Výsledky ročníku 2018 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Pl
1
Pl
2
Pl
3
Pl
4
Pl
5
Pl
6
Pl
7
Pl
8
Pl
9
Pl
10
Pl
11
Pl
12
Li
13
Li
14
Li
15
Li
16
Li
17
-. Oznice Daniel KLVAŇA 0 14,13VS------------
14,13
----
-. Žebnice Dominik SOUKUP 0 15,17PS------------
15,17
----
-. Oznice Daniel KLVANA 0 15,40VS-------------
15,40
---
-. Kvasiny B Lukáš KROUPA 0 15,47RK-------------
15,47
---
-. Dobrá Jakub KASAL 0 15,89HB------------
15,89
----
-. Kvasiny Lukáš KROUPA 0 16,06RK------------
16,06
----
-. Horní Kamenice Dominik SOUKUP 0 16,37DO-------------
16,37
---
-. Michálkovice Richard SVAČINA 0 16,58OV------------
16,58
17,29
---
-. Zbožnov Vojtěch KLENKA 0 16,63CR-------------
16,63
---
-. Zbožnov Jiří ŠKODNÝ 0 16,72CR-------------
16,72
---
-. Topolany Dominik ŠEVČÍK 0 17,01VY-------------
17,01
---
-. Oznice Lukáš MÍKA 0 17,03VS-------------
17,03
---
-. Michálkovice Ondřej KAHANEK 0 17,24OV-------------
17,24
---
-. - Marcel DAL Český Těšín - Mosty 0 17,31-------------
17,31
----
-. Bílá Třemešná Miroslav MAREČEK 0 17,39TU-------------
17,39
---
-. Zbožnov Josef MLÁDEK 0 17,45CR-------------
17,45
---
-. Líchovy Aleš HORICKÝ 0 17,47PB-------------
17,47
---
-. Horní Kamenice Patrik SNÁŠEL 0 17,50DO-------------
17,50
---
-. Mistřín Michal VAŠULKA 0 17,52HO-------------
17,52
---
-. Mistřín Filip PÁRAL 0 17,56HO-------------
17,56
---
-. Morašice Jiří ŠKODNÝ 0 17,57SY------------
17,57
----
-. Michálkovice Marek PETEREK 0 17,62OV-------------
17,62
---
-. Mistřín Adam VAŠULKA 0 17,72HO-------------
17,72
---
-. Strážkovice Michal PAŠEK 0 17,75CB-------------
17,75
---
-. Horní Kamenice Luboš TŮMA 0 17,77DO-------------
17,77
---
-. Líchovy Jan VYHNÁNEK 0 17,77PB-------------
17,77
---
-. Líchovy Radek MÍKA 0 17,84PB-------------
17,84
---
-. Lavičky Dominik CHALUPA 0 17,84ZR------------
20,15
17,84
---
-. Štěměchy Michal ŠPAČEK 0 17,88TR-------------
17,88
---
-. Oznice Martin HOLČÁK 0 17,89VS-------------
17,89
---
-. Otročín Filip HEMZA 0 17,90KV-------------
17,90
---
-. Šošůvka Martin KRÁLÍK 0 17,92BK-------------
17,92
---
-. Oznice Lukáš GERZA 0 17,94VS-------------
17,94
---
-. Bludov Martin DUŠEK 0 17,96SU-------------
17,96
---
-. Bludov Tomáš RIEDL 0 17,96SU-------------
17,96
---
-. Oznice Filip PÁCAL 0 17,97VS-------------
17,97
---
-. Lavičky Jakub KASAL 0 17,97ZR-------------
17,97
---
-. Líchovy Vít HANUS 0 18,00PB-------------
18,00
---
-. Frýdek Tomáš ZUROVEC 0 18,03FM-------------
18,03
---
-. Zbožnov Jaromír LIDMILA 0 18,07CR-------------
18,07
---
-. Michálkovice David STANEK 0 18,07OV-------------
18,07
---
-. Mistřín Tomáš URBÁNEK 0 18,07HO-------------
18,07
---
-. Horní Kamenice Jiří HERIAN 0 18,11DO-------------
18,11
---
-. Lavičky Patrik PRCHAL 0 18,12ZR-------------
18,12
---
-. Bozkov Tomáš BLAŽEK 0 18,15SM-------------
18,15
---
-. Zbožnov Milan SLABÝ 0 18,17CR-------------
18,17
---
-. Strážkovice Dominik MALÝ 0 18,22CB-------------
18,22
---
-. Mistřín Martin KYNĚRA 0 18,23HO-------------
18,23
---
-. Lavičky Dominik MAŠEK 0 18,28ZR-------------
18,28
---
-. Lavičky Marek SOJKA 0 18,34ZR-------------
18,34
---
-. Líchovy Petr JANSKÝ 0 18,34PB-------------
18,34
---
-. Obora Sebastian KITNER 0 18,37PS-------------
18,37
---
-. Mistřín Štěpán ČECH 0 18,38HO-------------
18,38
---
-. Zbožnov Jan FLÍDR 0 18,39CR-------------
18,39
---
-. - Pavel HOFFMAN Brada-Rybníček 0 18,47--------------
18,47
---
-. Bludov Miroslav HEL 0 18,48SU-------------
18,48
---
-. Zbožnov Karel FLIDR 0 18,49CR-------------
18,49
---
-. Obora Jiří MORAVEK 0 18,53PS-------------
18,53
---
-. Prosetín Jiří VOLEJNIK 0 18,53CR-------------
18,53
---
-. - David HOFFMAN Brada-Rybníček 0 18,55--------------
18,55
---
-. Horní Kamenice Michal JANDA 0 18,55DO-------------
18,55
---
-. Horní Kamenice Jan ZELENKA 0 18,56DO-------------
18,56
---
-. Císařov Jakub VOJTEK 0 18,56PR-------------
18,56
---
-. Strážkovice František STEINBAUER 0 18,62CB-------------
18,62
---
-. Mistřín Petr VASULKA 0 18,62HO-------------
18,62
---
-. Starý Bohumín Filip PÁCAL 0 18,64KA------------
18,64
----
-. Brloh Vojtěch KLENKA 0 18,64CK------------
18,64
----
-. Strážkovice David VOLFEL 0 18,64CB-------------
18,64
---
-. Bozkov Aleš HARTIG 0 18,69SM-------------
18,69
---
-. Horní Kamenice Milan SEDLÁČEK 0 18,70DO-------------
18,70
---
-. Bludov Jakub VONDRA 0 18,70SU-------------
18,70
---
-. Strážkovice Jiří VESELÝ 0 18,71CB-------------
18,71
---
-. Oznice Adam BALETKA 0 18,77VS-------------
18,77
---
-. Prosetín David PRAŽAN 0 18,79CR-------------
18,79
---
-. Lavičky Vojtěch POSPÍŠIL 0 18,85ZR-------------
18,85
---
-. Střezimíř Radim KNOTEK 0 18,85BN-------------
18,85
---
-. Michálkovice Matyáš LEFNER 0 18,94OV-------------
18,94
---
-. Strážkovice Jakub NÝDL 0 18,97CB-------------
18,97
---
-. Bludov Jiří ČERVINKA 0 18,99SU-------------
18,99
---
