Výsledky ročníku 2017 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Zl
1
Zl
2
Zl
3
Zl
4
Zl
5
Zl
6
Zl
7
Zl
8
Zl
9
Zl
10
Zl
11
Zl
12
Pr
13
Pr
14
Pr
15
Pr
16
1. Hlinsko Česká hasičská jednota 3 25,53PR-------------
117,59
69,10
25,53
-. Žebnice Plzeňský 3 25,96PS-------------
105,50
58,75
25,96
-. Michálkovice Moravskoslezský 3 26,02OV-------------
106,04
57,51
26,02
-. Zbožnov Pardubický 3 26,09CR-------------
100,66
55,90
26,09
-. Otročín Karlovarský 3 26,49KV-------------
117,46
68,93
26,49
-. Mistřín Jihomoravský 3 26,59HO-------------
105,20
58,34
26,59
-. Juřinka Zlínský 3 26,80VS-------------
115,31
60,79
26,80
-. Pikov Jihočeský 3 26,81TA-------------
113,25
62,22
26,81
-. Tuř Královéhradecký 3 26,84JC-------------
102,30
64,52
26,84
-. Líchovy Středočeský 3 26,85PB-------------
106,13
60,70
26,85
-. Dneboh Středočeský 3 27,27MB-------------
110,05
61,43
27,27
-. Bozkov Liberecký 3 29,79SM-------------
115,99
63,52
29,79
-. Příštpo Vysočina 3 29,85TR-------------
104,96
57,08
29,85
-. Lhenice Ústecký 3 30,88TP-------------
118,53
63,39
30,88
-. Tišnov Moravská hasičská jednota 3 31,11BO-------------
134,80
67,97
31,11
-. Bludov Olomoucký 3 34,21SU-------------
108,27
59,36
34,21
-. Zličín hlavní město Praha 3 35,40AB-------------
118,62
62,42
35,40
18. Oznice Daniel KLVAŇA 1 15,89VS-------------
15,89
--
-. Tuř Lukáš KROUPA 1 15,92JC-------------
15,92
--
-. Zbožnov Martin LIDMILA 1 16,19CR-------------
16,19
--
-. Zbožnov Vojtěch KLENKA 1 16,30CR-------------
16,30
--
-. Žebnice Dominik SOUKUP 1 16,31PS-------------
16,31
--
-. Zbožnov Jiří ŠKODNÝ 1 16,59CR-------------
16,59
--
-. Oznice Adam BARTOŇ 1 16,61VS-------------
16,61
--
-. Zbožnov Lukáš RICHTER 1 16,67CR-------------
16,67
--
-. Příštpo Dominik CHALUPA 1 16,81TR-------------
16,81
--
-. Michálkovice Ondřej KAHÁNEK 1 16,81OV-------------
16,81
--
-. Mistřín Michal VAŠULKA 1 16,86HO-------------
16,86
--
-. Tuř Michal GIERLOWSKI 1 16,92JC-------------
16,92
--
-. Bludov Jan BISKUP 1 17,02SU-------------
17,02
--
-. Bozkov Jan LAMPA 1 17,08SM-------------
17,08
--
-. Tuř Dušan IKER 1 17,11JC-------------
17,11
--
-. Juřinka Jaroslav ŠKROBÁK 1 17,15VS-------------
17,15
--
-. Příštpo Lukáš MÍKA 1 17,20TR-------------
17,20
--
-. Michálkovice Marek PETEREK 1 17,24OV-------------
17,24
--
-. Horní Lukavice Matouš HRDINA 1 17,30PJ-------------
17,30
--
-. Tuř Pavel SLOVÁK 1 17,30JC-------------
17,30
--
38. Michálkovice Richard SVAČINA 0 17,32OV-------------
17,32
--
-. Žebnice Ondřej GROSS 0 17,32PS-------------
17,32
--
-. Michálkovice Šimon KUDRNA 0 17,34OV-------------
17,34
--
-. Tuř Patrik LINHART 0 17,35JC-------------
17,35
--
-. Zbožnov Karel FLÍDR 0 17,37CR-------------
17,37
--
-. Mistřín Filip PÁRAL 0 17,38HO-------------
17,38
--
-. Líchovy Petr ZETEK 0 17,40PB-------------
17,40
--
-. Příštpo Vojtěch TOMŠÍČEK 0 17,46TR-------------
17,46
--
-. Příštpo Marek PEŠTÁL 0 17,47TR-------------
17,47
--
-. Líchovy Jan VYHNÁNEK 0 17,50PB-------------
17,50
--
-. Příštpo Prokop KASAL 0 17,50TR-------------
17,50
--
-. Dneboh Josef ADAM 0 17,52MB-------------
17,52
--
-. Zbožnov Josef MLÁDEK 0 17,54CR-------------
17,54
--
-. Líchovy Radek MÍKA 0 17,55PB-------------
17,55
--
-. Líchovy Petr JÁNSKÝ 0 17,62PB-------------
17,62
--
-. Žebnice Petr GRASSL 0 17,65PS-------------
17,65
--
-. Mistřín Adam VAŠULKA 0 17,68HO-------------
17,68
--
-. Líchovy Aleš HOŘICKÝ 0 17,68PB-------------
17,68
--
-. Žebnice Luboš TŮMA 0 17,68PS-------------
17,68
--
-. Bludov Tomáš WEIDINGER 0 17,69SU-------------
17,69
--
-. Mistřín Vojtěch BEZUCHA 0 17,69HO-------------
17,69
--
-. Horní Čermná Josef NOVÁK 0 17,70UO-------------
17,70
--
-. Tuř Michal ČERMÁK 0 17,70JC-------------
17,70
--
-. Pikov LUKÁŠ TEJNOR 0 17,72TA-------------
17,72
--
-. Železná Ruda Dominik MAŠEK 0 17,74KT-------------
17,74
--
-. Tuř Michal KRUPKA 0 17,77JC-------------
17,77
--
-. Mistřín Štěpán KAŠPAREC 0 17,78HO-------------
17,78
--
-. Bludov Tomáš RIEDL 0 17,79SU-------------
17,79
--
-. Mistřín Tomáš URBÁNEK 0 17,81HO-------------
17,81
--
-. Zbožnov Jaromír LIDMILA 0 17,85CR-------------
17,85
--
-. Bílá Třemešná Miroslav MAREČEK 0 17,99TU-------------
17,99
--
-. Frýdek Tomáš ŽUROVEC 0 18,01FM-------------
18,01
--
-. Lhenice Jiří MORÁVEK 0 18,05TP-------------
18,05
--
-. Dneboh Jaroslav JANOUŠEK 0 18,12MB-------------
18,12
--
-. Michálkovice Aleš MASNÝ 0 18,13OV-------------
18,13
--
-. Žebnice Michal JANDA 0 18,13PS-------------
18,13
--
-. Prosetín David JANEČEK 0 18,16CR-------------
18,16
--
-. Pikov ONDŘEJ ŠITTA 0 18,25TA-------------
18,25
--
-. Dneboh Vojtěch BLÁHA 0 18,28MB-------------
18,28
--
-. Líchovy Marek ŠVEC 0 18,38PB-------------
18,38
--
-. Mistřín Martin KYNĚRA 0 18,40HO-------------
18,40
--
-. Žebnice Daniel TAUCHEN 0 18,41PS-------------
18,41
--
-. Bludov Jakub VONDRA 0 18,43SU-------------
18,43
--
-. Dneboh Bojislav SENOHRÁBEK 0 18,44MB-------------
18,44
--
-. Bozkov Tomáš BLAŽEK 0 18,47SM-------------
18,47
--
-. Mistřín Vojtěch MARADA 0 18,51HO-------------
18,51
--
