Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Hranice, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
| Datum | Kdo | Jméno | Soutěž | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 04. 04. 2026 | Muži>35 | Vsetin | 18,67 | |
| 09. 11. 2024 | Muži>35 | Špičky, O svatomartinskou Husu | 17,77 | |
| 07. 09. 2024 | Muži>35 | Špičky | 19,25 | |
| 06. 07. 2024 | Muži>35 | Olšovec | 16,89 | |
| 02. 09. 2023 | Muži>35 | Špičky | 31,79 | |
| 26. 08. 2023 | Muži>35 | Partutovice | 18,33 | |
| 19. 08. 2023 | Muži>35 | Provodovice | NP | |
| 05. 08. 2023 | Muži>35 | Milotice nad Bečvou | NP | |
| 22. 07. 2023 | Muži>35 | Hustopeče nad Bečvou | 16,21 | |
| 15. 07. 2023 | Muži>35 | Černotín | 18,08 | |
| 01. 07. 2023 | Muži>35 | Olšovec | 16,99 | |
| 24. 06. 2023 | Muži>35 | Paršovice | 18,25 | |
| 10. 06. 2023 | Muži>35 | Opatovice | 16,90 | |
| 28. 05. 2023 | Muži>35 | Radíkov | 16,69 | |
| 12. 11. 2022 | Muži>35 | Špičky, o svatomartinskou husu | NP | |
| 03. 09. 2022 | Muži>35 | Špičky | 15,39 | |
| 20. 08. 2022 | Muži>35 | Provodovice | 15,95 | |
| 06. 08. 2022 | Muži>35 | Milotice n. B. | 20,81 | |
| 23. 07. 2022 | Muži>35 | Hustopeče n. B. | 16,29 | |
| 16. 07. 2022 | Muži>35 | Černotín | 16,77 | |
| 02. 07. 2022 | Muži>35 | Olšovec | 17,53 | |
| 25. 06. 2022 | Muži>35 | Paršovice | 16,25 | |
| 11. 06. 2022 | Muži>35 | Opatovice | 17,52 | |
| 10. 06. 2022 | Muži | Provodovice | 16,17 | |
| 05. 06. 2022 | Muži>35 | Radíkov | 18,18 | |
| 04. 09. 2021 | Muži>35 | Provodovice | 16,87 | |
| 21. 08. 2021 | Muži>35 | Opatovice | 16,82 | |
| 14. 08. 2021 | Muži>35 | Olšovec | 22,91 | |
| 07. 08. 2021 | Muži>35 | Špičky | 27,79 | |
| 31. 07. 2021 | Muži>35 | Hustopeče n. B. | 16,40 | |
| 25. 07. 2021 | Muži>35 | Valšovice | 17,15 | |
| 17. 07. 2021 | Muži>35 | Černotín | 16,72 | |
| 10. 07. 2021 | Muži>35 | Radíkov | 16,93 | |
| 27. 06. 2021 | Muži>35 | Paršovice | 16,41 | |
| 22. 08. 2020 | Muži | Provodovice | 16,66 | |
| 22. 08. 2020 | Muži>35 | Provodovice | 16,91 | |
| 02. 08. 2020 | Muži | Zahnašovice | 29,86 | |
| 28. 09. 2019 | Muži>35 | Výkleky | 17,24 | |
| 07. 09. 2019 | Muži>35 | Špičky | 16,00 | |
| 07. 09. 2019 | Muži | Špičky | 17,98 | |
| 18. 08. 2019 | Muži>35 | Valšovice | 16,72 | |
| 18. 08. 2019 | Muži | Valšovice | 18,91 | |
| 17. 08. 2019 | Muži>35 | Provodovice | 17,24 | |
| 17. 08. 2019 | Muži | Provodovice | 17,47 | |
| 03. 08. 2019 | Muži | Vítonice | 27,71 | |
| 03. 08. 2019 | Muži>35 | Milotice nad Bečvou | 16,75 | |
| 03. 08. 2019 | Muži | Milotice nad Bečvou | 22,62 | |
| 27. 07. 2019 | Muži>35 | Hustopeče nad Bečvou | 16,60 | |
| 27. 07. 2019 | Muži | Hustopeče nad Bečvou | 26,17 | |