-. Klučov David BENEŠOVSKÝ 0 19,02KO-------------
19,02
---
-. Bozkov Jaroslav ŠMÍD 0 19,07SM-------------
19,07
---
-. Lavičky Prokop KASAL 0 19,09ZR-------------
19,09
---
-. Michálkovice Maxim ROKOSZ 0 19,10OV-------------
19,10
---
-. Bludov Pavel OREL 0 19,12SU-------------
19,12
---
-. Bozkov Lukáš MAREK 0 19,14SM-------------
19,14
---
-. Císařov Tomáš HORÁK 0 19,16PR-------------
19,16
---
-. Císařov Radoslav BEDNÁŘ 0 19,17PR-------------
19,17
---
-. Otročín Daniel HEMZA 0 19,24KV-------------
19,24
---
-. Líchovy Tomáš JOUJA 0 19,25PB-------------
19,25
---
-. Bludov Tomáš WEIDINGER 0 19,28SU-------------
19,28
---
-. Císařov Antonín KRÁTKÝ 0 19,30PR-------------
19,30
---
-. - Josef KVAPIL Brada-Rybníček 0 19,30--------------
19,30
---
-. Stodůlky Patrik HOLUB 0 19,31AB-------------
19,31
---
-. Lavičky Luboš PEŠEK 0 19,32ZR-------------
19,32
---
-. Bozkov Vojtěch ŽILÍK 0 19,38SM-------------
19,38
---
-. Prosetín Tomáš KALOUS 0 19,40CR-------------
19,40
---
-. Obora Lukáš BORL 0 19,41PS-------------
19,41
---
-. Michálkovice Michal ADÁMEK 0 19,43OV-------------
19,43
---
-. Otročín Martin STRAŠIL 0 19,46KV-------------
19,46
---
-. - Jiří PLÍHAL Petrovice u Blanska 0 19,53--------------
19,53
---
-. Klučov Radek MEŘIČKA 0 19,54KO-------------
19,54
---
-. - Pavel VÁLEK Brada-Rybníček 0 19,60--------------
19,60
---
-. Líchovy Adam HRABÁK 0 19,65PB-------------
19,65
---
-. Obora Jakub MRVÍK 0 19,68PS-------------
19,68
---
-. Císařov Jirka PŘIKRYL 0 19,75PR-------------
19,75
---
-. Prosetín Marek KUNHART 0 19,78CR-------------
19,78
---
-. Bludov Martin PATHA 0 19,81SU-------------
19,81
---
-. Obora Jan ŘEZNÍČEK 0 19,82PS-------------
19,82
---
-. Otročín Stanislav SOUKUP 0 19,83KV-------------
19,83
---
-. Obora Milan RICHTER 0 19,95PS-------------
19,95
---
-. Otročín Michal DIVIŠ 0 20,00KV-------------
20,00
---
-. - Patrik LINHART Brada-Rybníček 0 20,00--------------
20,00
---
-. Oznice Jakub FILIPČÍK 0 20,00VS-------------
20,00
---
-. Klučov Jiří SLÁDEK 0 20,01KO-------------
20,01
---
-. - Jan PLESAR Brada-Rybníček 0 20,04--------------
20,04
---
-. Otročín Michal ČAPEK 0 20,06KV-------------
20,06
---
-. Prosetín David JANEČEK 0 20,08CR-------------
20,08
---
-. Otročín Vladimír HUDEC 0 20,17KV-------------
20,17
---
-. Bozkov Václav HUŠEK 0 20,19SM-------------
20,19
---
-. Stodůlky Pavel KNOBLOCH 0 20,22AB-------------
20,22
---
-. Císařov Jakub MACEK 0 20,25PR-------------
20,25
---
-. - Matěj VOJTECH Brada-Rybníček 0 20,27--------------
20,27
---
-. Otročín Roman HAZMUKA 0 20,29KV-------------
20,29
---
-. Líchovy Marek MULAČ 0 20,29PB-------------
20,29
---
-. Obora Daniel VRBA 0 20,58PS-------------
20,58
---
-. Strážkovice Jaroslav KLEČKA 0 20,63CB-------------
20,63
---
-. Mistřín Petr MARADA 0 20,64HO-------------
20,64
---
-. Stodůlky Jaroslav ŽALUD 0 20,69AB-------------
20,69
---
-. Oznice Adam BARTOŇ 0 20,76VS-------------
20,76
---
-. Bozkov Tomáš ZELENKA 0 20,81SM-------------
20,81
---
-. Strážkovice Josef SEDLAČEK 0 20,86CB-------------
20,86
---
-. Klučov Dominik HORNIAČEK 0 21,00KO-------------
21,00
---
-. Stodůlky Tomáš GREGOROVIČ 0 21,00AB-------------
21,00
---
-. Stodůlky David OREL 0 21,02AB-------------
21,02
---
-. Klučov Odřej RIPA 0 21,13KO-------------
21,13
---
-. Stodůlky Vojtěch VÍTEK 0 21,14AB-------------
21,14
---
-. Bozkov Lukáš HANČAR 0 21,18SM-------------
21,18
---
-. Klučov Jakub KAŠE 0 21,18KO-------------
21,18
---
-. Klučov Michal HAVLÍN 0 21,28KO-------------
21,28
---
-. Horní Kamenice Jan NOVY 0 21,29DO-------------
21,29
---
-. Klučov Josef KREJČÍ 0 21,39KO-------------
21,39
---
-. Obora Petr LOUKOTA 0 21,41PS-------------
21,41
---
-. Mistřín Petr VAŠULKA 0 21,66HO------------
21,66
----
-. - Jakub KUŽEL Brada-Rybníček 0 21,73--------------
21,73
---
-. Prosetín Tomáš VÍT 0 21,91CR-------------
21,91
---
-. Stodůlky Robert MICHL 0 22,03AB-------------
22,03
---
-. Prosetín Miroslav KUSÝ 0 22,24CR-------------
22,24
---
-. Císařov Jiří ONDRISKA 0 24,83PR-------------
24,83
---
-. Zbožnov Lukáš RICHTER 0 25,08CR-------------
25,08
---
-. Mlékosrby Lukáš RICHTER 0 25,60HK------------
25,60
----
-. Mistřín 0 25,76HO---------------
59,34
25,76
-. Bozkov 0 26,50SM---------------
64,01
26,50
-. Prosetín Ladislav VAŠEK 0 26,56CR-------------
26,56
---
-. Prosetín 0 27,14CR---------------
63,17
27,14
-. Klučov 0 28,11KO---------------
66,92
28,11
-. Císařov 0 28,22PR---------------
67,90
28,22
-. Bludov 0 28,67SU---------------
61,87
28,67
-. Zbožnov 0 28,92CR---------------
56,94
28,92
-. Otročiněves 0 29,00BE----------------
29,00
-. Oznice 0 29,86VS---------------
58,01
29,86
-. Brada -Rybníček 0 30,78JC---------------
63,43
30,78
-. Lavičky 0 31,06ZR---------------
61,33
31,06
-. Strážkovice 0 32,23CB---------------
62,25
32,23
-. Obora 0 32,51PS---------------
67,66
32,51
-. Horní Kamenice 0 33,17DO---------------