-. Příštpo Michal ROUŠ 0 18,52TR-------------
18,52
--
-. Bludov Petr KROBOT 0 18,67SU-------------
18,67
--
-. Bludov Miroslav HÉL 0 18,67SU-------------
18,67
--
-. Tišnov Jakub ONDRISKA 0 18,69BO-------------
18,69
--
-. Zličín Filip BUREŠ 0 18,74AB-------------
18,74
--
-. Dneboh Matěj RYLICH 0 18,75MB-------------
18,75
--
-. Pikov JAN VAVŘÍK 0 18,78TA-------------
18,78
--
-. Líchovy Lukáš HANUS 0 18,78PB-------------
18,78
--
-. Bozkov Aleš HARTIG 0 18,79SM-------------
18,79
--
-. Bludov Martin PAŤHA 0 18,79SU-------------
18,79
--
-. Lhenice Sebastian KITNER 0 18,82TP-------------
18,82
--
-. Tuř Jakub POSPÍŠIL 0 18,83JC-------------
18,83
--
-. Zličín Jaroslav ŽALUD 0 18,86AB-------------
18,86
--
-. Juřinka Radek RUDOLF 0 18,93VS-------------
18,93
--
-. Dneboh Lukáš DANDA 0 18,94MB-------------
18,94
--
-. Žebnice Milan SEDLÁČEK 0 18,95PS-------------
18,95
--
-. Hlinsko Jan VINCENC 0 19,11PR-------------
19,11
--
-. Pikov JAKUB TOMEČEK 0 19,18TA-------------
19,18
--
-. Otročín Martin STRAŠIL 0 19,18KV-------------
19,18
--
-. Michálkovice Tomáš HEIDUK 0 19,20OV-------------
19,20
--
-. Lhenice Marek KRAMARSKI 0 19,23TP-------------
19,23
--
-. Tišnov Jiří PŘIKRYL 0 19,27BO-------------
19,27
--
-. Žebnice Josef NÁDVORNÍK 0 19,31PS-------------
19,31
--
-. Lhenice Michal BENEŠ 0 19,33TP-------------
19,33
--
-. Otročín Jiří TICHÝ 0 19,34KV-------------
19,34
--
-. Otročín Filip HEMZA 0 19,38KV-------------
19,38
--
-. Hlinsko Michael POSPÍŠIL 0 19,38PR-------------
19,38
--
-. Lhenice Kamil KARBAN 0 19,44TP-------------
19,44
--
-. Juřinka Jakub GRYGAŘÍK 0 19,45VS-------------
19,45
--
-. Hlinsko Jiří UNČOVSKÝ 0 19,47PR-------------
19,47
--
-. Otročín Michal DIVIŠ 0 19,50KV-------------
19,50
--
-. Zličín Karel VRŠECKÝ 0 19,56AB-------------
19,56
--
-. Pikov PAVEL SMETANA 0 19,56TA-------------
19,56
--
-. Bludov Radomír BUREŠ 0 19,59SU-------------
19,59
--
-. Juřinka Ondřej ŠENKYŘÍK 0 19,59VS-------------
19,59
--
-. Hlinsko Ladislav PECINA 0 19,70PR-------------
19,70
--
-. Pikov JAROSLAV TUČEK 0 19,76TA-------------
19,76
--
-. Tišnov Michal PEŠEK 0 19,78BO-------------
19,78
--
-. Dneboh Tomáš PROCHÁZKA 0 19,78MB-------------
19,78
--
-. Bozkov Tomáš ZELENKA 0 19,87SM-------------
19,87
--
-. Hlinsko Petr SEVERÝN 0 19,90PR-------------
19,90
--
-. Zličín Patrik HOLUB 0 19,90AB-------------
19,90
--
-. Juřinka Libor BURDA 0 19,91VS-------------
19,91
--
-. Pikov JAN MAZANÝ 0 19,95TA-------------
19,95
--
-. Pikov TOMÁŠ NOVÁK 0 19,99TA-------------
19,99
--
-. Příštpo Marek SOJKA 0 20,02TR-------------
20,02
--
-. Otročín Roman HAZMUKA 0 20,03KV-------------
20,03
--
-. Hlinsko Miroslav KUSÝ 0 20,03PR-------------
20,03
--
-. Otročín Michal HORŇÁČEK 0 20,03KV-------------
20,03
--
-. Ivanovice na Hané Aleš SEKANINA 0 20,12VY-------------
20,12
--
-. Zličín Vojtěch JIRÁČEK 0 20,14AB-------------
20,14
--
-. Příštpo Jakub KASAL 0 20,14TR-------------
20,14
--
-. Kamenec u Poličky Jan TEPLÝ 0 20,26SY-------------
20,26
--
-. Juřinka Daniel HRADIL 0 20,28VS-------------
20,28
--
-. Hlinsko Jindřich BOUŠKA 0 20,34PR-------------
20,34
--
-. Bozkov Lukáš HANČAR 0 20,56SM-------------
20,56
--
-. Hlinsko Marek KADLEC 0 20,61PR-------------
20,61
--
-. Dneboh Ondřej JIRČÁK 0 20,67MB-------------
20,67
--
-. Bozkov Jiří LAMPA 0 21,22SM-------------
21,22
--
-. Otročín Vladimír DIVIŠ 0 21,24KV-------------
21,24
--
-. Bozkov Václav HUŠEK 0 21,28SM-------------
21,28
--
-. Zličín David OREL 0 21,42AB-------------
21,42
--
-. Juřinka Libor VÍTEK 0 21,60VS-------------
21,60
--
-. Zličín Jan VÁLEK 0 21,67AB-------------
21,67
--
-. Otročín Stanislav SOUKUP 0 21,67KV-------------
21,67
--
-. Zličín Petr BUŘIL 0 21,84AB-------------
21,84
--
-. Bozkov Daniel KUCHARSKI 0 22,15SM-------------
22,15
--
-. Lhenice Milan RICHTER 0 23,66TP-------------
23,66
--
-. Tišnov Vojtěch KOUTNÝ 0 23,74BO-------------
23,74
--
-. Michálkovice Lukáš TABACH 0 23,75OV-------------
23,75
--
-. Zbožnov Jan MLEJNEK 0 24,01CR-------------
24,01
--
-. Tišnov Jiří ONDRISKA 0 25,56BO-------------
25,56
--
-. Tišnov Břetislav RESS 0 27,76BO-------------
27,76
--
-. Tišnov Radek ŠUSTR 0 28,84BO-------------
28,84
--
-. Tišnov Tomáš HUDEC 0 31,43BO-------------
31,43
--

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Zl
1
Zl
2
Zl
3
Zl
4
Zl
5
Zl
6
Zl
7
Zl
8
Zl
9
Zl
10
Zl
11
Zl
12
Pr
13
Pr
14
Pr
15
Pr
16
1. Chválenice Plzeňský 3 23,16PJ-------------
105,90
61,91
23,16
-. Dolní Měcholupy hlavní město Praha 3 23,38AB-------------
114,62
65,86
23,38
-. Komárovice Zlínský 3 23,92VS-------------
112,81
63,45
23,92
-. Těškovice Moravskoslezský 3 24,42OP-------------
113,76
65,88
24,42
-. Milotice nad Bečvou Olomoucký 3 25,77PR-------------
115,64
65,47
25,77
-. Kamenec u Poličky Pardubický 3 25,89SY-------------
116,66
67,10
25,89
-. - Vysočina Petrovice u Třebíče 3 25,97--------------
115,32
67,10
25,97
-. - Středočeský Petrovice u Sedlčan 3 26,01--------------
117,19
67,06
26,01
-. Slatiny Královéhradecký 3 26,16JC-------------
117,51
66,95
26,16
-. Hlinsko Česká hasičská jednota 3 26,64PR-------------