| 21. 07. 2019 | Muži | Pravčice | 18,28 | |
| 13. 07. 2019 | Muži | Olšovec | 20,63 | |
| 29. 06. 2019 | Muži | Paršovice | 31,60 | |
| 28. 06. 2019 | Muži | Dřevohostice | 16,54 | |
| 23. 06. 2019 | Muži | Troubky | 19,79 | |
| 23. 06. 2019 | Muži>35 | Troubky | 21,00 | |
| 22. 06. 2019 | Muži | Opatovice | 18,35 | |
| 22. 06. 2019 | Muži>35 | Opatovice | 18,19 | |
| 22. 06. 2019 | Muži | Opatovice | 19,01 | |
| 15. 06. 2019 | Muži | Čekyně | 18,02 | |
| 09. 06. 2019 | Muži | Křenovice | 18,21 | |
| 08. 06. 2019 | Muži | Babice | 17,98 | |
| 26. 05. 2019 | Muži | Radíkov | 27,15 | |
| 19. 05. 2019 | Muži | Radkova Lhota | 22,12 | |
| 29. 09. 2018 | Muži | Babice (VS) - hasičské hřiště | 15,53 | |
| 14. 09. 2018 | Muži | Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN! | NP | |
| 09. 09. 2018 | Muži | Čechy | 15,57 | |
| 08. 09. 2018 | Muži | Křenovice | 16,47 | |
| 08. 09. 2018 | Muži | Špičky | 19,82 | |
| 01. 09. 2018 | Muži | Rokytnice-u hasičské zbrojnice | NP | |
| 18. 08. 2018 | Muži | Provodovice | 17,80 | |
| 12. 08. 2018 | Muži | Rychlov | 23,37 | |
| 05. 08. 2018 | Muži | Střítež nad Ludinou | 35,79 | |
| 04. 08. 2018 | Muži | Vítonice | 19,16 | |
| 04. 08. 2018 | Muži | Milotice nad Bečvou | 22,14 | |
| 29. 07. 2018 | Muži | Polkovice-fotbalové hřiště | NP | |
| 29. 07. 2018 | Muži | Valšovice | NP | |
| 22. 07. 2018 | Muži | Pravčice | 18,17 | |
| 14. 07. 2018 | Muži | Uhřičice-fotbalové hřiště | 18,80 | |
| 14. 07. 2018 | Muži | Babice | 19,04 | |
| 07. 07. 2018 | Muži | Olšovec | 18,03 | |
| 30. 06. 2018 | Muži | Paršovice | 17,62 | |
| 29. 06. 2018 | Muži | Dřevohostice | 16,24 | |
| 24. 06. 2018 | Muži | Troubky | 17,49 | |
| 23. 06. 2018 | Muži | Opatovice | 16,70 | |
| 23. 06. 2018 | Muži | Opatovice | 18,99 | |
| 10. 06. 2018 | Muži | Čekyně | 18,18 | |
| 09. 06. 2018 | Muži | Císařov-u obecního úřadu | 18,25 | |
| 09. 06. 2018 | Muži | Drahotuše | 18,07 | |
| 02. 06. 2018 | Muži | Počenice , fotbalový stadion | 17,49 | |
| 27. 05. 2018 | Muži | Radíkov | 18,19 | |
| 20. 05. 2018 | Muži | Radkova Lhota | NP | |
| 19. 05. 2018 | Muži | Rymice | 18,83 | |
| 12. 05. 2018 | Muži | Vrchoslavice- hřiště | 18,00 | |
| 05. 05. 2018 | Muži | Morkovice u hasičské zbrojnice | NP | |
| 21. 04. 2018 | Muži | Chropyně, fotbalové hřiště | 18,06 | |
| 30. 09. 2017 | Muži | Dřevohostice | 15,52 | |
| 24. 09. 2017 | Muži | Henčlov | 15,57 | |
| 10. 09. 2017 | Muži | Čechy | 14,73 | |
| 09. 09. 2017 | Muži | Křenovice | 31,63 | |
| 19. 08. 2017 | Muži | Provodovice | 18,82 | |
| 05. 08. 2017 | Muži | Vítonice | 16,08 | |
| 05. 08. 2017 | Muži | Milotice nad Bečvou | 32,01 | |
