 16,06 | OV | 20,33 | 16,06 | |
7. | Ukraine ( Ukrajina ) Andrii RYMAR | 16,32 | - | 16,65 | 16,32 | |
8. | Ukraine ( Ukrajina ) Yurii SKRYPKA | 16,33 | - | 16,33 | - | |
9. | Slovakia ( Slovensko ) Tomáš ŠTINCIK | 16,42 | - | 16,42 | - | |
10. | HZS Moravskoslezského kraje Richard SVAČINA | 16,43 | OV | 20,78 | 16,43 | |
11. | HZS Plzeňského kraje Milan NETRVAL | 16,62 | PM | 16,62 | 33,65 | |
12. | HZS Středočeského kraje Dominik ANDREE | 16,63 | AB | 16,92 | 16,63 | |
13. | HZS Zlínského kraje Radek ŠUBA | 16,70 | ZL | 17,23 | 16,70 | |
14. | HZS hlavního města Prahy Jakub ZAJAN | 16,77 | AB | 17,59 | 16,77 | |
15. | HZS Plzeňského kraje Patrik SNÁŠEL | 16,81 | PM | 17,14 | 16,81 | |
16. | Ukraine ( Ukrajina ) Oleksii KORETSKYI | 16,86 | - | 16,86 | - | |
17. | HZS Zlínského kraje Lukáš FIURÁŠEK | 16,87 | ZL | 16,87 | - | |
18. | HZS Královéhradeckého kraje Dominik BELSKÝ | 16,91 | HK | 18,26 | 16,91 | |
19. | HZS Středočeského kraje Miloš JEŽEK | 16,94 | AB | 16,94 | - | |
20. | Poland ( Polsko ) Grzegorz ARCZYNSKI | 16,97 | - | 17,21 | 16,97 | |
21. | HZS Středočeského kraje Jan RYCHTARÍK | 16,98 | AB | 17,16 | 16,98 | |
22. | HZS Zlínského kraje Radek CHMELA | 17,01 | ZL | 17,30 | 17,01 | |
23. | HZS Středočeského kraje Jan VYHNÁNEK | 17,02 | AB | 17,71 | 17,02 | |
24. | HZS Pardubického kraje Lukáš FLACH | 17,03 | PA | 17,69 | 17,03 | |
25. | HZS Moravskoslezského kraje Matěj KRAYZEL | 17,04 | OV | - | 17,04 | |
26. | HZS kraje Vysočina Dominik ŠEVČÍK | 17,12 | JI | 21,50 | 17,12 | |
27. | Ukraine ( Ukrajina ) Roman BOZHUK | 17,15 | - | 26,00 | 17,15 | |
28. | HZS Moravskoslezského kraje Maxim ROKOSZ | 17,20 | OV | - | 17,20 | |
29. | HZS Pardubického kraje Jakub PAULÍČEK | 17,24 | PA | 20,65 | 17,24 | |
30. | HZS Moravskoslezského kraje Aleš MASNÝ | 17,25 | OV | 19,04 | 17,25 | |
31. | HZS Ústeckého kraje Sebastian KITNER | 17,25 | UL | 17,25 | - | |
32. | HZS Královéhradeckého kraje Václav DIVOŠ | 17,27 | HK | 17,27 | - | |
33. | HZS kraje Vysočina Stanislav HLADÍK | 17,28 | JI | 17,28 | - | |
34. | HZS Jihočeského kraje Radim KNOTEK | 17,32 | CB | 17,32 | - | |
35. | HZS Královéhradeckého kraje Tomáš WEIDINGER | 17,33 | HK | 17,51 | 17,33 | |
36. | HZS Plzeňského kraje Martin ROHÁČ | 17,33 | PM | 17,68 | 17,33 | |
37. | Slovakia ( Slovensko ) Michal RERKO | 17,36 | - | 17,36 | 30,07 | |
38. | HZS podniku DEZA a.s. Jan GÁŠEK | 17,45 | VS | 21,45 | 17,45 | |
39. | HZS Středočeského kraje Martin VIKTORA | 17,48 | AB | 17,93 | 17,48 | |
40. | HZS Středočeského kraje Vladislav FILIP | 17,48 | AB | - | 17,48 | |
41. | HZS Pardubického kraje Ladislav VAŠEK | 17,54 | PA | 17,98 | 17,54 | |