129,29
72,03
26,64
-. Uhlířské Janovice Středočeský 3 26,96KH-------------
126,83
67,93
26,96
-. Ivanovice na Hané Jihomoravský 3 27,38VY-------------
112,53
64,93
27,38
-. Lhenice Ústecký 3 27,94TP-------------
123,67
67,27
27,94
-. Poniklá Liberecký 3 28,19SM-------------
108,97
64,53
28,19
-. Dalovice Karlovarský 3 31,17KV-------------
121,31
67,77
31,17
-. Lobodice Moravská hasičská jednota 3 35,78PR-------------
135,03
77,63
35,78
-. Makov Jihočeský 3 38,52TA-------------
122,20
66,97
38,52
18. Oprechtice Veronika KRPCOVÁ 2 7,86FM------------
7,86
17,03
--
-. Chválenice Dominika CALTOVÁ 2 8,16PJ------------
8,16
17,78
--
-. Chválenice Lucie HIRMEROVÁ 2 8,23PJ------------
8,23
17,57
--
-. Poniklá Šárka JIROUŠOVÁ 2 8,54SM------------
8,54
16,89
--
22. Dolní Čermná Markéta MARKOVÁ 1 7,70UO------------
7,70
---
-. Partutovice Adriana JANÍČKOVÁ 1 7,74PR------------
7,74
---
-. Horní Cerekev Kamila BARTOŠKOVÁ 1 7,81PE------------
7,81
---
-. Alojzov Martina PEKROVÁ 1 7,82PV------------
7,82
---
-. Všechlapy Kateřina ŠKVOROVÁ 1 7,82BN------------
7,82
18,89
--
-. Karviná Karolína WITOSZOVÁ 1 7,94KA------------
7,94
---
-. Štěnovický Borek Monika MAREŠOVÁ 1 8,25PJ------------
8,25
---
-. Velichovky Barbora ŠUBRTOVÁ 1 8,38NA------------
8,38
---
-. Staré Město Nikola ŠKULTETYOVÁ 1 8,39FM------------
8,39
18,23
--
-. Česká Bělá Jana DIPOLDOVÁ 1 8,47HB------------
8,47
---
-. Písková Lhota Lucie POHANKOVÁ 1 8,59NB------------
8,59
20,32
--
-. Horní Lideč Petra CHOVANCOVÁ 1 8,93VS------------
8,93
---
-. Komárovice Petra CHOVANCOVÁ 1 17,11VS-------------
17,11
--
-. Chválenice Markéta MARKOVÁ 1 17,14PJ-------------
17,14
--
-. Dolní Měcholupy Kamila BARTOŠKOVÁ 1 17,41AB-------------
17,41
--
-. Chválenice Lucie TŮMOVÁ 1 17,47PJ-------------
17,47
--
-. Semetín Simona KRAMPOTOVÁ 1 17,61VS-------------
17,61
--
-. Chválenice Barbora ŠUBRTOVÁ 1 17,62PJ-------------
17,62
--
-. Chválenice Monika MAREŠOVÁ 1 17,64PJ-------------
17,64
--
-. - Karolína WITOSZOVÁ Karviná - Hranice 1 17,69--------------
17,69
--
-. Ivanovice na Hané Monika BRUNCLIKOVÁ 1 17,80VY-------------
17,80
--
-. Paskov Hana PASTORKOVÁ 1 17,93FM-------------
17,93
--
-. Poniklá Dana BUTULOVÁ 1 18,00SM-------------
18,00
--
-. Poniklá Eliška LUKEŠOVÁ 1 18,01SM-------------
18,01
--
-. Těškovice Karolína MUČKOVÁ 1 18,10OP-------------
18,10
--
-. Milotice nad Bečvou Martina PEKROVÁ 1 18,12PR-------------
18,12
--
-. - Miloslava PLAVCOVÁ Petrovice u Sedlčan 1 18,18--------------
18,18
--
49. Komárovice Ester PAVLÍKOVÁ 0 18,22VS-------------
18,22
--
-. - Marcela VRTALOVÁ Petrovice u Třebíče 0 18,31--------------
18,31
--
-. Kvasejovice Klára HULÍNSKÁ 0 18,33BN-------------
18,33
--
-. Poniklá Leona VAŠÍČKOVÁ 0 18,36SM-------------
18,36
--
-. Komárovice Dominika KLVAŇOVÁ 0 18,37VS-------------
18,37
--
-. Ivanovice na Hané Lucie STIBURKOVÁ 0 18,42VY-------------
18,42
--
-. Ivanovice na Hané Lucie MACHÁŇOVÁ 0 18,43VY-------------
18,43
--
-. Chválenice Barbora ŠKODOVÁ 0 18,48PJ-------------
18,48
--
-. Těškovice Kristýna TESSARZOVÁ 0 18,51OP-------------
18,51
--
-. Dalovice Štěpánka HORSKÁ 0 18,52KV-------------
18,52
--
-. Těškovice Magdaléna KRAYZLOVÁ 0 18,52OP-------------
18,52
--
-. Komárovice Natálie HONCŮ 0 18,61VS-------------
18,61
--
-. Kamenec u Poličky Iveta DRAŠAROVÁ 0 18,66SY-------------
18,66
--
-. Uhlířské Janovice Markéta CHOCHOLOUŠKOVÁ 0 18,74KH-------------
18,74
--
-. Poniklá Lenka PRCHLÍKOVÁ 0 18,77SM-------------
18,77
--
-. Slatiny Šárka JEBAVÁ 0 18,79JC-------------
18,79
--
-. Slatiny Anežka MASNÁ 0 18,84JC-------------
18,84
--
-. Kamenec u Poličky Vendula NOVÁKOVÁ 0 18,85SY-------------
18,85
--
-. - Kateřina KLOUDOVÁ Petrovice u Třebíče 0 18,86--------------
18,86
--
-. Dobrá Gabriela SZENDREIOVÁ 0 18,87HB-------------
18,87
--
-. Poniklá Michaela VANCLOVÁ 0 18,94SM-------------
18,94
--
-. - Blanka MEJZLÍKOVÁ Petrovice u Třebíče 0 18,99--------------
18,99
--
-. Chválenice Michaela JANDOVÁ 0 19,09PJ-------------
19,09
--
-. Makov Lada LANDOVÁ 0 19,11TA-------------
19,11
--
-. Kamenec u Poličky Daniela ŠVÁBOVÁ 0 19,11SY-------------
19,11
--
-. - Tereza BŘEZNOVÁ Petrovice u Třebíče 0 19,13--------------
19,13
--
-. Milotice nad Bečvou Marie ANDRÝSKOVÁ 0 19,15PR-------------
19,15
--
-. Milotice nad Bečvou Adriana JANÍČKOVÁ 0 19,15PR-------------
19,15
--
-. Ivanovice na Hané Barbora PLŠKOVÁ 0 19,16VY-------------
19,16
--
-. Ivanovice na Hané Linda DAŇHELOVÁ 0 19,22VY-------------
19,22
--
-. Těškovice Petra SÝKOROVÁ 0 19,22OP-------------
19,22
--
-. - Martina DVOŘÁKOVÁ Petrovice u Sedlčan 0 19,25--------------
19,25
--
-. Dolní Měcholupy Václava PLAČKOVÁ 0 19,25AB-------------
19,25
--
-. Dolní Měcholupy Tereza OPAVOVÁ 0 19,31AB-------------
19,31
--
-. Dolní Měcholupy Jana ČIHÁKOVÁ 0 19,36AB-------------
19,36
--
-. Těškovice Hana SEDLÁKOVÁ 0 19,36OP-------------
19,36
--
-. Slatiny Michaela KOŠNÁŘOVÁ 0 19,36JC-------------
19,36
--
-. Komárovice Terezie PLESNÍKOVÁ 0 19,37VS-------------
19,37
--
-. Dalovice Kateřina HEMZOVÁ 0 19,38KV-------------