| 23. 07. 2017 | Muži | Valšovice | 26,77 | |
| 22. 07. 2017 | Muži | Střítež nad Ludinou | 18,88 | |
| 09. 07. 2017 | Muži | Olšovec | 18,87 | |
| 08. 07. 2017 | Muži>35 | Špičky | 17,79 | |
| 08. 07. 2017 | Muži | Špičky | NP | |
| 01. 07. 2017 | Muži | Babice | 20,78 | |
| 01. 07. 2017 | Muži | Babice | 20,78 | |
| 25. 06. 2017 | Muži | Troubky | 18,25 | |
| 24. 06. 2017 | Muži | Opatovice | 18,77 | |
| 18. 06. 2017 | Muži | Křenovice | 18,18 | |
| 11. 06. 2017 | Muži | Čekyně | 19,30 | |
| 10. 06. 2017 | Muži | Paršovice ( ve Valšovicích) | 18,51 | |
| 28. 05. 2017 | Muži | Radíkov | NP | |
| 21. 05. 2017 | Muži | Radkova Lhota | 19,64 | |
| 20. 05. 2017 | Muži | SPŠ Hranice | Jasenice | 30,27 |
| 25. 09. 2016 | Muži | Henčlov, hřiště | 14,96 | |
| 11. 09. 2016 | Muži | Čechy | 15,46 | |
| 10. 09. 2016 | Muži | Křenovice, hřiště TJ Sokol | 15,51 | |
| 10. 09. 2016 | Muži | Kunovice | 20,86 | |
| 20. 08. 2016 | Muži | Provodovice | 17,79 | |
| 06. 08. 2016 | Muži | Milotice nad Bečvou | 15,85 | |
| 31. 07. 2016 | Muži | Valšovice | 18,02 | |
| 30. 07. 2016 | Muži | Střítež nad Ludinou | 17,43 | |
| 24. 07. 2016 | Muži | Olšovec | 17,92 | |
| 24. 07. 2016 | Muži | Olšovec | 179,21 | |
| 23. 07. 2016 | Muži | Bohuslávky | 22,62 | |
| 16. 07. 2016 | Muži | Špičky | 17,33 | |
| 10. 07. 2016 | Muži | Paršovice (ve Valšovicích) | 18,83 | |
| 02. 07. 2016 | Muži | Jindřichov | 18,19 | |
| 25. 06. 2016 | Muži | Opatovice | NP | |
| 24. 06. 2016 | Muži | Dřevohostice, zámecký areál | 15,99 | |
| 19. 06. 2016 | Muži | Troubky, hřiště TJ Sokol | 20,54 | |
| 12. 06. 2016 | Muži | Čekyně | 18,57 | |
| 11. 06. 2016 | Muži | Hravys | Provodovice | 16,36 |
| 11. 06. 2016 | Muži | Rychlov | 29,58 | |
| 05. 06. 2016 | Muži | Babice | NP | |
| 29. 05. 2016 | Muži | Radíkov | NP | |
| 21. 05. 2016 | Muži | Radíkov | 15,61 | |
| 27. 09. 2015 | Muži | Henčlov | 17,86 | |
| 26. 09. 2015 | Muži | Kunovice | 20,75 | |
| 05. 09. 2015 | Muži | Pravčice | 18,81 | |
| 30. 08. 2015 | Muži | Vítonice | 17,71 | |
| 29. 08. 2015 | Muži | Provodovice | 18,09 | |
| 09. 08. 2015 | Muži | Luboměř | 21,52 | |
| 26. 07. 2015 | Muži | Valšovice | NP | |
| 12. 07. 2015 | Muži | Paršovice | NP | |
| 11. 07. 2015 | Muži | Špičky | 22,26 | |
| 04. 07. 2015 | Muži | Jindřichov | 19,01 | |
| 07. 06. 2015 | Muži | Drahotuše | 20,34 | |
| 30. 04. 2015 | Ženy | Adriana Janíčková | Ostrava | 7,89 |
| 30. 04. 2015 | Muži | Střední průmyslová škola A | Ostrava | NP |
| 30. 04. 2015 | Muži | Střední průmyslová škola | Ostrava | NP |
| 30. 04. 2015 | Ženy | Střední průmyslová škola | Ostrava | NP |
| 30. 04. 2015 | Muži | Střední průmyslová škola B | Ostrava | NP |