59,72
33,17
-. Líchovy 0 33,58PB---------------
62,25
33,58
-. Stodůlky 0 44,22AB---------------
66,09
44,22
-. Michálkovice 0 59,85OV---------------
59,85
-
-. Otročín 0 64,02KV---------------
64,02
-
-. Železná Ruda Dominik MAŠEK 0 NPKT------------
NP
----

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Pl
1
Pl
2
Pl
3
Pl
4
Pl
5
Pl
6
Pl
7
Pl
8
Pl
9
Pl
10
Pl
11
Pl
12
Li
13
Li
14
Li
15
Li
16
Li
17
-. Dolní Čermná Markéta MARKOVÁ 0 7,70UO------------
7,70
----
-. Poniklá Šárka JIROUŠOVÁ 0 7,72SM------------
7,72
----
-. Horní Cerekev Kamila BARTOŠKOVÁ 0 7,79PE------------
7,79
----
-. - Karolina WITOSZOVÁ Karviná - Hranice 0 7,81-------------
7,81
----
-. Česká Bělá Jana DIPOLDOVÁ 0 7,95HB------------
7,95
-
17,03
--
-. Horní Lideč Petra CHOVANCOVÁ 0 7,97VS------------
7,97
----
-. Alojzov Martina PEKROVÁ 0 8,00PV------------
8,00
----
-. Velichovky Barbora ŠUBRTOVÁ 0 8,01NA------------
8,01
----
-. Oprechtice Veronika KRPCOVÁ 0 8,03FM------------
8,03
----
-. Všechlapy Kateřina ŠKVOROVÁ 0 8,07BN------------
8,07
-
18,40
--
-. Malechov Lucie TŮMOVÁ 0 8,47KT------------
8,47
----
-. - Dominika JIRÁKOVÁ Střezemíř 0 8,82-------------
8,82
----
-. Dobrá Gabriela SZENDREIOVÁ 0 8,92HB------------
8,92
-
18,07
--
-. Chválenice Dominika CALTOVÁ 0 10,28PJ------------
10,28
-
18,22
--
-. Starý Lískovec Sport Vanda JIŘÍKOVSKÁ 0 10,67BM------------
10,67
----
-. Poniklá Šárka JIROUSOVA 0 15,52SM--------------
15,52
--
-. Michálkovice Veronika KRPCOVA 0 16,62OV--------------
16,62
--
-. Michálkovice Karolina WITOSZOVÁ 0 16,90OV--------------
16,90
--
-. Komárovice Petra CHOVANCOVÁ 0 16,93VS--------------
16,93
--
-. Chválenice Markéta MARKOVÁ 0 17,03PJ--------------
17,03
--
-. Poniklá Lenka ŠESTÁKOVÁ 0 17,06SM--------------
17,06
--
-. Poniklá Dana BUTULOVÁ 0 17,36SM--------------
17,36
--
-. Česká Bělá Marcela VRTALOVÁ 0 17,39HB--------------
17,39
--
-. Chválenice Barbora ŠUBRTOVÁ 0 17,40PJ--------------
17,40
--
-. Chválenice Lucie TŮMOVÁ 0 17,45PJ--------------
17,45
--
-. Dolní Měcholupy Kamila BARTOŠKOVÁ 0 17,59AB--------------
17,59
--
-. Michálkovice Martina PEKROVÁ 0 17,67OV--------------
17,67
--
-. Komárovice Simona KRAMPOTOVÁ 0 17,70VS--------------
17,70
--
-. Michálkovice Hana PASTORKOVÁ 0 17,75OV--------------
17,75
--
-. Poniklá Leona VAŠÍČKOVÁ 0 17,87SM--------------
17,87
--
-. Dalovice Štěpánka HORSKÁ 0 17,90KV--------------
17,90
--
-. Žernovník Lucie MACHÁNOVÁ 0 17,97BK--------------
17,97
--
-. Michálkovice Anežka ŠVRČKOVÁ 0 17,99OV--------------
17,99
--
-. Poniklá Eliška LUKEŠOVÁ 0 18,01SM--------------
18,01
--
-. Chválenice Monika MAREŠOVÁ 0 18,08PJ--------------
18,08
--
-. Obora Nikola HOLÁ 0 18,26PS--------------
18,26
--
-. Střezimíř Lucie POMAHAČOVÁ 0 18,29BN--------------
18,29
--
-. Kamenec u Poličky Daniela ŠVÁBOVÁ 0 18,38SY--------------
18,38
--
-. Michálkovice Dominika RUČKOVÁ 0 18,48OV--------------
18,48
--
-. Morkovice Kamila KREJČÍ 0 18,50KM--------------
18,50
--
-. Rychnov u Jablonce nad Nisou Michaela KNETTIGOVÁ 0 18,50JN--------------
18,50
--
-. Ledenice Dominika BAJTOVÁ 0 18,66CB--------------
18,66
--
-. Slatiny Tereza KULŠTEJNOVÁ 0 18,68JC--------------
18,68
--
-. Komárovice Natálie HONCŮ 0 18,74VS--------------
18,74
--
-. Dolní Měcholupy Alexandra MUZÍKOVÁ 0 18,75AB--------------
18,75
--
-. Střezimíř Miloslava PLAVCOVÁ 0 18,81BN--------------
18,81
--
-. Kvasejovice Klára HULÍNSKÁ 0 18,82BN--------------
18,82
--
-. Chválenice Barbora ŠKODOVÁ 0 18,83PJ--------------
18,83
--
-. Michálkovice Klára HRBÁČOVÁ 0 18,83OV--------------
18,83
--
-. Poniklá Lenka PRCHLÍKOVÁ 0 18,85SM--------------
18,85
--
-. Slatiny Eliška TRNKOVÁ 0 18,89JC--------------
18,89
--
-. Písková Lhota Eliška FRIEDLOVÁ 0 18,98NB--------------
18,98
--
-. Dalovice Kateřina HEMZOVÁ 0 19,00KV--------------
19,00
--
-. Dolní Měcholupy Vendula PLAČKOVÁ 0 19,02AB--------------
19,02
--
-. Chválenice Kateřina ŠKALOVÁ 0 19,03PJ--------------
19,03
--
-. Dolní Měcholupy Blanka VOLMUTOVÁ 0 19,04AB--------------
19,04
--
-. Milotice nad Bečvou Sandra ČERVINKOVÁ 0 19,04PR--------------
19,04
--
-. Dolní Měcholupy Tereza OPAVOVÁ 0 19,04AB--------------
19,04
--
-. Slatiny Lucie ZACHOVALOVÁ 0 19,07JC--------------
19,07
--
-. Písková Lhota Lenka NOVÁKOVÁ 0 19,18NB--------------
19,18
--
-. Slatiny Dagmar GRAUOVÁ 0 19,18JC--------------
19,18
--
-. Komárovice Dominika KLVANOVÁ 0 19,22VS--------------
19,22
--
-. Chválenice Jana HETZEROVÁ 0 19,22PJ--------------
19,22
--
-. Ledenice Karolína MATOUŠOVÁ 0 19,22CB--------------
19,22
--
-. Písková Lhota Věra ŘÍHOVÁ 0 19,23NB--------------
19,23
--
-. Milotice nad Bečvou Kristýna TEŠICKÁ 0 19,29PR--------------
19,29
--
-. Poniklá Lucie SCHOVANKOVA 0 19,30SM--------------
19,30
--
-. Střezimíř Hana NOVOTNÁ 0 19,35BN--------------
19,35
--
-. Ledenice Pavlína CIZKOVA 0 19,39CB--------------
19,39
--