19,38
--
-. - Pavla PĚNČOVÁ Petrovice u Třebíče 0 19,38--------------
19,38
--
-. Ivanovice na Hané Hana KAŇOVÁ 0 19,39VY-------------
19,39
--
-. Dolní Měcholupy Denisa MIKULKOVÁ 0 19,41AB-------------
19,41
--
-. Poniklá Karolína PAJEROVÁ 0 19,46SM-------------
19,46
--
-. Lhenice Jana HETZEROVÁ 0 19,49TP-------------
19,49
--
-. Těškovice Kateřina UHROVÁ 0 19,49OP-------------
19,49
--
-. Uhlířské Janovice Markéta ŠKARKOVÁ 0 19,51KH-------------
19,51
--
-. Milotice nad Bečvou Sandra ČERVINKOVÁ 0 19,54PR-------------
19,54
--
-. Slatiny Pavlína REJMANOVÁ 0 19,56JC-------------
19,56
--
-. - Markéta ŠEJBOVÁ Petrovice u Sedlčan 0 19,60--------------
19,60
--
-. Milotice nad Bečvou Julie MICHALÍKOVÁ 0 19,61PR-------------
19,61
--
-. Komárovice Kateřina PLESNÍKOVÁ 0 19,70VS-------------
19,70
--
-. Kamenec u Poličky Pavlína PEŠKOVÁ 0 19,71SY-------------
19,71
--
-. - Klára FOLTYNOVÁ Český Těšín - Mistřovice 0 19,74--------------
19,74
--
-. Milotice nad Bečvou Radka FRKALOVÁ 0 19,77PR-------------
19,77
--
-. - Lucie MARTÍNKOVÁ Petrovice u Sedlčan 0 19,79--------------
19,79
--
-. Kostomlátky Věra ŘÍHOVÁ 0 19,79NB-------------
19,79
--
-. - Kateřina VODIČKOVÁ Petrovice u Třebíče 0 19,85--------------
19,85
--
-. Lhenice Anežka FELLEROVÁ 0 19,86TP-------------
19,86
--
-. - Andrea MARTÍNKOVÁ Petrovice u Sedlčan 0 19,87--------------
19,87
--
-. Dolní Měcholupy Blanka VOLMUTOVÁ 0 19,88AB-------------
19,88
--
-. Kamenec u Poličky Michaela DOLEŽALOVÁ 0 19,90SY-------------
19,90
--
-. Dolní Měcholupy Tereza RŮŽIČKOVÁ 0 19,92AB-------------
19,92
--
-. Makov Marie Anna DVOŘÁKOVÁ 0 19,92TA-------------
19,92
--
-. Ivanovice na Hané Kateřina KAMENSKÁ 0 20,00VY-------------
20,00
--
-. Slatiny Dagmar GRAUOVÁ 0 20,03JC-------------
20,03
--
-. Milotice nad Bečvou Romana FIDERMÁKOVÁ 0 20,13PR-------------
20,13
--
-. Slatiny Tereza KULŠTEJNOVÁ 0 20,13JC-------------
20,13
--
-. Slatiny Markéta JEBAVÁ 0 20,13JC-------------
20,13
--
-. - Lucie VŠETEČKOVÁ Petrovice u Sedlčan 0 20,15--------------
20,15
--
-. Kamenec u Poličky Marie ANDRLÍKOVÁ 0 20,18SY-------------
20,18
--
-. - Eva VRTALOVÁ Petrovice u Třebíče 0 20,18--------------
20,18
--
-. - Veronika ŠEJBOVÁ Petrovice u Sedlčan 0 20,21--------------
20,21
--
-. Těškovice Patricie SÝKOROVÁ 0 20,24OP-------------
20,24
--
-. Makov Kateřina ŠPALOVÁ 0 20,26TA-------------
20,26
--
-. Dalovice Andrea KRUMPHANZLOVÁ 0 20,29KV-------------
20,29
--
-. Dalovice Klára KUBÍKOVÁ 0 20,31KV-------------
20,31
--
-. Milotice nad Bečvou Barbora ŠVEHLOVÁ 0 20,33PR-------------
20,33
--
-. Slatiny Markéta JAKICOVÁ 0 20,37JC-------------
20,37
--
-. Lhenice Nikola HOLÁ 0 20,46TP-------------
20,46
--
-. Lhenice Markéta ČULÍKOVÁ 0 20,50TP-------------
20,50
--
-. Kamenec u Poličky Tereza STRAKOVÁ 0 20,52SY-------------
20,52
--
-. Makov Karin JOŠTOVÁ 0 20,54TA-------------
20,54
--
-. Uhlířské Janovice Michaela ŠTOLBOVÁ 0 20,58KH-------------
20,58
--
-. Těškovice Markéta ŠVANČAROVÁ 0 20,61OP-------------
20,61
--
-. Hlinsko Martina HOVORKOVÁ 0 20,91PR-------------
20,91
--
-. Dalovice Tereza DYEDEKOVÁ 0 20,93KV-------------
20,93
--
-. Poniklá Michaela ZEVELOVÁ 0 20,95SM-------------
20,95
--
-. - Kristýna POSPÍŠILOVÁ Petrovice u Třebíče 0 20,98--------------
20,98
--
-. Makov Martina SAMCOVÁ 0 21,03TA-------------
21,03
--
-. Kamenec u Poličky Hana CACKOVÁ 0 21,15SY-------------
21,15
--
-. Lhenice Anna SAS 0 21,15TP-------------
21,15
--
-. Hlinsko Lenka MATOUŠOVÁ 0 21,16PR-------------
21,16
--
-. Hlinsko Vladimíra KADLECOVÁ 0 21,32PR-------------
21,32
--
-. Lobodice Michaela PARTYKOVÁ 0 21,32PR-------------
21,32
--
-. Makov Pavla MICHALOVÁ 0 21,34TA-------------
21,34
--
-. Dalovice Helena KARASOVÁ 0 21,40KV-------------
21,40
--
-. Lobodice Kristýna ABENDROTHOVÁ 0 21,43PR-------------
21,43
--
-. Dolní Měcholupy Milada RŮŽIČKOVÁ 0 21,68AB-------------
21,68
--
-. Krmelín Dominika RUČKOVÁ 0 21,70FM-------------
21,70
--
-. Hlinsko Šárka HOSPODKOVÁ 0 21,83PR-------------
21,83
--
-. Lobodice Lucie ORLOVÁ 0 21,86PR-------------
21,86
--
-. Hlinsko Adéla ELICHOVÁ 0 21,99PR-------------
21,99
--
-. Uhlířské Janovice Lenka TŮMOVÁ 0 22,06KH-------------
22,06
--
-. Hlinsko Martina HOSPODKOVÁ 0 22,08PR-------------
22,08
--
-. Makov Veronika KALINOVÁ 0 22,21TA-------------
22,21
--
-. Lhenice Jana CAPOUŠKOVÁ 0 22,21TP-------------
22,21
--
-. Komárovice Patricie PLESNÍKOVÁ 0 22,42VS-------------
22,42
--
-. Dalovice Pavla VESELÁ KAŇKOVÁ 0 22,49KV-------------
22,49
--
-. Lobodice Lenka URBANOVÁ 0 22,55PR-------------
22,55
--
-. Hlinsko Dagmar UNČOVSKÁ 0 22,58PR-------------
22,58
--
-. Uhlířské Janovice Květa SLÁDKOVÁ 0 22,74KH-------------
22,74
--
-. Uhlířské Janovice Pavla JIRÁKOVÁ 0 22,99KH-------------
22,99
--
-. Lhenice Denisa BENEŠOVÁ 0 23,53TP-------------
23,53
--
-. Lobodice Zdena HEGEROVÁ 0 23,56PR-------------
23,56
--
-. Uhlířské Janovice Kateřina VONDRÁČKOVÁ 0 23,60KH-------------
23,60
--
-. Dalovice Denisa JONÁŠOVÁ 0 24,08KV-------------
24,08
--
-. Lobodice Monika DVOŘANOVÁ 0 24,31PR-------------
24,31