| 29. 04. 2015 | Muži | Střední průmyslová škola B | Ostrava | 63,67 |
| 29. 04. 2015 | Ženy | Střední průmyslová škola B | Ostrava | 69,68 |
| 29. 04. 2015 | Ženy | Střední průmyslová škola A | Ostrava | 82,10 |
| 29. 04. 2015 | Muži | Michal Lejska | Ostrava | 17,71 |
| 29. 04. 2015 | Ženy | Petra Chovancová | Ostrava | 17,96 |
| 29. 04. 2015 | Muži | Filip Pácal | Ostrava | 18,16 |
| 29. 04. 2015 | Muži | Michal Kukla | Ostrava | 18,19 |
| 29. 04. 2015 | Muži | Petr Klvaňa | Ostrava | 18,66 |
| 29. 04. 2015 | Muži | Daniel Mikuda | Ostrava | 18,75 |
| 29. 04. 2015 | Ženy | Karolína Těšická | Ostrava | 18,81 |
| 29. 04. 2015 | Ženy | Karolína Šablaturová | Ostrava | 20,09 |
| 29. 04. 2015 | Ženy | Jana Čmelová | Ostrava | 22,92 |
| 29. 04. 2015 | Ženy | Lenka Cabáková | Ostrava | 23,19 |
| 29. 04. 2015 | Ženy | Kateřina Galetková | Ostrava | 24,58 |
| 29. 04. 2015 | Ženy | Nicola Hradilová | Ostrava | NP |
| 04. 10. 2014 | Muži | Babice | NP | |
| 13. 09. 2014 | Muži | Kunovice-Hřiště | 19,62 | |
| 23. 08. 2014 | Muži | Babice | 20,74 | |
| 17. 08. 2014 | Muži | Lešná-Hřiště | 25,46 | |
| 10. 08. 2014 | Muži | Luboměř, Sportovní areál dráhy | 20,44 | |
| 27. 07. 2014 | Muži | Valšovice | 19,43 | |
| 26. 07. 2014 | Muži | Bohuslávky | 20,30 | |
| 13. 07. 2014 | Muži | Paršovice | NP | |
| 12. 07. 2014 | Muži | Špičky | 18,27 | |
| 05. 07. 2014 | Muži | Jindřichov | NP | |
| 21. 06. 2014 | Muži | Opatovice | 20,98 | |
| 15. 06. 2014 | Muži | Radíkov | 19,50 | |
| 15. 06. 2014 | Muži | Radíkov | 19,50 | |
| 14. 06. 2014 | Muži | Olšovec | 18,60 | |
| 14. 06. 2014 | Muži | Olšovec | 18,60 | |
| 08. 06. 2014 | Muži | Drahotuše | 18,79 | |
| 25. 05. 2014 | Muži | Hlinsko | 19,93 | |
| 30. 04. 2014 | Muži | Mikuda Daniel | Ostrava | 17,73 |
| 30. 04. 2014 | Ženy | Těšická Karolína | Ostrava | 19,33 |
| 30. 04. 2014 | Muži | Váhala Václav | Ostrava | 19,97 |
| 30. 04. 2014 | Ženy | SPŠ 2 | Ostrava | 70,94 |
| 30. 04. 2014 | Ženy | SPŠ 1 | Ostrava | 85,37 |
| 30. 04. 2014 | Muži | SPŠ 2 | Ostrava | NP |
| 14. 09. 2013 | Muži | Špičky | 26,09 | |
| 24. 08. 2013 | Muži | Rožnov pod Radhoštěm | 18,42 | |
| 11. 08. 2013 | Muži | Luboměř, Sportovní areál dráhy | 16,38 | |
| 03. 08. 2013 | Muži | Jasenice | NP | |
| 28. 07. 2013 | Muži | Valšovice | 19,83 | |
| 21. 07. 2013 | Muži | Ústí | 22,88 | |
| 30. 06. 2013 | Muži | Radíkov | NP | |
| 30. 06. 2013 | Muži | Radíkov | NP | |
| 29. 06. 2013 | Muži | Olšovec | NP | |
| 29. 06. 2013 | Muži | Olšovec | NP | |
| 08. 06. 2013 | Muži | Provodovice | NP | |
| 08. 06. 2013 | Muži | Kunovice | NP | |
| 19. 05. 2013 | Muži | Hlinsko | NP | |
| 12. 08. 2012 | Muži | Luboměř | 16,99 | |