42. | HZS Zlínského kraje Petr KYNĚRA | 17,55 | ZL | 17,94 | 17,55 | |
43. | HZS Plzeňského kraje Jakub GROSS | 17,62 | PM | 17,62 | 20,06 | |
44. | HZS Jihomoravského kraje Štěpán ČECH | 17,64 | BM | 19,76 | 17,64 | |
45. | HZS Plzeňského kraje Jan TOMÁŠEK | 17,66 | PM | 17,66 | 29,98 | |
46. | HZS Ústeckého kraje Oldřich ŽÍTEK | 17,69 | UL | 17,69 | - | |
47. | Poland ( Polsko ) Lukasz ORCZYK | 17,72 | - | 19,73 | 17,72 | |
48. | HZS Jihočeského kraje David VOLFEL | 17,72 | CB | 17,72 | - | |
49. | HZS kraje Vysočina Radek NECHVÁTAL | 17,73 | JI | 17,73 | 18,00 | |
50. | HZS Středočeského kraje Jakub ČERMÁK | 17,73 | AB | 18,55 | 17,73 | |
51. | HZS Zlínského kraje Petr KORÁBEČNÝ | 17,75 | ZL | 17,75 | - | |
52. | HZS Jihomoravského kraje Tomáš FRYČ | 17,81 | BM | 20,60 | 17,81 | |
53. | Poland ( Polsko ) Dawid KOWALIK | 17,82 | - | 17,82 | 30,17 | |
54. | HZS Jihočeského kraje Ivan PENČA | 17,84 | CB | 19,18 | 17,84 | |
55. | HZS Plzeňského kraje Jindřich HARASIMOVIČ | 17,84 | PM | 17,84 | - | |
56. | HZS Královéhradeckého kraje Petr MARAN | 17,85 | HK | 17,85 | - | |
57. | HZS kraje Vysočina Martin CAHA | 17,87 | JI | 29,02 | 17,87 | |
58. | Poland ( Polsko ) Maciej STRAK | 17,90 | - | 19,05 | 17,90 | |
59. | HZS kraje Vysočina Marek PESTAL | 17,95 | JI | 19,77 | 17,95 | |
60. | HZS Pardubického kraje Jan DIVISEK | 18,00 | PA | 19,80 | 18,00 | |
61. | HZS kraje Vysočina Michal ŠPAČEK | 18,04 | JI | 18,04 | 28,20 | |
62. | Poland ( Polsko ) Mateusz JURKIEWICZ | 18,05 | - | 29,93 | 18,05 | |
63. | HZS Jihomoravského kraje Martin BŘENEK | 18,08 | BM | 18,08 | - | |
64. | HZS Pardubického kraje Josef KOZEL | 18,10 | PA | 18,10 | 18,52 | |
65. | Poland ( Polsko ) Przemyslaw KIERZENKOWSK | 18,19 | - | 18,19 | - | |
66. | HZS hlavního města Prahy Tomáš DANEK | 18,21 | AB | 18,21 | 29,22 | |
67. | HZS Jihočeského kraje Jakub NYDL | 18,22 | CB | 18,29 | 18,22 | |
68. | HZS Jihomoravského kraje Tomáš RADIMĚŘSKÝ | 18,23 | BM | 18,23 | - | |
69. | HZS Středočeského kraje Pavel MAŇAS | 18,24 | AB | 18,24 | - | |
70. | HZS Libereckého kraje Jan ZILÍK | 18,26 | LI | 18,26 | 18,55 | |
71. | Poland ( Polsko ) Slawomir SKIBINSKI | 18,29 | - | 18,29 | - | |
71. | Slovakia ( Slovensko ) Samuel SABLER | 18,29 | - | - | 18,29 | |
73. | HZS Zlínského kraje Adam BARTOŇ | 18,38 | ZL | 18,38 | - | |
74. | HZS Libereckého kraje Jan LAMPA | 18,39 | LI | - | 18,39 | |
75. | HZS Pardubického kraje David SEMERAD | 18,40 | PA | 22,03 | 18,40 | |
76. | Slovakia ( Slovensko ) Matúš JANAS | 18,43 | - | 18,43 | 22,42 | |
77. | HZS Jihočeského kraje Jiří PÍBAL | 18,54 | CB | 18,54 | - | |