--
-. Lobodice Petra MUŽIKOVÁ 0 24,75PR-------------
24,75
--
-. Lobodice Aneta PARTYKOVÁ 0 24,94PR-------------
24,94
--
-. Makov Vendula NOVÁKOVÁ 0 29,71TA-------------
29,71
--
-. Uhlířské Janovice Lucie ČERNOHLÁVKOVÁ 0 31,12KH-------------
31,12
--
-. Hlinsko Anna KROPÁČKOVÁ 0 34,33PR-------------
34,33
--
-. - Eliška SPILKOVÁ Petrovice u Sedlčan 0 99,99--------------
99,99
--
-. Komárovice Veronika HYNČICOVÁ 0 99,99VS-------------
99,99
--
-. Ivanovice na Hané Denisa FRANCOVÁ 0 99,99VY-------------
99,99
--
-. Lhenice Ivana KUBÍKOVÁ 0 99,99TP-------------
99,99
--

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Zl
1
Zl
2
Zl
3
Zl
4
Zl
5
Zl
6
Zl
7
Zl
8
Zl
9
Zl
10
Zl
11
Zl
12
Pr
13
Pr
14
Pr
15
Pr
16
1. Stráž nad Nežárkou 70 38,57JH
43,01
78,43
78,43
57,15
45,50
-
38,57
---------
2. Brozany nad Ohří 58 39,53LT
55,50
76,35
76,35
90,18
NP
-
39,53
---------
3. Chlumec nad Cidlinou I 55 25,03HK
40,53
71,33
71,33
53,98
41,79
-
25,03
---------
4. Jablonec nad Jizerou 54 24,46SM
32,49
72,49
72,49
45,30
43,31
-
24,46
---------
5. Velké Meziříčí 47 26,61ZR
33,15
71,57
71,57
51,92
40,07
-
26,61
---------
6. Střezimíř 42 29,87BN
33,25
69,63
69,63
47,27
39,61
-
29,87
---------
7. Bořitov 36 25,14BK
30,18
71,99
71,99
45,03
NP
-
25,14
---------
8. Manětín 31 22,00PS
28,12
68,79
68,79
41,68
41,12
-
22,00
---------
-. Dolní Dobrouč 31 23,87UO
27,22
68,67
68,67
45,51
40,91
-
23,87
---------
10. Žlutice 29 28,52KV
28,52
67,37
67,37
53,92
40,67
-
29,05
---------
11. Bludov 28 26,15SU
33,43
65,40
65,40
37,85
42,75
-
26,15
---------
12. Dolní Měcholupy 24 26,74AB
30,52
67,57
67,57
39,89
40,38
-
26,74
---------
13. Oznice 23 23,63VS
31,43
67,57
67,57
44,25
NP
-
23,63
---------
14. Písková Lhota 16 23,68MB
31,52
65,50
65,50
37,33
39,10
-
23,68
---------
15. Stráž nad Nežárkou Eliška Hrodějová 15 14,05JH-----
14,05
----------
16. Oznice Karolína Skýpalová 14 14,04VS-----
14,04
----------
17. Oznice Klára Kociánová 13 13,98VS-----
13,98
----------
18. Bořitov Veronika Němcová 12 13,76BK-----
13,76
----------
-. Michálkovice 12 21,31OV
29,45
64,95
64,95
41,25
39,38
-
21,31
---------
20. Velké Meziříčí Kateřina Mašková 11 13,51ZR-----
13,51
----------
21. Dolní Měcholupy Kristýna Vojtová 10 13,50AB-----
13,50
----------
22. Písková Lhota Valentýna Homolková 9 13,39MB-----
13,39
----------
23. Písková Lhota Eliška Němečková 8 13,29MB-----
13,29
----------
24. Písková Lhota Kateřina Martinová 7 13,07MB-----
13,07
----------
25. Písková Lhota Lenka Nováková 6 13,03MB-----
13,03
----------
26. Manětín Zuzana Šafrová 5 12,97PS-----
12,97
----------
27. Bludov Dana Krabicová 4 12,95SU-----
12,95
----------
28. Dolní Dobrouč Tereza Peřinová 3 12,66UO-----
12,66
----------
29. Žlutice Štěpánka Horská 2 12,47KV-----
12,47
----------
30. Střezimíř Lucie Pomahačová 1 12,24BN-----
12,24
----------
31. Bludov Jiří Červinka 0 11,53SU-----
11,53
----------
-. Michálkovice Maxim Rokosz 0 12,49OV-----
12,49
----------
-. Oznice Martin Holčák 0 12,60VS-----
12,60
----------
-. Bořitov Patrik Fojt 0 12,63BK-----
12,63
----------
-. Písková Lhota Martin Zradička 0 12,65MB-----
12,65
----------
-. Písková Lhota Vojtěch Urban 0 13,09MB-----
13,09
----------
-. Michálkovice Bruno Šimek 0 13,10OV-----
13,10
----------
-. Michálkovice Richard Šimek 0 13,41OV-----
13,41
----------
-. Oznice Adam Baletka 0 13,42VS-----
13,42
----------
-. Velké Meziříčí Ivo Březka 0 13,44ZR-----
13,44
----------
-. Chlumec nad Cidlinou I Michal Rakouský 0 13,55HK-----
13,55
----------
-. Oznice Martin Gerža 0 13,66VS-----
13,66
----------
-. Střezimíř Filip Hulan 0 13,77BN-----
13,77
----------
-. Žlutice Jan Šlechta 0 13,83KV-----
13,83
----------
-. Manětín Adam Kůsa 0 13,88PS-----
13,88
----------
-. Písková Lhota Šimon Crkal 0 13,89MB-----
13,89
----------
-. Písková Lhota Vojtěch Ševčík 0 13,98MB-----
13,98
----------
-. Chlumec nad Cidlinou I Vojtěch Horák 0 13,98HK-----
13,98
----------
-. Žlutice Jiří Pták 0 14,01KV-----
14,01
----------
-. Manětín Aleš Severa 0 14,05PS-----
14,05
----------
-. Dolní Měcholupy Miroslav Němeček 0 14,16AB-----
14,16
----------
-. Michálkovice Lucie Kučerová 0 14,23OV-----
14,23
----------
-. Bořitov Anna Pernicová 0 14,26BK-----
14,26
----------
-. Dolní Dobrouč Barbora Maixnerová 0 14,29UO-----
14,29
----------
-. Žlutice Antonie Minářová 0 14,30KV-----
14,30
----------
-. Dolní Dobrouč Michaela Švábová 0 14,30UO-----
14,30
----------
-. Žlutice Eliška Slavíková 0 14,40KV-----
14,40
----------
-. Střezimíř Tomáš Knotek 0 14,53BN-----
14,53
----------
-. Dolní Měcholupy Lukáš Plhal 0 14,55AB-----
14,55
----------
-. Žlutice Žaneta Řezáčová 0 14,60KV-----
14,60
----------
-. Střezimíř David Bartoň 0 14,63BN-----
14,63
----------
-. Dolní Měcholupy Michael Jurča 0 14,71AB-----
14,71
----------
-. Žlutice Ondřej Klaban 0 14,76KV-----
14,76
----------
-. Stráž nad Nežárkou Aneta Petrů 0 14,86JH-----
14,86
----------
-. Žlutice Mikuláš Slavík 0 14,86KV-----
14,86
----------
-. Písková Lhota Martina Kovaříková 0 14,88MB-----
14,88
----------
-. Michálkovice Ondřej Adámek 0 14,93OV-----