| 12. 08. 2012 | Ženy | Luboměř | 23,63 | |
| 11. 08. 2012 | Muži | Špičky | NP | |
| 22. 07. 2012 | Muži | Ústí | NP | |
| 14. 07. 2012 | Muži | Horní Újezd | 28,28 | |
| 08. 07. 2012 | Muži | Paršovice | 18,05 | |
| 07. 07. 2012 | Muži | Černotín | 20,59 | |
| 01. 07. 2012 | Muži | Radkova Lhota | 19,03 | |
| 30. 06. 2012 | Muži | Jindřichov | NP | |
| 24. 06. 2012 | Muži | Radíkov | 18,94 | |
| 24. 06. 2012 | Muži | Radíkov | 18,94 | |
| 23. 06. 2012 | Muži | Olšovec | NP | |
| 23. 06. 2012 | Muži | Olšovec | NP | |
| 17. 06. 2012 | Muži | Troubky | NP | |
| 17. 06. 2012 | Ženy | Troubky | NP | |
| 16. 06. 2012 | Muži | Opatovice | 20,33 | |
| 09. 06. 2012 | Ženy | Provodovice | 23,30 | |
| 09. 06. 2012 | Muži | Provodovice | NP | |
| 20. 05. 2012 | Muži | Hlinsko | 19,94 | |
| 25. 07. 2010 | Muži | Ústí, PR | NP | |
| 11. 07. 2010 | Muži | Paršovice, PR | 20,55 | |
| 03. 07. 2010 | Muži | Jindřichov, PR | 24,99 | |
| 26. 06. 2010 | Muži | Opatovice, PR | 21,91 | |
| 19. 06. 2010 | Muži | Olšovec, PR | NP | |
| 23. 08. 2009 | Muži | Provodovice, PR | 21,36 | |
| 15. 08. 2009 | Muži | Drahotuše, PR | 21,74 | |
| 08. 08. 2009 | Muži | Milotice nad Bečvou, PR | 20,61 | |
| 02. 08. 2009 | Muži | Valšovice, PR | NP | |
| 26. 07. 2009 | Muži | Ústí, PR | NP | |
| 12. 07. 2009 | Muži | Paršovice, PR | 21,75 | |
| 11. 07. 2009 | Muži | Černotín, PR | NP | |
| 04. 07. 2009 | Muži | Jindřichov, PR | 22,49 | |
| 28. 06. 2009 | Muži | Radíkov, PR | NP | |
| 28. 06. 2009 | Muži | Radíkov, PR | NP | |
| 27. 06. 2009 | Muži | Opatovice, PR | 20,22 | |
| 27. 06. 2009 | Muži | Opatovice, PR | 20,22 | |
| 20. 06. 2009 | Muži | Olšovec, PR | 19,59 | |
| 14. 06. 2009 | Muži | Bezuchov, PR | 19,93 | |
| 31. 05. 2009 | Muži | Býškovice, PR | NP | |
| 17. 05. 2009 | Muži | Hlinsko, PR | 22,10 | |
| 23. 08. 2008 | Muži | Drahotuše, PR | 21,18 | |
| 17. 08. 2008 | Muži | Valšovice, PR | 33,13 | |
| 02. 08. 2008 | Muži | Jindřichov, PR | NP | |
| 27. 07. 2008 | Muži | Ústí, PR | 20,44 | |
| 13. 07. 2008 | Muži | Paršovice, PR | 21,98 | |
| 12. 07. 2008 | Muži | Černotín, PR | 22,11 | |
| 21. 06. 2008 | Muži | Olšovec, PR | NP | |
| 10. 08. 2003 | Muži | Babice, VS | NP | |
| 03. 08. 2003 | Muži | Valšovice, PR | 22,94 | |
| 12. 07. 2003 | Muži | Černotín, PR | NP | |
| 08. 06. 2002 | Muži | Bojkovice, UH | 22,45 | |
| 21. 09. 2001 | Muži | Hrdlička Jaroslav | Havlíčkův Brod | 17,13 |
| 21. 09. 2001 | Muži | Havlíčkův Brod | 107,38 | |
| 08. 07. 2001 | Muži | Mistřice, UH | 20,84 | |
| 07. 07. 2001 | Muži | Vacenovice, HO | NP | |
| 01. 07. 2001 | Muži | Velké Hoštice, OP | 21,46 | |
| 30. 06. 2001 | Muži | Ostrava-Nová Ves, OV | NP | |