-. Kamenec u Poličky Iveta DRASAROVA 0 19,43SY--------------
19,43
--
-. Střezimíř Eliška NOVAKOVA 0 19,45BN--------------
19,45
--
-. Milotice nad Bečvou Julie MICHALÍKOVÁ 0 19,47PR--------------
19,47
--
-. Tvrdonice Lucie STIBURKOVA 0 19,56BV--------------
19,56
--
-. Žernovník Simona PÁRALOVÁ 0 19,59BK--------------
19,59
--
-. Střezimíř Dominika JIRÁKOVÁ 0 19,60BN--------------
19,60
--
-. Dolní Měcholupy Kristýna VOJTOVÁ 0 19,63AB--------------
19,63
--
-. Milotice nad Bečvou Radka FRKALOVÁ 0 19,72PR--------------
19,72
--
-. Ledenice Kristýna ŘEPOVÁ 0 19,74CB--------------
19,74
--
-. - Kateřina VEBROVÁ Uněšov 0 19,74---------------
19,74
--
-. Žernovník Aneta TICHÁ 0 19,75BK--------------
19,75
--
-. Česká Bělá Kristýna PARKANOVÁ 0 19,75HB--------------
19,75
--
-. Rychnov u Jablonce nad Nisou Barbora SOCHOVÁ 0 19,79JN--------------
19,79
--
-. Dolní Měcholupy Tereza RŮŽIČKOVÁ 0 19,79AB--------------
19,79
--
-. Milotice nad Bečvou Romana FIDERMÁKOVÁ 0 19,80PR--------------
19,80
--
-. Střezimíř Karolína KUBEŠOVÁ 0 19,83BN--------------
19,83
--
-. Hlinsko Anna KROPÁČKOVÁ 0 19,86PR--------------
19,86
--
-. Slatiny Pavlína REJMANOVÁ 0 19,86JC--------------
19,86
--
-. Komárovice Kateřina PLESNÍKOVÁ 0 19,90VS--------------
19,90
--
-. Slatiny Michaela KOŠNÁŘOVÁ 0 19,93JC--------------
19,93
--
-. Michálkovice Nikola ŠKULTETYOVÁ 0 19,93OV--------------
19,93
--
-. Rychnov u Jablonce nad Nisou Michaela MYŠKOVÁ 0 19,94JN--------------
19,94
--
-. Rychnov u Jablonce nad Nisou Zuzana KNETTIGOVÁ 0 19,97JN--------------
19,97
--
-. Žernovník Anna PERNICOVÁ 0 20,02BK--------------
20,02
--
-. Milotice nad Bečvou Michaela HYNČICOVÁ 0 20,03PR--------------
20,03
--
-. Písková Lhota Kateřina MARTINOVÁ 0 20,05NB--------------
20,05
--
-. Slatiny Markéta JEBAVÁ 0 20,06JC--------------
20,06
--
-. Ledenice Kateřina FIXOVÁ 0 20,08CB--------------
20,08
--
-. Obora Zuzana ALINČOVÁ 0 20,11PS--------------
20,11
--
-. Česká Bělá Lucie LÉBLOVÁ 0 20,12HB--------------
20,12
--
-. Hlinsko Martina HOVORKOVÁ 0 20,13PR--------------
20,13
--
-. Komárovice Kateřina VOZÁKOVÁ 0 20,17VS--------------
20,17
--
-. Dalovice Blanka KRPALOVÁ 0 20,21KV--------------
20,21
--
-. Ledenice Simona ZUŠTÁKOVÁ 0 20,31CB--------------
20,31
--
-. Česká Bělá Eliška BROTHÁNKOVÁ 0 20,36HB--------------
20,36
--
-. Komárovice Lucie HOLLOVÁ 0 20,43VS--------------
20,43
--
-. Žernovník Iva NEJEZCHLEBOVÁ 0 20,43BK--------------
20,43
--
-. Ledenice Nikola MÁCHOVÁ 0 20,58CB--------------
20,58
--
-. Písková Lhota Anička KADEŘÁVKOVÁ 0 20,61NB--------------
20,61
--
-. Ledenice Lucie KOBLASOVÁ 0 20,64CB--------------
20,64
--
-. Žernovník Lenka DVOŘÁKOVÁ 0 20,71BK--------------
20,71
--
-. Česká Bělá Lenka KLIMEŠOVÁ 0 20,72HB--------------
20,72
--
-. Rychnov u Jablonce nad Nisou Petra KNETTIGOVÁ 0 20,73JN--------------
20,73
--
-. Hlinsko Tereza DOUDEROVÁ 0 20,85PR--------------
20,85
--
-. Milotice nad Bečvou Tereza MALEŘOVÁ 0 20,93PR--------------
20,93
--
-. Střezimíř Zdenka SUCHÁ 0 21,08BN--------------
21,08
--
-. Střezimíř Nikola DOHNALOVÁ 0 21,22BN--------------
21,22
--
-. Obora Anna BUREŠOVÁ 0 21,23PS--------------
21,23
--
-. Hlinsko Lenka MATOUŠOVÁ 0 21,30PR--------------
21,30
--
-. Rychnov u Jablonce nad Nisou Hana TALÁCKOVÁ 0 21,34JN--------------
21,34
--
-. Žernovník Veronika HNILIČKOVÁ 0 21,42BK--------------
21,42
--
-. Rychnov u Jablonce nad Nisou Marie VINCENCIOVÁ 0 21,50JN--------------
21,50
--
-. Písková Lhota Veronika ČERVENÁ 0 21,55NB--------------
21,55
--
-. Milotice nad Bečvou Hana JANOTOVÁ 0 21,59PR--------------
21,59
--
-. Žernovník Veronika HLAVONOVÁ 0 21,65BK--------------
21,65
--
-. Písková Lhota Marie NEZBEDOVÁ 0 21,72NB--------------
21,72
--
-. Česká Bělá Gabriela DIPOLDOVÁ 0 21,80HB--------------
21,80
--
-. Hlinsko Vladimíra KADLECOVA 0 21,93PR--------------
21,93
--
-. Dalovice Tereza DYEDEKOVÁ 0 21,93KV--------------
21,93
--
-. Dalovice Nikola SMATOVA 0 22,01KV--------------
22,01
--
-. Hlinsko Martina HOSPODKOVÁ 0 22,06PR--------------
22,06
--
-. Rychnov u Jablonce nad Nisou Adéla HAVLOVÁ 0 22,14JN--------------
22,14
--
-. Hlinsko Adéla ELICHOVÁ 0 22,18PR--------------
22,18
--
-. Dalovice Eliška LIPTAKOVA 0 22,28KV--------------
22,28
--
-. Komárovice Patricie PLESNÍKOVÁ 0 22,32VS--------------
22,32
--
-. Hlinsko Sárka HOSPODKOVA 0 22,46PR--------------
22,46
--
-. Obora Vanda MIROVSKÁ 0 23,63PS--------------
23,63
--
-. Obora Anna HOLCROVÁ 0 23,78PS--------------
23,78
--
-. Obora Anežka FELLEROVÁ 0 23,83PS--------------
23,83
--
-. Dalovice Andrea KRUMPHANZLOVÁ 0 24,24KV--------------
24,24
--
-. Chválenice 0 24,28PJ---------------
62,44
24,28
-. Obora Eliška VRBOVÁ 0 24,72PS--------------
24,72
--
-. Poniklá 0 25,10SM---------------
61,69
25,10
-. Žernovník 0 25,76BK---------------
67,74
25,76
-. Slatiny 0 25,79JC---------------
69,29
25,79
-. Hlinsko 0 26,33PR---------------