14,93
----------
-. Bludov Vendula Jílková 0 14,94SU-----
14,94
----------
-. Manětín Vojtěch Maršán 0 14,96PS-----
14,96
----------
-. Písková Lhota Jakub Košnář 0 14,99MB-----
14,99
----------
-. Oznice Jaroslav Tkadlec 0 15,05VS-----
15,05
----------
-. Dolní Měcholupy Alena Kašpárková 0 15,06AB-----
15,06
----------
-. Oznice Hana Rudolecká 0 15,32VS-----
15,32
----------
-. Michálkovice Ondřej Svačina 0 15,38OV-----
15,38
----------
-. Dolní Dobrouč Klára Nováková 0 15,63UO-----
15,63
----------
-. Střezimíř Filip Kopečný 0 15,67BN-----
15,67
----------
-. Bludov Ondřej Jašek 0 15,68SU-----
15,68
----------
-. Velké Meziříčí Petr Kutlvašr 0 15,81ZR-----
15,81
----------
-. Střezimíř Vítek Trachta 0 15,85BN-----
15,85
----------
-. Velké Meziříčí Matěj Plachetský 0 16,19ZR-----
16,19
----------
-. Bořitov Marek Odehnal 0 16,29BK-----
16,29
----------
-. Dolní Měcholupy Michal Popsimov 0 16,39AB-----
16,39
----------
-. Velké Meziříčí Aleš Stejskal 0 16,40ZR-----
16,40
----------
-. Žlutice Petr Skačan 0 16,43KV-----
16,43
----------
-. Dolní Dobrouč Michal Krejčíř 0 16,70UO-----
16,70
----------
-. Michálkovice Nikola Chobotová 0 16,83OV-----
16,83
----------
-. Bludov David Matějček 0 16,83SU-----
16,83
----------
-. Oznice Tomáš Bětuňák 0 16,98VS-----
16,98
----------
-. Dolní Měcholupy Stanislav Kulhánek 0 16,98AB-----
16,98
----------
-. Manětín Anna Vandrovcová 0 16,98PS-----
16,98
----------
-. Stráž nad Nežárkou Andrea Kovářová 0 17,06JH-----
17,06
----------
-. Bořitov Štěpán Kašparec 0 17,15BK-----
17,15
----------
-. Dolní Dobrouč Lukáš Ryšavý 0 17,41UO-----
17,41
----------
-. Bořitov Klára Beranová 0 17,55BK-----
17,55
----------
-. Manětín Štěpán Kůsa 0 17,95PS-----
17,95
----------
-. Velké Meziříčí Tereza Konečná 0 18,63ZR-----
18,63
----------
-. Žlutice Leon Daniš 0 19,68KV-----
19,68
----------
-. Manětín Jan Maršán 0 19,93PS-----
19,93
----------
-. Velké Meziříčí Martin Alló 0 20,57ZR-----
20,57
----------
-. Velké Meziříčí Daniel Frey 0 21,36ZR-----
21,36
----------
-. Dolní Měcholupy Anna Kolářová 0 24,97AB-----
24,97
----------
-. Bořitov Pavel Karásek 0 25,09BK-----
25,09
----------
-. Bludov Monika Kamlarová 0 NPSU-----
NP
----------
-. Bořitov Simona Páralová 0 NPBK-----
NP
----------
-. Manětín Jaroslav Hruška 0 NPPS-----
NP
----------
-. Střezimíř Lukáš Eliáš 0 NPBN-----
NP
----------
-. Střezimíř Michal Eliáš 0 NPBN-----
NP
----------
-. Bořitov Karolina Hořavová 0 NPBK-----
NP
----------
-. Velké Meziříčí Daniela Bíbrová 0 NPZR-----
NP
----------
-. Bořitov Alexandr Hořava 0 NPBK-----
NP
----------
-. Střezimíř Linda Brázdová 0 NPBN-----
NP
----------
-. Michálkovice Václav Florián Čech 0 NPOV-----
NP
----------
-. Michálkovice Karel Rožaš 0 NPOV-----
NP
----------
-. Velké Meziříčí Kateřina Chlubnová 0 NPZR-----
NP
----------
-. Střezimíř Eliška Nováková 0 NPBN-----
NP
----------
-. Dolní Dobrouč Šimon Pecháček 0 NPUO-----
NP
----------
-. Bludov Vojtěch Kotrlý 0 NPSU-----
NP
----------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Zl
1
Zl
2
Zl
3
Zl
4
Zl
5
Zl
6
Zl
7
Zl
8
Zl
9
Zl
10
Zl
11
Zl
12
Pr
13
Pr
14
Pr
15
Pr
16
-. Bozkov 0 27,72SM----------
67,49
27,72
----
-. Písková Lhota 0 29,44MB----------
65,35
29,44
----
-. Bludov 0 29,67SU----------
68,07
29,67
----
-. Skuteč 0 29,75CR----------
65,87
29,75
----
-. Senetářov 0 30,08BK----------
68,48
30,08
----
-. Morkovice 0 30,14KM----------
65,16
30,14
----
-. Dolní Bukovsko 0 30,16CB----------
67,15
30,16
----
-. Jaroměřice nad Rokytnou 0 31,08TR----------
66,32
31,08
----
-. Božtěšice 0 32,84UL----------
68,79
32,84
----
-. Horní Lánov 0 32,94TU----------
70,67
32,94
----
-. Střezimíř 0 33,32BN----------
64,42
33,32
----
-. Těškovice 0 33,54OP----------
65,16
33,54
----
-. Řeporyje 0 35,59AB----------
72,97
35,59
----
-. Úněšov 0 36,92PS----------
64,40
36,92
----
-. Dalovice 0 37,75KV----------
70,44
37,75
----

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Zl
1
Zl
2
Zl
3
Zl
4
Zl
5
Zl
6
Zl
7
Zl
8
Zl
9
Zl
10
Zl
11
Zl
12
Pr
13
Pr
14
Pr
15
Pr
16
-. Senetářov 0 28,77BK----------
65,44
28,77
----
-. Nová Ves u Světlé 0 29,90HB----------
62,17
29,90
----
-. Brada - Rybníček 0 30,00JC----------
60,18
30,00
----
-. Velké Meziříčí 0 30,31ZR----------
62,89
30,31
----
-. Stodůlky 0 30,65AB----------
63,49
30,65
----
-. Pohořelice 0 30,93ZL----------
62,80
30,93
----
-. Střezimíř 0 30,98BN----------
61,08
30,98
----
-. Široký Důl 0 31,01SY----------
58,66
31,01
----
-. Klučov 0 31,65KO----------
66,09
31,65
----
-. Stráž nad Nisou 0 32,40LI----------
67,32
32,40
----
-. Dolní Bukovsko 0 33,73CB----------
64,83
33,73
----
-. Cítoliby 0 34,08LN----------
68,27
34,08
----
-. Teplá 0 34,54KV----------
67,11
34,54
----
-. Manětín 0 34,93PS----------
65,09
34,93
----
-. Bludov 0 42,17SU----------
61,70
42,17
----

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Zl
1
Zl
2
Zl
3
Zl
4
Zl
5
Zl
6
Zl
7
Zl
8
Zl
9
Zl
10
Zl
11
Zl
12
Pr
13
Pr
14
Pr
15
Pr
16
-. HZS Moravskoslezského kraje Kamil BEZRUČ 0 13,41OV------------
13,41
---
-. HZS Ústeckého kraje Jakub PĚKNÝ 0 13,97UL------------