78. | HZS Pardubického kraje Matouš HRDINA | 18,58 | PA | 18,58 | - | |
79. | HZS Jihočeského kraje Juraj HASÍK | 18,62 | CB | 19,03 | 18,62 | |
80. | HZS podniku DEZA a.s. Zdeněk GUT | 18,64 | VS | 19,27 | 18,64 | |
81. | HZS Moravskoslezského kraje Lukáš TABACH | 18,68 | OV | 25,43 | 18,68 | |
82. | HZS Jihočeského kraje Vojtěch BASTA | 18,72 | CB | 18,72 | 19,16 | |
83. | HZS Zlínského kraje Marek PAVELKA | 18,73 | ZL | 19,10 | 18,73 | |
84. | HZS Jihomoravského kraje Jiří PLÍHAL | 18,74 | BM | 21,19 | 18,74 | |
85. | HZS Libereckého kraje Filip HALTUF | 18,75 | LI | 20,33 | 18,75 | |
86. | Slovakia ( Slovensko ) Jakub KUČERA | 18,77 | - | 19,42 | 18,77 | |
87. | HZS Jihočeského kraje Martin TOMASEK | 18,82 | CB | 18,82 | - | |
88. | HZS podniku DEZA a.s. Tomáš SKALKA | 18,89 | VS | 18,89 | - | |
89. | HZS Jihomoravského kraje Patrik NĚMEC | 18,95 | BM | - | 18,95 | |
90. | HZS podniku DEZA a.s. Martin KOŇAŘÍK | 19,05 | VS | 19,87 | 19,05 | |
91. | HZS Karlovarského kraje Marek VÁŇA | 19,07 | KV | 22,46 | 19,07 | |
92. | HZS Libereckého kraje Jan KVAPIL | 19,08 | LI | - | 19,08 | |
93. | HZS hlavního města Prahy Jiří MACOUN | 19,16 | AB | 19,38 | 19,16 | |
94. | HZS Olomouckého kraje Michal KUKLA | 19,17 | OL | 19,72 | 19,17 | |
95. | HZS hlavního města Prahy Tomáš JOUJA | 19,21 | AB | 19,58 | 19,21 | |
96. | Slovakia ( Slovensko ) Marek JAKUBČO | 19,28 | - | 19,28 | 21,11 | |
97. | HZS hlavního města Prahy Martin SEVC | 19,30 | AB | 19,63 | 19,30 | |
98. | HZS Ústeckého kraje Gustav SEIFERT | 19,33 | UL | 20,34 | 19,33 | |
99. | HZS Pardubického kraje Patrik BĚLSKÝ | 19,39 | PA | 19,39 | - | |
100. | HZS Jihomoravského kraje Vojtěch HLADIL | 19,41 | BM | 19,41 | 19,67 | |
101. | Ukraine ( Ukrajina ) Viktor KYSHUK | 19,43 | - | 20,17 | 19,43 | |
102. | HZS Ústeckého kraje Štěpán RENDÁŠ | 19,43 | UL | 21,13 | 19,43 | |
103. | HZS Ústeckého kraje Michal LUPÍNEK | 19,44 | UL | 19,44 | 20,15 | |
104. | HZS Karlovarského kraje Patrik ZIZKA | 19,44 | KV | 20,40 | 19,44 | |
105. | HZS kraje Vysočina Lukáš HONS | 19,47 | JI | 19,47 | - | |
106. | HZS Královéhradeckého kraje Miroslav MAREČEK | 19,56 | HK | 19,68 | 19,56 | |
107. | Slovakia ( Slovensko ) Patrik MARCIN | 19,60 | - | - | 19,60 | |
108. | HZS Ústeckého kraje Martin BREJZEK | 19,61 | UL | 20,43 | 19,61 | |
109. | HZS Libereckého kraje Matěj MASNÝ | 19,65 | LI | 19,65 | 21,20 | |
110. | HZS Olomouckého kraje Jakub BORŮVKA | 19,72 | OL | 20,10 | 19,72 | |
111. | HZS Plzeňského kraje Jan ŠVÁB | 19,76 | PM | 33,90 | 19,76 | |
112. | HZS Libereckého kraje Martin SLAVÍK | 19,84 | LI | 19,84 | - | |
113. | HZS Olomouckého kraje Jan BARVENÍČEK | 19,87 | OL | 19,87 | 21,50 | |