| 23. 06. 2001 | Muži | Opatovice, PR | 20,62 | |
| 03. 06. 2001 | Muži | Plumlov, PV | NP | |
| 02. 06. 2001 | Muži | Karolinka, VS | 18,98 | |
| 02. 06. 2001 | Muži | B | Karolinka, VS | 22,96 |
| 28. 05. 2001 | Muži | Brněnec, SY | 18,85 | |
| 28. 05. 2001 | Ženy | Brněnec, SY | 26,05 | |
| 16. 09. 2000 | Muži | Sušice | 24,28 | |
| 15. 09. 2000 | Muži | Sušice | 60,19 | |
| 20. 08. 2000 | Muži | Letohrad-Kunčice, UO | 18,65 | |
| 20. 08. 2000 | Muži | B | Letohrad-Kunčice, UO | 20,18 |
| 19. 08. 2000 | Muži | Trnov, RK | 18,99 | |
| 19. 08. 2000 | Muži | B | Trnov, RK | NP |
| 13. 08. 2000 | Muži | Ostrava-Nová Ves, OV | 19,30 | |
| 13. 08. 2000 | Muži | B | Ostrava-Nová Ves, OV | NP |
| 12. 08. 2000 | Muži | B | Rychlov, KM | 19,26 |
| 12. 08. 2000 | Muži | Rychlov, KM | 22,04 | |
| 16. 07. 2000 | Muži | Petrovice, TR | 18,56 | |
| 15. 07. 2000 | Muži | Výčapy, TR | 19,34 | |
| 15. 07. 2000 | Muži | B | Výčapy, TR | 25,55 |
| 09. 07. 2000 | Muži | Mistřice, UH | 18,62 | |
| 08. 07. 2000 | Muži | Vacenovice, HO | 18,57 | |
| 08. 07. 2000 | Muži | Vacenovice, HO | 18,57 | |
| 25. 06. 2000 | Muži | B | Radíkov, PR | 23,00 |
| 25. 06. 2000 | Muži | Radíkov, PR | NP | |
| 24. 06. 2000 | Muži | Opatovice, PR | 19,44 | |
| 24. 06. 2000 | Muži | B | Opatovice, PR | 26,25 |
| 04. 06. 2000 | Muži | B | Babice, VS | 19,69 |
| 04. 06. 2000 | Muži | Babice, VS | 19,69 | |
| 03. 06. 2000 | Muži | B | Karolinka, VS | 19,01 |
| 03. 06. 2000 | Muži | Karolinka, VS | 20,39 | |
| 28. 05. 2000 | Muži | Brněnec, SY | 18,88 | |
| 27. 05. 2000 | Muži | Starý Lískovec, BM | 21,41 | |
| 16. 03. 2000 | Muži | Hrdlička Jaroslav | Sušice | 17,01 |
| 16. 03. 2000 | Muži | Hrček Jiří | Sušice | 17,31 |
| 16. 03. 2000 | Muži | Sušice | 105,36 | |
| 21. 08. 1999 | Muži | Radimovice, LI | 19,86 | |
| 15. 08. 1999 | Muži | Kamenec, SY | 19,74 | |
| 18. 07. 1999 | Muži | Čechtín, TR | 21,00 | |
| 17. 07. 1999 | Muži | Petrovice, TR | 21,04 | |
| 10. 07. 1999 | Muži | Vacenovice, HO | 19,73 | |
| 05. 07. 1999 | Muži | Ostrava-Nová Ves, OV | 23,42 | |
| 04. 07. 1999 | Muži | Velké Hoštice, OP | 18,95 | |
| 03. 07. 1999 | Muži | Rychlov, KM | NP | |
| 27. 06. 1999 | Muži | Radíkov, PR | 22,03 | |
| 26. 06. 1999 | Muži | Opatovice, PR | 20,90 | |
| 05. 06. 1999 | Muži | Karolinka, VS | 21,16 | |
| 30. 05. 1999 | Muži | Brněnec, SY | NP | |
| 29. 05. 1999 | Muži | Starý Lískovec, BM | 20,88 | |
| 06. 09. 1998 | Muži | Ostrava-Nová Ves, OV | NP | |
| 18. 07. 1998 | Muži | Velké Hoštice, OP | NP | |
| 28. 06. 1998 | Muži | Radíkov, PR | 20,89 | |
| 27. 06. 1998 | Muži | Opatovice, PR | NP |
Klikněte na náhled a video se otevře na YouTube.