13,97
---
-. HZS Plzeňského kraje David DOPIRÁK 0 14,10PM------------
14,10
---
-. HZS hlavního města Prahy Jan HOPP 0 14,14AB------------
14,14
---
-. HZS Královéhradeckého kraje Václav NOVOTNÝ 0 14,19HK------------
14,19
---
-. HZS Středočeského kraje Vladislav FILIP 0 14,34AB------------
14,34
---
-. HZS Plzeňského kraje Milan NETRVAL 0 14,35PM------------
14,35
---
-. HZS Moravskoslezského kraje Pavel KRPEC 0 14,45OV------------
14,45
---
-. HaZZ Slovenské republiky Marián RERKO 0 14,54-------------
14,54
---
-. HZS kraje Vysočina Pavel HNÍZDIL 0 14,54JI------------
14,54
---
-. HZS hlavního města Prahy Jakub ZAJAN 0 14,59AB------------
14,59
---
-. HZS Královéhradeckého kraje Jiří VOLF 0 14,59HK------------
14,59
---
-. HZS Moravskoslezského kraje Jan VYVIAL 0 14,59OV------------
14,59
---
-. HZS hlavního města Prahy Tomáš DANĚK 0 14,65AB------------
14,65
---
-. HZS Středočeského kraje Pavel MAŇAS 0 14,84AB------------
14,84
---
-. HZS Moravskoslezského kraje Karel RYL 0 14,86OV------------
14,86
---
-. HZS Královéhradeckého kraje Václav DIVOŠ 0 14,91HK------------
14,91
---
-. HZS kraje Vysočina Vladimír JANKO 0 14,94JI------------
14,94
---
-. HZS Plzeňského kraje Jan HŮLA 0 14,99PM------------
14,99
---
-. HZS Plzeňského kraje Jindřich HARASIMOVIČ 0 15,01PM------------
15,01
---
-. HZS Pardubického kraje Jakub PAULÍČEK 0 15,02PA------------
15,02
---
-. HZS kraje Vysočina Martin STUCHLÍK 0 15,03JI------------
15,03
---
-. HZS Zlínského kraje Petr VACULÍN 0 15,05ZL------------
15,05
---
-. HZS Moravskoslezského kraje Jiří MOTYKA 0 15,07OV------------
15,07
---
-. HZS Jihočeského kraje Ivan PĚNČA 0 15,09CB------------
15,09
---
-. HZS kraje Vysočina Lukáš HONS 0 15,09JI------------
15,09
---
-. HZS Moravskoslezského kraje Jakub ARVAI 0 15,11OV------------
15,11
---
-. HZS Olomouckého kraje Jaroslav ŽITNÝ 0 15,20OL------------
15,20
---
-. HZS Moravskoslezského kraje František KUNOVSKÝ 0 15,21OV------------
15,21
---
-. HaZZ Slovenské republiky Ján ŠULEK 0 15,21-------------
15,21
---
-. HZS Plzeňského kraje Vlastimil ŽÁK 0 15,21PM------------
15,21
---
-. HZS Jihočeského kraje Jan JEŽEK 0 15,30CB------------
15,30
---
-. HZS Královéhradeckého kraje Jan ZHŘÍVAL 0 15,33HK------------
15,33
---
-. HZS hlavního města Prahy Martin ŠEVC 0 15,38AB------------
15,38
---
-. HZS Libereckého kraje Martin KULHAVÝ 0 15,39LI------------
15,39
---
-. HZS Ústeckého kraje David SOMOL 0 15,41UL------------
15,41
---
-. HZS Plzeňského kraje Michal BULÍN 0 15,42PM------------
15,42
---
-. HZS hlavního města Prahy Petr MIŘÁTSKÝ 0 15,45AB------------
15,45
---
-. HZS Plzeňského kraje Tomáš HOSPR 0 15,48PM------------
15,48
---
-. HZS Královéhradeckého kraje Petr MAŘAN 0 15,49HK------------
15,49
---
-. HZS Středočeského kraje Martin VIKTORA 0 15,52AB------------
15,52
---
-. HZS kraje Vysočina Pavel KUBÁT 0 15,52JI------------
15,52
---
-. HZS kraje Vysočina Vilém RYŠAVÝ 0 15,52JI------------
15,52
---
-. HaZZ Slovenské republiky Jaroslav HUDÁČ 0 15,55-------------
15,55
---
-. HaZZ Slovenské republiky Peter VITKO 0 15,57-------------
15,57
---
-. HZS Zlínského kraje Petr KUCHAŘÍK 0 15,63ZL------------
15,63
---
-. HZS Středočeského kraje Lukáš NOVOTNÝ 0 15,65AB------------
15,65
---
-. HZS Zlínského kraje Radek CHMELA 0 15,67ZL------------
15,67
---
-. HZS Královéhradeckého kraje Jan KLOUČEK 0 15,71HK------------
15,71
---
-. HZS Ústeckého kraje Ladislav STÁREK 0 15,73UL------------
15,73
---
-. HZS Zlínského kraje Petr KYNĚRA 0 15,74ZL------------
15,74
---
-. HZS Ústeckého kraje Martin VLČEK 0 15,74UL------------
15,74
---
-. HZS Středočeského kraje Radek VYVIAL 0 15,75AB------------
15,75
---
-. HZS Středočeského kraje Milan TŮMA 0 15,75AB------------
15,75
---
-. HZS Pardubického kraje Lukáš FLACH 0 15,75PA------------
15,75
---
-. HZS Jihomoravského kraje Marek JARŮŠEK 0 15,79BM------------
15,79
---
-. HZS Olomouckého kraje Jan ŠINDELKA 0 15,84OL------------
15,84
---
-. HZS Zlínského kraje Marek PAVELKA 0 15,85ZL------------
15,85
---
-. HZS Zlínského kraje Luděk OTÝPKA 0 15,87ZL------------
15,87
---
-. HZS Karlovarského kraje Patrik ŽIŽKA 0 15,96KV------------
15,96
---
-. HZS kraje Vysočina Luboš NAVRKAL 0 16,10JI------------
16,10
---
-. HZS Královéhradeckého kraje Stanislav PAULÍČEK 0 16,13HK------------
16,13
---
-. HaZZ Slovenské republiky Jaroslav CHALÁNY 0 16,14-------------
16,14
---
-. HZS Zlínského kraje Jan VRÁBLÍK 0 16,16ZL------------
16,16
---
-. HZS Plzeňského kraje Martin PROVAZNÍK 0 16,17PM------------
16,17
---
-. HZS Středočeského kraje Miloš JEŽEK 0 16,19AB------------
16,19
---
-. HZS Zlínského kraje Radek ŠUBA 0 16,21ZL------------
16,21
---
-. HaZZ Slovenské republiky Miroslav ŠARY 0 16,22-------------
16,22
---
-. HZS Jihočeského kraje Radim ŠVEHLA 0 16,26CB------------
16,26
---
-. HaZZ Slovenské republiky Ján BODORÍK 0 16,26-------------
16,26
---
-. HZS Ústeckého kraje Martin HOVORKA 0 16,30UL------------
16,30
---
-. HZS hlavního města Prahy Marek SCHOBER 0 16,43AB------------
16,43
---