114. | Ukraine ( Ukrajina ) Oleksandr DANKIV | 19,92 | - | 19,92 | - | |
115. | HZS Olomouckého kraje Jiří MAREŠ | 19,98 | OL | 19,98 | - | |
116. | HZS Olomouckého kraje Kryštof KYSELA | 20,05 | OL | - | 20,05 | |
117. | HZS Ústeckého kraje Štěpán PECHMAN | 20,06 | UL | 20,06 | 20,40 | |
118. | HZS Jihomoravského kraje Jaroslav ZOUHAR | 20,07 | BM | 20,07 | 20,27 | |
119. | HZS Olomouckého kraje Tomáš CHYTIL | 20,28 | OL | 20,28 | 21,03 | |
120. | HZS Libereckého kraje Josef CHARVAT | 20,32 | LI | 20,73 | 20,32 | |
121. | HZS Karlovarského kraje Ondřej KRBEC | 20,33 | KV | 20,33 | 20,41 | |
122. | HZS Olomouckého kraje Libor VÍTEK | 20,35 | OL | - | 20,35 | |
123. | HZS hlavního města Prahy Michal ŠÍDA | 20,45 | AB | 21,78 | 20,45 | |
124. | HZS Ústeckého kraje Petr SANKO | 20,50 | UL | 21,97 | 20,50 | |
125. | HZS Karlovarského kraje Tomáš KYNCL | 20,55 | KV | 21,18 | 20,55 | |
126. | HZS podniku DEZA a.s. Michal BRODACKY | 20,63 | VS | 22,84 | 20,63 | |
127. | HZS podniku DEZA a.s. Adam HRABOVSKÝ | 20,64 | VS | 22,04 | 20,64 | |
129. | HZS Zlínského kraje Luděk OTÝPKA | 21,40 | ZL | - | 21,40 | |
130. | Ukraine ( Ukrajina ) Marian BLONSKYI | 21,46 | - | 21,55 | 21,46 | |
131. | HZS Karlovarského kraje Petr PUPÁK | 21,48 | KV | 21,48 | 21,83 | |
132. | HZS Karlovarského kraje David HERMAN | 21,49 | KV | 22,31 | 21,49 | |
133. | HZS kraje Vysočina David DIVIŠ | 21,75 | JI | 21,75 | 22,64 | |
134. | HZS podniku DEZA a.s. Martin GÁŠEK | 22,20 | VS | 22,20 | 23,73 | |
135. | HZS Karlovarského kraje Matěj GAŠPÁR | 22,36 | KV | 22,36 | - | |
136. | HZS Karlovarského kraje Ondřej TESAŘ | 22,80 | KV | 24,46 | 22,80 | |
137. | HZS podniku DEZA a.s. Martin HORÁK | 22,84 | VS | 23,65 | 22,84 | |
138. | HZS Olomouckého kraje Jan ZALMÁNEK | 22,92 | OL | 22,92 | - | |
139. | Slovakia ( Slovensko ) Miroslav BOSÁK | 27,99 | - | - | 27,99 | |
140. | Poland ( Polsko ) Grzegorz CELINSKI-MYSLAW | 29,35 | - | - | 29,35 |
Sokolov
Název soutěže a popis: | Mistrovství ČR v požárním sportu 2023 - Den 3 | ||
Kontakt: | DH.CZ | ||
Kdy: | 27. 08. 2023 08:00 | ||
Telefon: | |||
Začátek rezervace: | 27. 08. 2023 08:00 | ||
Začátek tipování: | 27. 08. 2023 20:00 | ||
Stránky pořadatele: | |||
Konec rezervace: | 27. 08. 2023 08:00 | ||
Konec hlasování: | 27. 08. 2023 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS útok,nástřik 3xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dobřany | 25,39 | PJ | 25,39 | 29,38 | |
2. | Mistřín | 25,90 | HO | 25,90 | 26,02 | |
3. | Skuteč | 25,92 | CR | 25,92 | - | |
4. | Dneboh | 26,56 | MB | 28,24 | 26,56 | |
5. | Bransouze | 27,12 | TR | 27,12 | 28,61 | |