72,91
26,33
-. Česká Bělá Anna VAŇKOVÁ 0 26,35HB--------------
26,35
--
-. Slatiny Šárka JEBAVÁ 0 26,86JC--------------
26,86
--
-. Hajnice Natálie LANGEROVÁ 0 27,34TU--------------
27,34
--
-. Komárovice 0 29,66VS---------------
65,82
29,66
-. Rychnov u Jablonce nad Nisou 0 29,99JN---------------
67,63
29,99
-. Milotice nad Bečvou 0 30,09PR----------------
30,09
-. Obora 0 30,57PS---------------
67,58
30,57
-. Česká Bělá 0 30,82HB---------------
64,07
30,82
-. Ledenice 0 32,01CB---------------
67,59
32,01
-. Písková Lhota 0 32,17NB---------------
70,55
32,17
-. Střezimíř 0 33,13BN---------------
66,96
33,13
-. Dalovice 0 35,47KV---------------
73,67
35,47
-. Michálkovice 0 35,68OV---------------
61,58
35,68
-. Dolní Měcholupy 0 35,97AB---------------
66,64
35,97

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Pl
1
Pl
2
Pl
3
Pl
4
Pl
5
Pl
6
Pl
7
Pl
8
Pl
9
Pl
10
Pl
11
Pl
12
Li
13
Li
14
Li
15
Li
16
Li
17
1. Těpeře 15 24,38JN
25,48
61,19
86,09
NP
56,95
24,38
-----------
2. Dolní Bukovsko 14 28,65CB
31,01
54,01
75,55
52,53
47,28
28,65
-----------
3. Vědomice 13 26,99LT
39,05
51,95
71,91
76,75
38,71
26,99
-----------
4. Mistřín 12 24,04HO
29,46
48,73
71,73
61,61
38,68
24,04
-----------
5. Dolní Měcholupy 11 22,16AB
22,16
50,49
71,68
38,10
40,47
23,94
-----------
6. Chlumec nad Cidlinou I 10 21,17HK
24,37
53,84
71,63
51,34
47,36
21,17
-----------
7. Markvartice 9 23,31JI
23,31
49,13
71,36
51,28
42,27
24,39
-----------
8. Střezimíř 8 20,59BN
20,59
49,31
71,03
43,01
42,00
26,18
-----------
9. Dolní Dobrouč 7 23,19UO
25,55
52,98
69,33
46,19
39,47
23,19
-----------
10. Bludov 6 20,99SU
22,52
52,65
68,64
40,76
39,21
20,99
-----------
11. Oznice 5 22,12VS
22,12
45,88
68,52
44,21
41,76
22,20
-----------
12. Písková Lhota 4 24,44NB
24,44
47,03
68,50
38,56
38,29
31,43
-----------
13. Žlutice 3 22,67KV
23,48
48,97
68,21
43,59
40,41
22,67
-----------
14. Michálkovice 2 20,31OV
23,58
57,37
67,14
38,79
40,77
20,31
-----------
15. Manětín 1 21,03PS
21,03
51,14
65,78
40,93
38,69
23,07
-----------
16. Vědomice Petr Loukota 0 11,79LT------
11,79
----------
-. Písková Lhota Martin Zradička 0 11,87NB------
11,87
----------
-. Manětín Lukáš Pergl 0 11,92PS------
11,92
----------
-. Oznice Martin Holčák 0 11,92VS------
11,92
----------
-. Dolní Dobrouč Libuše Holečková 0 12,03UO------
12,03
----------
-. Manětín Sára Kaprová 0 12,30PS------
12,30
----------
-. Vědomice Zdeněk Sazeček 0 12,65LT------
12,65
----------
-. Manětín Jiří Kupka 0 12,66PS------
12,66
----------
-. Písková Lhota Vojtěch Urban 0 12,67NB------
12,67
----------
-. Vědomice Klára Hudcová 0 12,68LT------
12,68
----------
-. Dolní Měcholupy Kristýna Vojtová 0 12,69AB------
12,69
----------
-. Písková Lhota Eliška Němečková 0 12,82NB------
12,82
----------
-. Písková Lhota Karolína Lefnerová 0 12,82NB------
12,82
----------
-. Písková Lhota Vojtěch Ševčík 0 12,82NB------
12,82
----------
-. Střezimíř Eliška Nováková 0 12,87BN------
12,87
----------
-. Oznice Klára Kociánová 0 12,90VS------
12,90
----------
-. Mistřín Kateřina Matykánová 0 12,91HO------
12,91
----------
-. Chlumec nad Cidlinou I Michal Rakouský 0 12,98HK------
12,98
----------
-. Střezimíř Filip Hulan 0 12,99BN------
12,99
----------
-. Střezimíř Linda Brázdová 0 13,02BN------
13,02
----------
-. Markvartice Jakub Řehůřek 0 13,08JI------
13,08
----------
-. Chlumec nad Cidlinou I Tomáš Rakouský 0 13,08HK------
13,08
----------
-. Žlutice Žaneta Řezáčová 0 13,10KV------
13,10
----------
-. Písková Lhota Šimon Crkal 0 13,11NB------
13,11
----------
-. Dolní Měcholupy Michal Popsimov 0 13,13AB------
13,13
----------
-. Střezimíř Michal Eliáš 0 13,19BN------
13,19
----------
-. Bludov Vendula Jílková 0 13,21SU------
13,21
----------
-. Vědomice Radek Sibera 0 13,21LT------
13,21
----------
-. Písková Lhota Valentýna Homolková 0 13,25NB------
13,25
----------
-. Žlutice Antonie Minářová 0 13,27KV------
13,27
----------
-. Oznice Karolína Skýpalová 0 13,34VS------
13,34
----------
-. Oznice Tomáš Bětuňák 0 13,37VS------
13,37
----------
-. Žlutice Martin Malina 0 13,37KV------
13,37
----------
-. Žlutice Ondřej Klaban 0 13,45KV------
13,45
----------
-. Dolní Dobrouč Nicole Melšová 0 13,45UO------
13,45
----------
-. Střezimíř Tomáš Knotek 0 13,45BN------
13,45
----------
-. Dolní Dobrouč Lukáš Ryšavý 0 13,46UO------
13,46
----------
-. Markvartice Andrea Musilová 0 13,49JI------
13,49
----------
-. Vědomice Vojtěch Čecho 0 13,52LT------
13,52
----------
-. Žlutice Dominik Svoboda 0 13,55KV------
13,55
----------
-. Vědomice Anna Hyšplerová 0 13,58LT------
13,58
----------
-. Markvartice Iveta Štětinová 0 13,60JI------
13,60
----------
-. Bludov Martin Žižka 0 13,63SU------
13,63
----------
-. Dolní Dobrouč Michal Kristek 0 13,63UO------
13,63
----------
-. Žlutice Marek Vršínský 0 13,65KV------
13,65
----------
-. Bludov Martin Renda 0 13,66SU------