-. HZS Pardubického kraje Josef KOZEL 0 16,47PA------------
16,47
---
-. HZS Olomouckého kraje Václav BLAŽEK 0 16,48OL------------
16,48
---
-. HaZZ Slovenské republiky Štefan BELKO 0 16,54-------------
16,54
---
-. HZS podniku DEZA a.s. Martin GÁŠEK 0 16,54VS------------
16,54
---
-. HZS Jihomoravského kraje Petr KOLÍNEK 0 16,55BM------------
16,55
---
-. HZS Moravskoslezského kraje Adam HRBÁČ 0 16,69OV------------
16,69
---
-. HZS Královéhradeckého kraje Kamil KRALIK 0 16,73HK------------
16,73
---
-. HZS Jihomoravského kraje Martin BÍLEK 0 16,74BM------------
16,74
---
-. HZS Olomouckého kraje Dalibor BLAŽEK 0 16,77OL------------
16,77
---
-. HZS Středočeského kraje Josef VLACH 0 16,88AB------------
16,88
---
-. HZS Jihomoravského kraje František KUBÍK 0 16,89BM------------
16,89
---
-. HZS Jihomoravského kraje Radim ČECH 0 16,90BM------------
16,90
---
-. HZS Ústeckého kraje Jan VÁCHA 0 16,92UL------------
16,92
---
-. HZS Jihomoravského kraje Tomáš FILIP 0 16,98BM------------
16,98
---
-. HZS Olomouckého kraje Marek BIA 0 16,98OL------------
16,98
---
-. HZS podniku DEZA a.s. Petr KORÁBEČNÝ 0 17,00VS------------
17,00
---
-. HZS Olomouckého kraje Jan KLIMECKÝ 0 17,01OL------------
17,01
---
-. HZS podniku DEZA a.s. Tomáš FOUKAL 0 17,01VS------------
17,01
---
-. HZS Jihomoravského kraje Jaroslav ZHOŘ 0 17,05BM------------
17,05
---
-. HZS Pardubického kraje Jan KURKA 0 17,11PA------------
17,11
---
-. HZS Ústeckého kraje Jan FINDA 0 17,14UL------------
17,14
---
-. HZS kraje Vysočina Stanislav HLADÍK 0 17,19JI------------
17,19
---
-. HZS Jihočeského kraje Michal DOKTOR 0 17,20CB------------
17,20
---
-. HZS Jihočeského kraje Pavel JANŮ 0 17,20CB------------
17,20
---
-. HZS Olomouckého kraje Jiří MAREŠ 0 17,21OL------------
17,21
---
-. HZS hlavního města Prahy Jakub ČERMÁK 0 17,30AB------------
17,30
---
-. HZS hlavního města Prahy Michal ŠÍDA 0 17,32AB------------
17,32
---
-. HZS Jihočeského kraje Stanislav ŠMÍD 0 17,52CB------------
17,52
---
-. HZS Olomouckého kraje Ladislav PATRMAN 0 17,52OL------------
17,52
---
-. HZS podniku DEZA a.s. Matěj KRAYZEL 0 17,69VS------------
17,69
---
-. HZS Karlovarského kraje Jiří KARAS 0 17,78KV------------
17,78
---
-. HZS Libereckého kraje Adam VONDRA 0 17,89LI------------
17,89
---
-. HZS Jihomoravského kraje Jiří ŠKAROUPKA 0 17,93BM------------
17,93
---
-. HZS Jihočeského kraje David HÁJEK 0 17,93CB------------
17,93
---
-. HZS Pardubického kraje Lukáš BEER 0 18,04PA------------
18,04
---
-. HZS podniku DEZA a.s. Miroslav ARVAI 0 18,04VS------------
18,04
---
-. HZS podniku DEZA a.s. Tomáš SKALKA 0 18,14VS------------
18,14
---
-. HZS Libereckého kraje Matěj MASNÝ 0 18,21LI------------
18,21
---
-. HZS Karlovarského kraje Roman KRUMPHANZL 0 18,31KV------------
18,31
---
-. HZS Pardubického kraje Ladislav WEINDLICH 0 18,39PA------------
18,39
---
-. HZS Ústeckého kraje Tomáš PAVLÍČEK 0 18,51UL------------
18,51
---
-. HZS Libereckého kraje Zdeněk JIROUŠ 0 18,53LI------------
18,53
---
-. HZS Libereckého kraje Petr BÁRTA 0 18,75LI------------
18,75
---
-. HZS Karlovarského kraje Ondřej HORYCH 0 18,87KV------------
18,87
---
-. HZS Pardubického kraje Jan MATĚJKA 0 18,95PA------------
18,95
---
-. HZS Pardubického kraje Pavel KADLEC 0 19,08PA------------
19,08
---
-. HZS podniku DEZA a.s. Radek PIVKO 0 19,11VS------------
19,11
---
-. HZS Libereckého kraje Jaroslav KREJČÍK 0 19,13LI------------
19,13
---
-. HZS Libereckého kraje Jakub MENŠÍK 0 19,45LI------------
19,45
---
-. HZS Jihočeského kraje Michal MĚŘIČKA 0 19,47CB------------
19,47
---
-. HZS Libereckého kraje Vladimír NOVOTNÝ 0 20,14LI------------
20,14
---
-. HZS podniku DEZA a.s. Jan KUBĚNA 0 21,03VS------------
21,03
---
-. HZS Zlínského kraje 0 21,42ZL--------------
56,01
21,42
-. HZS Moravskoslezského kraje 0 22,27OV--------------
53,51
22,27
-. HZS podniku DEZA a.s. 0 22,31VS--------------
56,15
22,31
-. HZS Olomouckého kraje 0 22,59OL--------------
63,31
22,59
-. HZS Ústeckého kraje 0 23,14UL--------------
57,93
23,14
-. HZS kraje Vysočina 0 23,30JI--------------
61,46
23,30
-. HZS Plzeňského kraje 0 23,52PM--------------
55,32
23,52
-. HZS Pardubického kraje 0 24,01PA--------------
59,26
24,01
-. HZS Libereckého kraje 0 25,04LI--------------
63,22
25,04
-. HZS Karlovarského kraje Jiří SZEWIECZEK 0 25,07KV------------
25,07
---
-. HZS Jihomoravského kraje 0 25,44BM--------------
59,00
25,44
-. HZS Středočeského kraje 0 25,57AB--------------
58,66
25,57
-. HZS Karlovarského kraje Petr PUPÁK 0 25,72KV------------
25,72
---
-. HZS Královéhradeckého kraje 0 27,46HK--------------
54,24
27,46
-. HZS Jihočeského kraje 0 27,93CB--------------
61,24
27,93
-. HZS Karlovarského kraje David HERMAN 0 30,20KV------------
30,20
---
-. HaZZ Slovenské republiky 0 35,77---------------
99,99
35,77
-. HZS Karlovarského kraje 0 43,86KV--------------
99,99
43,86
-. HZS hlavního města Prahy 0 56,72AB--------------
56,72
NP
-. HZS Karlovarského kraje Daniel MOTTL 0 99,99KV------------
99,99
---


Celkem se účastnilo:  623 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: