Liga: | - |
Místo: | Hněvošice |
Okres: | Opava |
Kraj: | Moravskoslezský |
Kdy: | 26. 07. 2014 14:00 |
Kontakt: | SDH Hněvošice |
Telefon: | |
Začátek rezervace: | 16. 07. 2014 14:00 |
Konec rezervace: | 26. 07. 2014 00:00 |
Začátek tipování: | 16. 07. 2014 20:00 |
Konec hlasování: | 25. 07. 2014 00:00 |
Zadal: | Klára Konečná |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: | http://hasici-hnevosice.cz |
Poznámka pořadatele
Sbor dobrovolných hasičů v Hněvošicích pořádá
6.kolo Moravskoslezského poháru v požárním útoku
- soutěž se koná v sobotu 26. července 2014 pod Hněvošickým pahorkem
- ve 14:00 hodin start prvního družstva
- startovné: 200,- Kč
- požární útok mužů na 3B a žen na 2B dle pravidel MSP (www.mspohar.cz)
Bohaté občerstvení a příjemná atmosféra zajištěna :-)
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-hnevosice-2014-07-26-5776.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Jeseník | JE | Michal Straka | ||
2 | 2 | Komárov | OP | radek šrom | ||
3 | 3 | Kravaře | OP | Klára Konečná | ||
4 | 4 | Oldřišov | OP | Klára Konečná | ||
5 | 5 | Bohuslavice | OP | Vanda Zelinová | ||
6 | 6 | Služovice | OP | Klára Konečná | ||
7 | 7 | Vávrovice | OP | Michaela Trojanová | ||
8 | 8 | Bolatice | OP | Stanislav Pašek | ||
9 | 9 | Neplachovice | OP | Klára Konečná | ||
10 | 10 | Pustkovec | OV | Klára Konečná | ||
11 | 11 | Hněvošice | OP | Klára Konečná | ||
12 | 12 | Sádek | OP | Dušan Gregořica | ||
13 | 13 | Rohov | OP | Ondřej Pleva | ||
14 | 14 | Chlebičov | OP | Lenka | ||
15 | 15 | Svoboda | OP | Jakub Polomský | ||
16 | 16 | Plesná | OV | Jan Mikolajek | ||
17 | 17 | Kozmice | OP | David Zlotý | ||
18 | 18 | Milostovice | OP | Tomáš | ||
19 | 19 | Michálkovice | OV | Honza Virec | ||
20 | 20 | Velké Hoštice | B | OP | Lenka Národová | |
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Hněvošice | OP | Klára Konečná | ||
2 | 2 | Služovice | OP | Dušan Baránek | ||
3 | 3 | Malé Hoštice | OP | SDH Malé Hoštice | ||
4 | 4 | Vávrovice | OP | Michaela Trojanová | ||
5 | 5 | Chlebičov | OP | Lenka | ||
6 | 6 | Svoboda | OP | Jakub Polomský | ||
7 | 7 | Velké Hoštice | OP | Lenka Národová | ||
8 | 8 | Kozmice | OP | David Zlotý | ||
9 | 9 | Michálkovice | OV | Honza Virec |