13,66
----------
-. Oznice Jaroslav Tkadlec 0 13,79VS------
13,79
----------
-. Dolní Dobrouč Marek Hubálek 0 13,86UO------
13,86
----------
-. Markvartice Hana Svobodová 0 13,90JI------
13,90
----------
-. Dolní Bukovsko Daniela Bartošová 0 13,91CB------
13,91
----------
-. Oznice Marek Bětuňák 0 13,97VS------
13,97
----------
-. Markvartice Petra Urbanová 0 13,98JI------
13,98
----------
-. Dolní Měcholupy Anna Kolářová 0 13,99AB------
13,99
----------
-. Dolní Dobrouč Tereza Hušková 0 13,99UO------
13,99
----------
-. Markvartice Bořivoj Fučík 0 14,06JI------
14,06
----------
-. Dolní Měcholupy Klára Popsimovová 0 14,06AB------
14,06
----------
-. Manětín Anna Vandrovcová 0 14,09PS------
14,09
----------
-. Žlutice Kamil Plaček 0 14,11KV------
14,11
----------
-. Písková Lhota Martina Kovaříková 0 14,13NB------
14,13
----------
-. Žlutice Mikuláš Slavík 0 14,19KV------
14,19
----------
-. Manětín Vojtěch Maršán 0 14,22PS------
14,22
----------
-. Michálkovice Ondřej Svačina 0 14,24OV------
14,24
----------
-. Mistřín David Fric 0 14,26HO------
14,26
----------
-. Mistřín David Budík 0 14,28HO------
14,28
----------
-. Oznice Hana Rudolecká 0 14,29VS------
14,29
----------
-. Dolní Dobrouč Matěj Pražák 0 14,39UO------
14,39
----------
-. Chlumec nad Cidlinou I Jakub Šaroun 0 14,42HK------
14,42
----------
-. Střezimíř Jan Torkel 0 14,47BN------
14,47
----------
-. Michálkovice Lucie Kučerová 0 14,49OV------
14,49
----------
-. Mistřín Vojtěch Výlet 0 14,54HO------
14,54
----------
-. Mistřín Veronika Fricová 0 14,61HO------
14,61
----------
-. Střezimíř Šimon Talpa 0 14,66BN------
14,66
----------
-. Manětín Nela Steidlová 0 14,72PS------
14,72
----------
-. Dolní Bukovsko Adéla Jindrová 0 14,79CB------
14,79
----------
-. Oznice Vojtěch Motalík 0 14,79VS------
14,79
----------
-. Dolní Měcholupy Petr Voříšek 0 14,83AB------
14,83
----------
-. Manětín Jan Maršán 0 14,85PS------
14,85
----------
-. Těpeře Adam Vít 0 14,93JN------
14,93
----------
-. Dolní Měcholupy Klára Vojtová 0 15,01AB------
15,01
----------
-. Žlutice Klára Krumphanzlová 0 15,02KV------
15,02
----------
-. Manětín Jaroslav Hruška 0 15,18PS------
15,18
----------
-. Michálkovice Marie Lörinczová 0 15,24OV------
15,24
----------
-. Střezimíř Lukáš Eliáš 0 15,28BN------
15,28
----------
-. Bludov Ondřej Jašek 0 15,29SU------
15,29
----------
-. Mistřín Karolína Vaňková 0 15,43HO------
15,43
----------
-. Markvartice David Kříž 0 15,54JI------
15,54
----------
-. Dolní Měcholupy Matyáš Kronovetr 0 15,57AB------
15,57
----------
-. Vědomice Eliška Šidláková 0 15,63LT------
15,63
----------
-. Dolní Bukovsko Josef Jindra 0 15,67CB------
15,67
----------
-. Michálkovice Tomáš Dámek 0 15,73OV------
15,73
----------
-. Dolní Měcholupy Josef Kolář 0 16,04AB------
16,04
----------
-. Střezimíř Jan Nováček 0 16,08BN------
16,08
----------
-. Střezimíř Tomáš Králík 0 16,14BN------
16,14
----------
-. Dolní Bukovsko Anděla Jindrová 0 16,21CB------
16,21
----------
-. Dolní Bukovsko Štěpán Dudlíček 0 16,33CB------
16,33
----------
-. Dolní Měcholupy Julie Jurčová 0 16,55AB------
16,55
----------
-. Dolní Bukovsko Michaela Vořechová 0 16,60CB------
16,60
----------
-. Oznice Václav Trusina 0 16,95VS------
16,95
----------
-. Chlumec nad Cidlinou I Ondřej Holan 0 17,02HK------
17,02
----------
-. Dolní Bukovsko Marie Tůmová 0 17,20CB------
17,20
----------
-. Bludov Daniel Vykoupil 0 17,38SU------
17,38
----------
-. Michálkovice Jan Goj 0 17,76OV------
17,76
----------
-. Manětín Jakub Zíma 0 17,80PS------
17,80
----------
-. Dolní Bukovsko František Dudlíček 0 18,22CB------
18,22
----------
-. Michálkovice Daniel Ožana 0 18,80OV------
18,80
----------
-. Dolní Bukovsko Matěj Jindra 0 20,29CB------
20,29
----------
-. Dolní Měcholupy Juraj Pčolinský 0 21,22AB------
21,22
----------
-. Dolní Bukovsko Eliška Zettnerová 0 25,58CB------
25,58
----------
-. Bludov Markéta Hrabkovská 0 NPSU------
NP
----------
-. Žlutice Tereza Smrčková 0 NPKV------
NP
----------
-. Oznice Martin Gerža 0 NPVS------
NP
----------
-. Michálkovice Nikola Chobotová 0 NPOV------
NP
----------
-. Písková Lhota Václav Soukup 0 NPNB------
NP
----------
-. Těpeře Anna Sedláková 0 NPJN------
NP
----------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Pl
1
Pl
2
Pl
3
Pl
4
Pl
5
Pl
6
Pl
7
Pl
8
Pl
9
Pl
10
Pl
11
Pl
12
Li
13
Li
14
Li
15
Li
16
Li
17
-. Kvasejovice Lucie Pomahačová 0 17,28BN-------
17,74
--
17,28
------
-. Žernovník Eva Kašparcová 0 17,38BK-------
17,81
--
17,38
------
-. Dešenice Lucie Ledvinová 0 17,46KT-------
17,56
--
17,46
------
-. Kvasejovice Klára Hulínská 0 17,60BN-------
17,71
--
17,60
------
-. Dobrá Apolena Kasalová 0 17,62HB-------
17,62
--
17,83
------
-. Klenová Natálie Presslová 0 17,70KT-------
19,58
--
17,70
------
-. Žlutice Štěpánka Horská 0 17,81KV-------
17,81
--
18,29
------