6. | Dalovice | 27,91 | KV | - | 27,91 | |
7. | Bludov | 28,04 | SU | 28,04 | 28,53 | |
8. | Líchovy | 28,16 | PB | 32,51 | 28,16 | |
9. | Horní Měcholupy | 28,61 | AB | 42,14 | 28,61 | |
10. | Bozkov | 29,79 | SM | 111,65 | 29,79 | |
11. | Slatiny | 29,80 | JC | 29,80 | 32,47 | |
12. | Brozany nad Ohří | 30,26 | LT | 30,26 | 31,95 | |
13. | Lobodice | 31,17 | PR | 56,21 | 31,17 | |
14. | Opatovice I | 31,26 | KH | 31,26 | 31,85 | |
15. | Oznice | 31,76 | VS | 31,76 | 32,07 | |
16. | Běleč | 36,79 | BK | - | 36,79 | |
17. | Závišice | NP | NJ | NP | NP |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS útok,nástřik 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lužná | 23,89 | RA | 23,89 | 28,15 | |
2. | Hvězdoňovice | 24,20 | TR | 26,57 | 24,20 | |
3. | Těškovice | 24,34 | OP | 24,34 | 29,31 | |
4. | Letohrad - Kunčice | 25,26 | UO | 25,26 | 27,57 | |
5. | Dolní Měcholupy | 25,51 | AB | 29,45 | 25,51 | |
6. | Nové Homole | 26,37 | CB | 26,37 | 29,51 | |
7. | Hlubočky | 26,51 | OL | 26,51 | - | |
8. | Pohořelice | 26,59 | ZL | - | 26,59 | |
9. | Bozkov | 26,66 | SM | 26,98 | 26,66 | |
10. | Zahořany | 27,16 | PZ | 27,16 | 31,29 | |
11. | Chválenice | 27,37 | PJ | 27,78 | 27,37 | |
12. | Hrobce | 27,74 | LT | 41,24 | 27,74 | |
13. | Slatiny | 27,87 | JC | 30,38 | 27,87 | |
14. | Senetářov | 28,46 | BK | 35,04 | 28,46 | |
15. | Hlinsko | 28,68 | PR | 44,35 | 28,68 | |
16. | Žlutice | 29,61 | KV | 29,61 | 30,11 |
Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS útok,nástřik 3xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | HZS Královéhradeckého kraje | 24,03 | HK | 24,13 | 24,03 | |
2. | HZS kraje Vysočina | 24,06 | JI | - | 24,06 | |
3. | HZS Zlínského kraje | 24,09 | ZL | 26,90 | 24,09 | |
4. | HZS Moravskoslezského kraje | 24,33 | OV | 24,33 | 24,37 | |
5. | HZS Jihomoravského kraje | 24,46 | BM | 24,46 | 30,78 | |
6. | HZS Plzeňského kraje | 24,94 | PM | 24,97 | 24,94 | |
7. | HZS Středočeského kraje | 25,68 | AB | 27,26 | 25,68 | |
8. | HZS Olomouckého kraje | 26,14 | OL | 26,14 | 30,15 | |
9. | HZS Pardubického kraje | 26,38 | PA | 26,38 | 26,85 | |
10. | HZS Jihočeského kraje | 26,49 | CB | 29,00 | 26,49 | |
11. | HZS podniku DEZA a.s. | 28,22 | VS | - | 28,22 | |
12. | HZS Ústeckého kraje | 28,59 | UL | 28,73 | 28,59 | |
13. | HZS Libereckého kraje | 29,86 | LI | 29,86 | 47,03 | |
14. | HZS Karlovarského kraje | 32,95 | KV | 32,95 | - | |
15. | HZS hlavního města Prahy | 35,01 | AB | 35,01 | - | |
16. | Poland ( Polsko ) | 30,12 | - | 30,12 | - | |
17. | Slovakia ( Slovensko ) | 38,47 | - | - | 38,47 | |
18. | Ukraine ( Ukrajina ) | 55,82 | - | 55,82 | 69,67 |