-. Slepotice Petra Kaplanová 0 17,84PA-------
18,11
--
17,84
------
-. Horní Lukavice Zuzana Haufová 0 17,96PJ-------
18,40
--
17,96
------
-. Chrášťany Veronika Kalinová 0 18,07LT-------
18,76
--
18,07
------
-. Skuteč Leona Novotná 0 18,18CR-------
19,10
--
18,18
------
-. Hovězí Michaela Dukátová 0 18,21VS-------
20,07
--
18,21
------
-. Karlinky Johanka Novotná 0 18,26LI-------
20,72
--
18,26
------
-. Staré Heřminovy Ester Žišková 0 18,34BR-------
18,34
--
18,62
------
-. Křešice Klára Hudcová 0 18,34LT-------
19,67
--
18,34
------
-. Bystřice nad Úhlavou Šárka Hájková 0 18,38KT-------
18,64
--
18,38
------
-. Křešice Tereza Opavová 0 18,40LT-------
18,70
--
18,40
------
-. Skalice Natálie Bojková 0 18,55FM-------
19,79
--
18,55
------
-. Mezirolí Adriana Petriková 0 18,57KV-------
19,55
--
18,57
------
-. Dolní Bukovsko Pavlína Nekolová 0 18,61CB-------
18,85
--
18,61
------
-. Hovězí Nikola Orságová 0 18,62VS-------
18,90
--
18,62
------
-. Hajnice Natálie Langerová 0 18,64TU-------
18,72
--
18,64
------
-. Pačlavice Klára Vdolečková 0 18,75KM-------
18,75
--
18,94
------
-. Kojetice Veronika Navrátilová 0 18,76TR-------
19,06
--
18,76
------
-. Frýdlant Nikola Nováková 0 18,82LI-------
18,94
--
18,82
------
-. Česká Metuje Klára Svědíková 0 18,91NA-------
18,94
--
18,91
------
-. Radimovice Anna Rozkovcová 0 18,94LI-------
19,85
--
18,94
------
-. Bořitov Simona Páralová 0 18,99BK-------
19,45
--
18,99
------
-. Česká Bělá Kristýna Parkanová 0 19,00HB-------
19,13
--
19,00
------
-. Opatovice Tereza Kostruchová 0 19,21PR-------
19,43
--
19,21
------
-. Tuhaň Johanka Vaculíková 0 19,31ME-------
22,62
--
19,31
------
-. Sudkov Veronika Barčíková 0 19,32SU-------
20,54
--
19,32
------
-. Křižovatka Nikola Šmatová 0 19,34CH-------
19,74
--
19,34
------
-. Milenovice Marie Furstová 0 19,61PI----------
19,61
------
-. Rokytnice v Orlických horách Alice Horáková 0 19,63RK-------
21,63
--
19,63
------
-. Markvartovice Karolína Horčičková 0 19,65OP-------
19,65
--
19,74
------
-. Kobylí Michaela Mikulicová 0 19,68BV-------
20,11
--
19,68
------
-. Dolní Měcholupy Alena Kašpárková 0 19,90AB-------
20,67
--
19,90
------
-. Letňany Tereza Dolejšová 0 19,92AB-------
19,92
---------
-. Milenovice Marie Fürstová 0 20,12PI-------
20,12
---------
-. Dolní Měcholupy Klára Popsimovová 0 20,60AB-------
20,79
--
20,60
------
-. Trusovice Michaela Wildungová 0 20,68SY-------
21,20
--
20,68
------
-. Klapý Blanka Nagyová 0 21,67LT-------
21,67
---------
-. Bludov 0 27,16SU--------
99,36
69,80
-
27,16
-----
-. Bozkov 0 27,31SM--------
101,82
70,61
-
27,31
-----
-. Jabloňov 0 27,65ZR--------
98,44
67,12
-
27,65
-----
-. Úvaly 0 28,26PH--------
104,26
70,96
-
28,26
-----
-. Borovany 0 28,26CB--------
104,93
67,98
-
28,26
-----
-. Úněšov 0 28,41PS--------
89,96
65,27
-
28,41
-----
-. Pohořelice 0 28,71ZL--------
101,02
67,39
-
28,71
-----
-. Dalovice 0 28,78KV--------
99,86
69,63
-
28,78
-----
-. Hrobce 0 29,15LT--------
105,09
72,71
-
29,15
-----
-. Slatiny 0 29,74JC--------
102,35
74,54
-
29,74
-----
-. Skuteč 0 30,06CR--------
97,37
65,94
-
30,06
-----
-. Raškovice 0 32,49FM--------
94,42
68,18
-
32,49
-----
-. Písková Lhota 0 34,55NB--------
93,71
66,22
-
34,55
-----
-. Mistřín 0 34,66HO--------
102,20
68,49
-
34,66
-----
-. Řeporyje 0 37,30AB--------
103,41
67,66
-
37,30
-----

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Pl
1
Pl
2
Pl
3
Pl
4
Pl
5
Pl
6
Pl
7
Pl
8
Pl
9
Pl
10
Pl
11
Pl
12
Li
13
Li
14
Li
15
Li
16
Li
17
-. Jetřichovec Lukáš Míka 0 15,08PE-------
16,94
--
15,08
------
-. Dobřany Jan Šváb 0 15,33PJ-------
16,07
--
15,33
------
-. Býškovice Lukáš Lesák 0 15,48PR-------
17,16
--
15,48
------
-. Moravský Beroun Jiří Červinka 0 15,58BR-------
16,40
--
15,58
------
-. Teplá Filip Hemza 0 15,60KV-------
16,81
--
15,60
------
-. Francova Lhota Marek Šuta 0 15,73VS-------
17,47
--
15,73
------
-. Hájov Richard Matula 0 15,81NJ-------
18,13
--
15,81
------
-. Bořitov Patrik Fojt 0 15,82BK-------
19,03
--
15,82
------
-. Struhařov Martin Šourek 0 16,03PH-------
17,65
--
16,03
------
-. Záříčí Alexandros Belis 0 16,08KM-------
19,54
--
16,08
------
-. Doubek Tomáš Sirotek 0 16,11PH-------
17,67
--
16,11
------
-. Poniklá Vojtěch Holubec 0 16,22SM-------
18,15
--
16,22
------
-. Kly-Větrušice Dominik Andrée 0 16,22ME-------
24,18
--
16,22
------
-. Skuteč Lukáš Flégr 0 16,23CR-------
18,31
--
16,23
------
-. Otín Ivo Březka 0 16,24KT-------
17,63
--
16,24
------
-. Fulnek Richard Navrátil 0 16,33NJ-------
17,91
--
16,33
------
-. Býškovice Jakub Mikulík 0 16,45PR-------
17,81
--
16,45
------
-. Letňany Vojtěch Hospodka 0 16,47AB-------
17,83
--
16,47
------
-. Oznice Martin Gerža 0 16,48VS-------
18,26
--
16,48
------
-. Skuteč Lukáš Bubeníček 0 16,57CR-------
16,57
--
24,75
------
-. Milenovice Martin Sháněl 0 16,62PI-------
19,52
--
16,62
------
-. Dolní Bukovsko Daniel Klouček 0 16,63CB-------
17,37
--
16,63
------
-. Běloves David Hoffman 0 16,64NA-------
17,85
--
16,64
------
-. Svatý Jiří Daniel Horníček 0 16,72UO-------
18,92
--
16,72
------
-. Petrovice Jiří Plíhal 0 16,81TR-------
18,27
--
16,81
------
-. Obrnice Oldřich Žítek 0 16,88MO-------
18,22
--
16,88
------
-. Hajnice Matěj Vojtěch 0 17,08TU-------
19,84
--
17,08
------
-. Lučany nad Nisou Matěj Šruma 0 17,11JN-------
18,54
--
17,11
------
-. Horní Měcholupy Šimon Kučera 0 17,18AB-------
20,93
--
17,18
------
-. Vilémovice Jan Nesvadba 0 17,39BK-------
19,90
--
17,39
------
-. Křešice Radek Sibera 0 17,48LT-------
18,38
--
17,48
------
-. Bystřice nad Úhlavou Marek Šota 0 17,58KT-------
19,61
--
17,58
------
-. Kobeřice u Brna Martin Kamenský 0 17,64VY-------
18,91
--
17,64
------
-. Slapy Štěpán Hach 0 17,65TA-------
19,38
--
17,65
------
-. Bochov Ondřej Klaban 0 17,77KV-------
18,88
--
17,77
------
-. Kyjovice Filip Němec 0 17,81OP-------
18,36
--
17,81
------
-. Vědomice Zdeněk Sazeček 0 17,97LT-------
18,93
--
17,97
------
-. Dolní Měcholupy Michal Popsimov 0 17,97AB-------
19,65
--
17,97
------
-. Lhotky Sport Jiří Dobrovolný 0 18,43ZR-------
19,68
--
18,43
------
-. Jáchymov František Trefný 0 19,73KV-------
21,10
--
19,73
------
-. Velichovky Aleš Stradiot 0 19,75NA-------
21,17
--
19,75
------
-. Hradec Lukáš Snášel 0 20,27PJ-------
20,27
---------
-. Bludov 0 27,16SU--------
93,50
61,86
-
27,16
-----
-. Bozkov 0 27,31SM-----------
27,31
-----
-. Jabloňov 0 27,65ZR-----------
27,65
-----
-. Úvaly 0 28,26PH-----------
28,26
-----
-. Borovany 0 28,26CB-----------
28,26
-----
-. Úněšov 0 28,41PS-----------
28,41
-----
-. Pohořelice 0 28,71ZL-----------
28,71
-----
-. Dalovice 0 28,78KV-----------
28,78
-----
-. Hrobce 0 29,15LT-----------
29,15
-----
-. Slatiny 0 29,74JC-----------
29,74
-----
-. Skuteč 0 30,06CR-----------
30,06
-----
-. Raškovice 0 32,49FM-----------
32,49
-----
-. Písková Lhota 0 34,55NB--------
93,05
64,97
-
34,55
-----
-. Mistřín 0 34,66HO-----------
34,66
-----
-. Řeporyje 0 37,30AB-----------
37,30
-----
-. Brada - Rybníček 0 59,57JC--------
88,41
59,57
-------
-. Manětín 0 61,69PS--------
91,98
61,69
-------
-. Střezimíř 0 61,77BN--------
89,28
61,77
-------
-. Nová Ves 0 62,33OV--------
92,19
62,33
-------
-. Výčapy 0 64,97TR--------
95,65
64,97
-------
-. Lišov 0 65,67CB--------
94,24
65,67
-------
-. Pomezí 0 65,78SY--------
101,63
65,78
-------
-. Jablonec nad Jizerou 0 66,99SM--------
101,17
66,99
-------
-. Zličín 0 69,65AB--------
97,38
69,65
-------
-. Bochov 0 70,90KV--------
106,37
70,90
-------
-. Duchcov 0 77,61TP--------
116,06
77,61
-------
-. Oznice 0 89,29VS--------
89,29
NP
-------
-. Bořitov 0 90,71BK--------
90,71
NP
-------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Pl
1
Pl
2
Pl
3
Pl
4
Pl
5
Pl
6
Pl
7
Pl
8
Pl
9
Pl
10
Pl
11
Pl
12
Li
13
Li
14
Li
15
Li
16
Li
17
-. HZS Plzeňského kraje 0 21,62PM----------------
21,62
-. HZS Olomouckého kraje 0 22,02OL----------------
22,02
-. HZS Zlínského kraje 0 22,14ZL----------------
22,14
-. HZS hlavního města Prahy 0 22,82AB----------------
22,82
-. HZS Jihočeského kraje 0 22,83CB----------------
22,83
-. HZS Královéhradeckého kraje 0 23,01HK----------------
23,01
-. HZS podniku DEZA a.s. 0 23,15VS----------------
23,15
-. HZS Moravskoslezského kraje 0 23,27OV----------------
23,27
-. HZS Středočeského kraje 0 24,25AB----------------
24,25
-. HZS Ústeckého kraje 0 24,97UL----------------
24,97
-. HZS Libereckého kraje 0 25,62LI----------------
25,62
-. HaZZ Slovenské republiky 0 26,63-----------------
26,63
-. HZS Pardubického kraje 0 28,51PA----------------
28,51
-. HZS kraje Vysočina 0 29,00JI----------------
29,00
-. HZS Karlovarského kraje 0 29,26KV----------------
29,26
-. HZS Jihomoravského kraje 0 31,79BM----------------
31,79
-. HZS Moravskoslezského kraje A 0 54,20OV---------------
54,20
-
-. HZS Královéhradeckého kraje B 0 54,68HK---------------
54,68
-
-. HZS Plzeňského kraje B 0 55,18PM---------------
55,18
-
-. HZS Zlínského kraje B 0 55,87ZL---------------
55,87
-
-. HZS Pardubického kraje A 0 56,52PA---------------
56,52
-
-. HZS kraje Vysočina B 0 57,31JI---------------
57,31
-
-. HZS Ústeckého kraje A 0 57,93UL---------------
57,93
-
-. HZS Středočeského kraje B 0 58,59AB---------------
58,59
-
-. HZS Jihočeského kraje B 0 59,42CB---------------
59,42
-
-. HZS podniku DEZA a.s. A 0 59,49VS---------------
59,49
-
-. HaZZ Slovenské republiky A 0 62,03----------------
62,03
-
-. HZS Olomouckého kraje A 0 63,63OL---------------
63,63
-
-. HZS Libereckého kraje A 0 67,63LI---------------
67,63
-
-. HZS hlavního města Prahy A 0 67,78AB---------------
67,78
-
-. HZS Jihomoravského kraje B 0 68,00BM---------------
68,00
-
-. HZS Karlovarského kraje B 0 75,22KV---------------
75,22
-


Celkem se účastnilo:  618 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: